headshotd

Tenhle animák příjemně překvapil. Až na jednoduchý příběh pro mě film neměl chybu a splnil, co jsem od něj očekával. Doporučuji. ()

dawexx

V 3D jsem to neviděl, ale přesto jsem se poměrně slušně bavil. Mám rád animáky, ve kterých si my dospělí (ehm :-)) taky trochu přijdeme na své a tady jsem měl pocit, že to vyloženě není film pro děti, protože množství narážek by neměly šanci tak docela pochopit. Technická stránka byla výborná, jak se na Drýmwérky sluší a patří a s ústřední čtveřicí monstrounů byla náležitá sranda. Takže píši velmi slušné čtyřhvěždí. ()

naytsirk

Dávám dvě, protože mi přijde, že si z toho nic nepamatuju, tím pádem tam asi nebylo nic, co by mě zaujalo na tolik, abych tomu mohl dát lepší hodnocení. Ale třeba se na to někdy při dlouhém zimním večeru podívám ještě jednou a hodnocení změním... ()

Hall900

Mím rád nejrůznější béčka z padesátých let,část puberty jsem strávil u fantastycké hry Destroy all humans! a přesto jsem se na tenhle filmek podíval jenom proto že jsem jsem měl potřebu podívat se na pár animáků co se za ty léta předstírání dospělosti nestihlo.Pokud nejste typ který ve filmu nutně nupovažuje svatbu za standart asi první minuty budete tolerovat protože podvěsomně víte že to je jenom ůvod.Ale jakmile se rojede děj určitě nebudete zklamáni.Jde o to že tenhle film nabídne ideální mix dětské fascinace (monstra,obrí slečna,ostčeroidy řítící se k zemi, obří roboti,co chcete víc?),popkulturních odkazů,skutečně inteligentního humoru(občas jsem jenom nechápavě kroutil hlavou když jsem si uvědomil jak moc si tvůrci troufly rýt zas jednou do vlády,občas jsem kroutil hlavou jen tak,každopádně parodie americké kultury a podobných MichaelBay snímků vůbec můžou tvůrci The Simpsons v posledních seriích jen tiše závidět)a navrch dostanete ještě sympatické obsazení(Hugh Laurie prostě válí XD ale učitě není sám,..).Resumé?Určitě velmi povedený a nadprůmněrně zábavní animák na který bych se určitě nestyděl jít s mladším sourozencem klidně znova do kina. ()

Grizzlac

Tohle bylo pro znalce!!! Nejen pro děti. Kolik skvělých odkazů jsem tam našel, hlášek, narážek, ... prostě zábava. ()

Latec

Trochu lacné, ale schopné viacerých repríz. Vydarené, zábavné postavy, odkazy a dialógy v bunkri pre vládu. ()

MathewBB

Nejhorší animák, co jsem kdy viděl... Vtipné? Za hodinu a půl jsem se zasmál jednou... Tento film mi vůbec nesedl... ()

xpluhace

Naprosto jasny 4 hvezdy nebyt tam scena s klavesama :D takhle naopak jasne za 5! tu scenku jsem si poustel snad 50x a porad me dostavala....neskutecna hustota skvelych napadu a co me jeste dostalo je skvely Hugh Laurie! ()

magicDust

tak to počkat tys´taky chodila s derekem? ten prolhaný šmejd :D podľa mňa veľmi dobrý a kvalitný večerný film, vhodný pre celú rodinu deti aj dospeláci sa isto na niektorých scénach dobre pobavia i keď je to zas ten klasický súboj dobra so zlom, ktorý sme už videli mnoho-krát tento má super podobu. M)a osobne najviac pobavila časť s odpočtom :D ()

chlievik

Dal som dve hviezdičky, a to jednu za to, že to bola dobrá animačka, graficky, inak nič, a druhú za to, že Mega Cica mala pekné sexy boky. :)) Myšlienka samozrejme totálna blbosť = mimozemšťania zas a znovu v úlohe šialených nepriateľov snažiaci sa podrobiť si Zem, vyhubiť a zotročiť ľudstvo, podobne ako vo filme Deň nezávislosti ibaže v kreslenej forme, proste už aj deti sa podľa producentov tohto braku majú asi naučiť, že sa musíme báť niečoho alebo niekoho z inej planéty; povedzte mi film, kde sa mimozemšťania vykresľujú ako priateľskí alebo humánni, prichádzajúci zachrániť nás, alebo sa s nami spriateliť? - už dávno sa také filmy nerobia, prvý a posledný bol asi E.T. mimozemšťan, inak všade len samé násilie, kde americkí generáli a prezidenti sú tí dobrí (Ach kriste, no jasné! Ešte aj pokusy na ľuďoch, a tajné vojenské programy propagujme, no a? Čím viac kktín, tým asi "lepšie"; vadí mi, keď sa realizovanie hrozných armádnych programov stáva povrchnou témou ku detským cereáliovým raňajkám..), hoci oku dobrého pozorovateľa neunikne istá irónia (takže ak chápete logicky správne, nemyslí sa to zas až tak moc vážne) - prezident vybrnkáva funky melódiu, ktorou sa chce "skamarátiť" s mimozemšťanmi, a za ním stojí hromada vojska, tanky, po zuby ozbrojení vojaci a lietadlá atď, myslí sa to ironicky, jasné, ale keď sa na to díva dieťa alebo dospelácký bežný idiot, pochopí to inak. Ďalej, pokusy o humor by tam aj boli, a občas sa mi na jednu stranu aj ohol kútik v jemnom úsmeve, ale inak nula bodov, jedným slovom: slabé, a hoci pri tejto animačke som na násilie nereagoval až tak odpudivo ako zvyknem pri iných filmoch, najma hraných, asi preto, lebo to bola animačka, ale predsa len si myslím, že.. (i keď presladené blbiny kde sa princezná vydáva v šestnástich za chlpaté zviera tú tiež nanič) ...predsa sú romantické rozprávky o dosť lepšie než takéto nezmysly ako toto pchať deťom do hlavy! Bol to skrátka debilne akčný, totálne nereálny a ohavný kopirák Dňa nezávislosti v kreslenej forme. Takže: nič moc. ()

psycho.ta

Děj, postavy, prostředí i animace dobré. Přesto jsem opět marně, až na pár momentů, které bych jednoznačně spočítala na prstech jedné ruky, čekala, kdy konečně přijde ta palba vtipů/hlášek a humoru. Nedočkala jsem se. Na základě traileru trochu zklamání. Jinak lehký nadprůměr. 3*** ()

JackKadlo

Neskutečně blbý film! Užíval jsem si prakticky všechny animáky od Toy Story 1 až po současnou tvorbu, ale něco takhle hloupého jsem ještě neviděl. Hlavní hrdinka je hlava dlabaná, která přímo touží po domácím násilí od nagelovaného blbečka, a vtipy? Až na modrého slizáka, který je kouzelně blbej, byly všechny vtipy jen o padání, mlácení, bouchání a, haha, vřískání (párkrát tam byl i dobrý vtip, to bych křivdil). Přišlo mi ale, že tam chybí jen hod polárkovým dortem. Nevím, osobně si myslím, že to lidi oslavovali jen proto, že to bylo ve 3D a to je uchvátilo. Pokud by to viděli znovu a ve 2D, tak by si asi uvědomili, jak moc je tenhle film nesympatický. Doktor Šváb, nesympatická divná ropucha, neskutečně hloupá hlavní hrdinka, atd... Některé postavy z animáků si člověk zapamatuje navždy a u některých se snaží zapomenout. Tohle je bohužel druhý případ (čistě můj problém). Takže ne, dvě hvězdičky za vtip s klávesama, modrého slizáka a za záporáka, který jakoby z oka vypadl majiteli firmy Jablotron :-). DVD letělo z okna.... ()

Hellouh09

Unikátní nápad na animák a podle mě velmi dobře graficky zpracovaný. Škoda jen těch připitomělých hlášek typu: ,,Sice nemám mozek, ale za to mám nápad!". Asi jsem udělala chybu, že jsem prvně neviděla originální znění, ale nějak už nemám chuť se na to znovu podívat. Povětšinou přítel na tyhle komedie kouká stále dokola, takže pro ,,bezmozky" typu B.O.B je to koukatelné zřejmě do nekonečna. Na druhou stranu mě pobavilo vyprávění příběhu o životě Galaxara Galaxarem, když vlezl do klonovacího přístroje nebo hned na začátku: ,,Au, moje záda!", ale na víc jak 3 hvězdy se to nevyšplhalo, bohužel. Ode mě tedy 50%. ()

Rychleji

Dobrá animace, ucházející vtipy (zvláště pak postava hlavního záporáka pobaví), ale děj jaksi ... pokulhává. Pro děti nadprůměrné :) ()

yesbook

Přestože Tento film postrádá větší myšlenku nebo komplikovanější příběh, nejedná se o špatný kousek. Jakožto milovníka Sci-fi žánru mě nadchly narážky a parodie na některé klasické filmy, například Blízká setkání třetího druhu. Monstra vs. Vetřelci si vás získají nejen narážkami a povedenými vtipy, ale i skvělou partou monster. Příkladem může být Bob, u něhož se budete smát téměř pokaždé, když promluví i hlavní hrdinka Susan, která se dokázala vypořádat se zrádným Galaxarem i osobními problémy. Nemohu než doporučit. ()

Tomulka

Jeden z mých oblíbených animáků. Slušné hlášky a dobré parodující odkazy na jiné filmy. Např vítání robota prezidentem USA. Příjemná zábava a dobrá akce. ()

Pythonator

Já byl hodně spokojený a dokonce zvažuju, proč tomu nedát pět hvězdiček. Nakonec je nedávám, protože to není jeden z nejlepších animáků a taky toho humoru tam není až tak moc i když některé gagy jsou fakt dokonalé, zvláště ty týkající se rosolu bez mozku. ()

Vanila01

Abych pravdu řekla hodně sem se bavila, ale myslím si že jsou tu jen dva základní pilíře díky kterým to tak bylo: Bob a Chybějící článek. ()

Sansnom70

Zase jeden s filmů, který mě velice pobavily. Mám rád takovéto kreslené filmy, ve kterých hrají lidé a je to trošku akční nebo sci-fi. Mě osobně se film velice líbil a rozhodně se bude líbit i vašim dětem. ()