Lilith03

Velice pěkný animák, který každého pobaví. Kvalitou, ale i po stránce zábavy je to jeden z nejlepších. Krásná animace, velice dobrý dabing, neviděla jsem v originále, ale ten český se sakra povedl a samozřejmě fajn příběh. Postavy jsou vskutku originální a zápletka rovněž. Nejvíce mě asi jako každého bavil Bob, jeho vtipy nejsou zrovna intelektuální, ale i taková primitivní sranda právě pobaví. ()

PTuranyi

Taký úlet, pozbierajme najčudnejšie príšery urobme s nich tím, ktorý zachráni svet. Možno je to zábava ale stačí raz. ()

tomas.malo

Krása. Tvorcovia sa prekonali :) Výborný a pútavý príbeh, veľa humoru, veľmi dobrého humoru, nezabudnuteľné hlášky a to mne stačilo aby som sa smial. Keanu alias Klatuu može volať domov. Ak UFOni, tak Monštrá vs Votrelci :) (jediná chybyčka krásy bol SK dabing) pozn.: Palace Cinemas, Nedeľa ()

blamus

Škodááá! Dobrý príbeh a pekné spracovanie ale ... Bol som v kine s deťmi. Predpokladám, že pre špuntov boli niektoré dialógy náročné. Ako vyznávač kategórie "B" by som dal hneď štyri, ale zo súcitu s početným detským publikom o jednu menej. My chceme rozprávky!!! ()

kpt.Marťas

A je to tu opět. Postavené na parodiích, veskrze dost křečovitě, až to hezké není. Desítky filmových citací a parafází, kterých už jsme viděli tolik jinde. Díky 3D efektu byla většina scén tak podivně prázdných a všechno bylo hranaté. Lidi byli divní a jako třešinka na dortu opět pár vtipných tanečních scén. Tak a teď něco pozitivního. Ty dvě hvězdy jsou za Hmyzosaura (což je pro mě nejlepší postava tohoto filmu), za BOBa (v tom se asi shodnem) a za tunovej technoblábol o kvantoniu a Zemi od Galaxhara. Ale příště prosím Vás vymyslete něco lepšího, jo. ()

Norzog

Na film jsem šel pouze z jednoho důvodu - ozkoušet nové 3D projekce v Palace Cinemas a mohu říct, že je přesně taková, jakou jsem si ji představoval - Ano, 3D to je, ale rozhodně neohromí. A co se týče samotného snímku - film je koncipován jako typický rodinný animák s cliché zápletkami a vyústěním a jeho značnou monotónost a průměrnost nedokáže převážit ani lehký 3D kabátek (a teď mluvím pouze o 3D Dolby Digital v Palace Cinemas). ()

LooX

Přesně v duchu novějších animáků film poberou víc ti odrostlejší než děti,nicméně i tak se jedná o skvělou rodinnou zábavu,u které se budete každou chvíli něčemu smát. ()

gonzo

Hodnotím 2D verzi, kino. Děti se bavili, já se nudil. Super akce mne přestala po deseti minutách bavit a do konce se to už nezlepšilo. V 3D bych si to asi užil víc, ale druhý rozměr akorát podtrhl prostoduchost celého filmu. ()

MysterioD

Po dlouhé době opravdu dobrý animák který není z dílny pixaru. Samodřejmě jsou v něm hluchá místa ale těch světlých momentů je více. 75 % za skvělého Setha Rogena a Hugha Laurieho ()

WHMMD

Videl som to bohužiaľ iba 2D, ale aj tak sa mi to páčilo. Srandovné postavy - želatinový Bob, americký prezident a hlavne Hugh Laurie, ako zmutovaný vedec v podobe švába. Teším sa na dvojku... :-) ()

gachik

Většina animáků, které jsem viděl, je IMHO na dobré úrovni – bavím se u nich, ale po shlédnutí zůstanou (až na světlé výjimky) zapomenuty. Film Monstra vs. Vetřelci mě ale upoutal natolik, že se pro mě okamžitě stal animákem roku. Celkový příběh není špatný, ale více mě dostaly hlášky, gagy a spousta odkazů na jiné filmy. Zde několikrát zmiňovaná scéna s prezidentem a klávesami je moje nejoblíbenější – pouštěl jsem si ji několikrát za sebou a pořád se jí musím smát. Chápu ale, že kdo nezná parodované filmy, a bude k Monstrům přistupovat jako k tuctovému animáku, ho nebude schopen plně docenit a až tak ho film neosloví. ()

zekon

Jeden zbytečně dlouhý klip ve fantastickém kabátu s pár velmi slušnými vtipy a zbytek nuda nuda, podprůměr. Pokud teda ale bylo určeno pro věk 4-8 let, sorry, hvězdičky 4. ()

james11

Průměrná animace, trošku Béčkový scénář a většinou jen rádovy vtipné scénky... Pak ale přišli "monstra", které vtipná byla a BOBa jsem si stihl dost zamilovat :-) Ode mě 70% a nyní se vyjímečně přikloním k nižší variantě, protože na 4* to ale nemá. ()

Tonyluk

už dlouho jsem se takhle nepobavil !! nezapomenutelné hlášky se vám vryjí do pamněti! např. Americký prezident byl opravdový muzikant :-D ()

Peršanka

Solidní průměr, čekala jsem víc. Vlastně, jak už to bohužel bývá, skoro všechny špeky byly v upoutávce, takže jsem se marně těšila na další nálož. ()