Blaogranas

Animace poměrně zdařilá, hlášky celkem kvalitní, ale příběhově zapadající do šedi. Je celá řada lepších animovaných kousků. ()

Étienne

Príde mi to tak, že pri väčšej konkurencii klesá v priamej úmere aj kvalita. Viaceré motívy odpozorované z iných animovaných filmov, niektoré gagy sú však veľmi kvalitné, predovšetkým paródia na prezidenta USA. ()

Melly.pro

Ze vsech moznejch animaku mi tenhle proste nejak prisel slabsi... nebylo to ani nejak akcni, ani nijak extra vtipny a celkove me to moc nenadchlo... ()

Eilean Donan

Šváb - nemal chybu, Jednooký - nemal chybu, ale celkové pôsobenie - sterilné... Rozprávky by tak nemali pôsobiť. Nevadí, keď dám + niektoré odkazy na situácie a moment, keď som zhliadla už premeneného motýľa... solídne *** ()

odmocnina

Dobrý nápad, dobrá kvalita filmu a aj dej. DreamWorks ma ničím neprekvapil, robia úžasné filmy, ktoré aj pobavia a aj sú pozerateľné. 5* ()

VerenaLord

Bohužel s animáky se za poslední roky roztrhl pytel a tím bohužel klesá i jejich kvalita. Neříkám, že Monstra jsou špatná, ale přiznejme si, nikdy nebudou kultem. Přiznávám, že oceňuji všudypřítomné mini-parodie na známé filmy, a také občasné velmi povedené vtipy, ale jinak bída. Příběh byl pro mě nezajímavý, celkem neoriginální, a dosti nudný, což u animáku je snad ještě horší, než u normálního snímku. Každopádně shlédnutí neohrozí na životě, trošku provětrá bránici, tak proč ne, ale i tak jednou a dost. ()

misbos

Si Tě nevemu, páč sem přišla na to, že seš ko.ot - aneb - zářný příklad silné ženské protagonistky se zajímavým vývojem, že?.... Brie??? ()

Respex

Z nějakého neznámého důvodu kino Cinestar v Mladé Boleslavi filmy ve 3D nedává ve 3D. A vrcholem je situace kdy na plakátu je přímo uvedeno, že film ve 3D bude. Bohužel musím dát pouze 2hvězdy hodnocení by možná bylo vyšší, ale bez 3D je to opravdu pouze průměrný akčně laděný animák. ()

Primavera

Chcela som dať tri, môj drobec päť, tak som to spriemerovala. Prečo? Lebo filmy určené deťom by mali hodnotiť aj deti, nielen dospelí, ktorí sa vyjadrujú k animacii, dabingu, plagiátorstvu atď. a snažia sa ho hodnotiť čo najviac odborne. Decká v kine ten film bavil, mňa pobavil slovenský dabing, ktorý bol výnimočne lepší ako český. No ľudia - megacica je fakt lepší názov ako Enormika pre nadrozmernú babenku. :-))) ()

kubal18

Slabé jako odvar s páratka, jak by řekl jeden nejmenovaný uživatel. Animák musí být vtipný viz. Za plotem od začátku až do konce. Toto jest neslané, nemastné.. ()

Slimakovec

A to jsem si myslel, že animáky mi už nemůžou ničím překvapit. Jak je vidět, tak můžou... Komentář píšu půl hoďky po dokoukání a ještě mi nezmizel úsměv na rtech. Jednoznačne nejlepší na pobavení byl Bob, kterýho bych charatkerizoval jako novej komickej prvek, ale i ostatní postavy dokázaly dobře pobavit. A když budu mít to štěstí, že bych to mohl vidět i ve 3D, tak nebudu váhat a půjdu. ()

Bart16

Monstra vs. Vetřelci jsou vysoce explozivní lahůdkou a bez úhony tu nezůstalo prakticky nic, co se pokusilo postavit tvůrcům do cesty. Nový film studia Dreamworks kráčí ve stopách prvního a druhého Shreka a postmoderní narážky a parodické scény jsou v něm schované za každým rohem. Suchý nezůstal ani pixel. Pro milovníky klasické kinematografie je zde přichystána spousta narážek a parodických scén na všemožné sci-fi a monster filmy napříč celou kinematografií. Od zjevných inspirací Godzillou až po nejjemnější hrátky s hudebním motivem z E.T.ho. Tvůrci se vyřádili i na samotných postavách a dali si záležet jak na výtvarném zpracování, tak na pečlivě budovaných charakterech, což se v animovaných taškařicích pro celou rodinu rozhodně nevidí. Především monstra mají velice specifické a promakané osobnosti, špatně ale nedopadl ani generál McBomba, nebo nešikovný americký prezident. Nemluvě o samohlásky protahujícím televizním reportérovi...U mě stejně vyhrál suveréně Bob.Fajn podívaná pro celou rodinu. ()

E lan

Vidět tenhle film navíc ve vysokém rozlišení, to je doslova pecka. Ale na začátek. Nic jsem od tohoto animáku nečekal a byl jsem příjemně překvapený. Vynikající animace, dobře promyšlené vtipné figurky a za poslední dobu nepřekonatelný americký prezident. Škoda že v druhé polovině filmu jaksi dochází dech. Přesto velmi ale velmi dobře, jen tak tak, že to nebylo za ****. ()