wrána

Výborná zábava. Mám rád tyhle animované filmy, co nejsou tak úplně pro děcka, a jsou bez zbytečného sentimentu a přehnaného moralizování. Je to vtipné, svižné (94 minut je tak akorát), pěkně nak..animované, dabing taky nevadí, jen mě přijde, že je film uplně zbytěčně ve 3D. Možná sedět, jak tu psal KarelR, ve 4 řadě, tak je to lepší, ale na klasickém plátně, když sedíte trochu nahoře, je to moc ohraničené. A navíc, tyhle brejle, nic pohodlého. Ale rozhodně to stojí za zkouknutí. Mimochodem, Susan se celkem povedla;-) ()

Lancer

Bohužel bez nápadu. Krásná pozadí. Snaha o vtip, který se ne vždy vydaří. Místy až trapné. Z poslední doby dalece lepší třeba Bolt. ()

cici24

90%, dlouho se mi nestalo, že bych se v kině tak nahlas smál:-)))...A po hlášce: " je mi nějak blbě", když jedla ta želatina ty betonový pražce, jsem i smíchy slzel:-))).....Opravdu velmi zábavné:-))) ()

david666

Škoda, že si film neudržel po celou dobu vtip z úvodní půl hodiny. Každopádně likvidační scéna Golden Gate stojí zato. Po nadšených recenzích jsem však čekal víc. ()

AdamK.

Ve 3D jsem to neviděl, možná by to bylo o něčem jiném. I tak se mi to velmi líbilo, především hlas Setha Rogena, který parádně nadaboval modrého blobáka BOBa. ()

kanalek

Dálší z řady animáků, které se na nás valí s čim dál tím kratšími odstupy.Celkem klasický příběh, místama hodně vtipné okamžiky a dost nudný konec, tak by se dal tento film shrnout.Jako celek ale určitě neurazí a milovníky animáku může i potěšit.3D provedení mu ovšem může dát úplně jiný rozměr, neměl jsem však tu čest. ()

ElFifo

Abych pravdu řekl..je to takové nenáročná podívaná, ale svůj účel plní báječně. Monstra mne (tedy nejen mne) parádně pobavila a rozhodně předčila má očekávání. Animaci není co vytknout, příběh neohromí ani neurazí, ale co je hlavní nosnou to jsou bezpochyby Monstra - fakt partička k popukání. ()

bonovox

Po dlhej dobe perfektný animák, ktorý siaha takmer k dokonalosti štúdia Pixar. Originálny dej, výborné nápady a hlavne humor, ktorý skutočne pobaví. ()

kishi_SO

kto lepsie sparoduje Americanov ako sami Amici??? US Army 4ever !!! :_D bohovska to rozpravocka. Uvitanie UFO prezidentom, scena to na plienky :-DD ()

Xpat

Super animák, u kterého jsem se náramně bavil. Nejvíc jsem se asi válel smíchy z retardovaného slizu, ale byl fakt super. ()

MFZB

Riadne podarený filmík s množstvom dobrých hlášok, dobrým príbehom a všetkým okolo toho. Odkazy na staršie filmy boli taktiež fajn ale hlavné je, že prakticky po celý čas som sa výborne bavil a film ani na minútu nenudil a prešiel strašne rýchlo... ()

Neuroxerus

Pěkná pohádka se zajímavým námětem....Velmi se mi líbilo stvárnění broukosaura....tento tvor se mi opravdu líbil:-)...děj byl dobrý a starý film z padesátých let sem neviděl....tudíž nemohu srovnávat (ale i tak si myslím, že by to bylo nesrovnatelné, tyhle animované pohádky mají prostě své kouzlo):-)...4* ()

MaxQ69

Na tenhle animák jsem se dlouho těšil. Bohužel musím konstatovat, že byl pro mně velkým zklamáním. Začátek filmu jsem se docela nudil a zbytek mne už skoro až otravoval. Neodpustím si srovnání s megamyslem, kde jsem celkem kritizoval nerozhodnost tvůrců v oblasti potenciálních diváků. Respektive, jestli je to spíše pro děti nebo spíš pro dospělé. Snaha zavděčit se všem nevyšla ani u Monster vs. Vetřelci. Řekl bych, že tady pkud selhal ještě žalostněji než u Megamysla. Komediální animák je celkem netypicky určen "pouze" pro děti, vtipné scény, jimž děti neodolají, dospělé k smrti nudí. Naopak hlášky, které pochopí jen alespoň jemně naprůměrně inteligentní dospělák, dítě přehlídne nebo si nedá (nemůže dát) do souvislosti. Musím říct, že mi prakticky všechny postavičky byly protivné, ovzvláště prezident a hmyzosaurus. Jediná snesitlná byla (díky Bohu) Susan a samozřejmě také B.O.B., který kreacemi se svým okem prakticky zachráníl celý film. Nicméně těch krecí tam bylo tolik, že už opakovaný vtip přestával být vtipem. 60% ()

DmKK

Zatraceně potrhlé , ale neskutečně vtipné. Pro mě jedna z nejoriginálnějších , nejzajímavěji udělaná a zpracovaná animovaná "pohádka". Opravdu , viděl jsem to tak 10krát. ()