• Frenegonda
  *****

  ...ty říkáš že na hradě hoří a vono se tam docela vobyčejně svítí. A proč se vlastně na hradě svítí? JEŽIŠMARIJÁ VONO SE TAM SVÍTÍ!!!(15.10.2007)

 • LiVentura
  ****

  Milé komedie ještě z padesátých let a s velkými herci tehdy ještě mladičkými a krásnými...(1.8.2009)

 • Tosim
  ****

  Teda Jana Hlaváčová a Miroslav Horníček v rolích takové skroro romantické komedie okořeněné jemým humorem...velmi zajímavý zážitek...(3.9.2002)

 • Šandík
  ****

  Skutečně podařený film plný neuvěřitelných satirických šlehů. Subjektivně nahlíženo a spolu s Bílou paní asi nejlepší Podskalského film. Jeho mladší opusy (včetně Světáků) žel trpí mnoha neduhy, především velmi rozvláčným líčením děje a humorem oscilujícím mezi (chtěnou ?) trapností a krotkým, všeobecně stravitelným humorem lidových taškařic všeho druhu. Naproti tomu film "Kam čert nemůže" je vyprávěn poměrně svižně, je skutečně vtipný a dokonce má i jisté poselství. Škoda, že toho v této formě pan režisér nenatočil víc...(25.12.2006)

 • MM_Ramone
  **

  "Kam čert nemôže", tam pošle ženu. Myšlienka, či ak chcete námet, tejto českej čiernej komédie je celkom zaujímavá. Tak trocha mystická. Mierne temná. Technické spracovanie mi tiež v podstate vyhovuje. Je primerané dobe vzniku tohto snímku. Ale nedokážem prísť na chuť ústrednej hereckej dvojici Miroslav Horníček a Jana Hlaváčová. Najmä pán Horníček je neznesiteľný. Možno to bol výborný rozprávač, pohotový komik, improvizátor a bavič, ale ako herec sa nikdy neuplatnil. Aj v tomto filme je jeho herecký výkon len ďalší veľký, bolestivý kŕč. **(25.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace