G_I_S_M_O

Typická americká romantická komedie, proto mi srdce nedovolí dát více než tři a to ani za neskutečně krásnou Milu Kunis. Lidé za mnou chodili s tím, že tento film je dost dobrý, ano, špatný nebyl, ale jako extratřídu bych to neviděl. Američani zde opět v mnoha případech sázeli na "vtipnost" postelových či jen nějak sexuálně zaměřených scén, ale to mě prostě nijak nebere. Každopádně Jason Segel je milý a vtipný americký herec a jak jsem zmínil, Mila Kunis je pro mě dívka mých snů :) ()

Schuldiner

Absolutně nevtipná komedie! A to bývá u komedie zásadní problém.. Opravdu VELMI slabé! Přímo nacpané ohranými nelogicko-logickými ´´náhodnými´´ scénami a klišé! Místních momentálních 73% je něco, co si tato NUDA rozhodně nezaslouží! Takhle vysoké hodnocení je přímo směšné!!! Pokud se u tohoto filmu někdo POUSMÁL více než 2x, nebo se dokonce od srdce zasmál, tak to značí jednu jedinou věc - a to tu, že je to asi první romantická komedie, kterou dotyčný/á viděl/a... Ale i kdyby toto byl první film tohoto ražení, který jste viděli, tak i tak tam není čemu se smát! Proboha, CO mohlo v tomto filmu tolik lidí pobavit??? ()

Prochy38

Ok, nebudu si na nic hrát. K. Bell je taková kočka, že mi bylo úplně jedno, o čem to bylo. Všechny hlavní postavy to zvládají skvěle, sranda to opravdu je. Celkově hloupost, ale rozhodně ne natolik, jako jsme zvyklí. Jak jsem napsal, nebýt tam K. Bell je to ideální 3*, ale jí to to tak neuvěřitelně seklo, že nemohu jinak. A J. Segel?? Kdybych nemusel koukat na jeho nářadí, bylo by to na 100%, takto jen 99,6%! Děkujem :). ()

Hanes88

Chtěl jsem to hodnotit jako normální průměrnou komedii, ale za ty chvilky, kdy jsem se smál jako blázen, musím dát ještě o jednu navíc. K tomu zde hraje ještě krásná Kirsten Bell. Opravdu povedená komedie. ()

vander19

Jason Segel zahral podobne nešťastnú postavu ako tomu bolo v pár častiach HIMYM. Mila Kunis??? S ňou je každá komédia super. A rovnako dobre im sekundovali aj zvyšný herci a keď k tomu prirátame nádherné prostredie Havaja, tak to proste muselo výjsť. Po dlhom čase som sa opäť pri filme bavil. Aj keď smiech až po slzy nenastal, ale to neva. ()

Marrty3

Přesně tohle od romantických komedií očekávám. Ne nějaké stupidní dialogy bez špetky nápadu, ale přesně to co v Kopačkách je. Vtip je velmi vytříbený, místy dost vulgární a proto pro tento typ filmu tak neobvyklí. Je to vážně povedená komedie s neuvěřitelně pohodovou atmosférou, která se odehrává na báječném místě. Mila je krásná žena a Jason je obdivuhodný, odvážný a srandovní člověk. Zbytek herců vytvořil vydařené "kulisy" jenž dodali filmu onu genialitu. Já se skvěle bavil a moc jsem si to užil. Do úplné dokonalosti chybí už jen opravdu špetka. ()

Perverz

Tak tady jsem se pobavil jak u filmu už dlouho ne. Jako že fakt prdel. Segel alias Marshall tady hraje ubuleného láskou dojebaného týpka co se ve filmu prohání nahatej. Mu taková role prostě sedí. A Russell Brand kterej se kdysi sjížděl herákem o tom ani nemluvím. Nedávám čtyři hvězdy za kvalitu režie, příběh a tak, ale za skvělé dialogy a humor který mi sedl. A samozřejmě za Milu Kunis, a Hawai. Jak tam pořád bečí, takovej chuj :D. ()

Dallas

Romantické komédie som mal vždy rád, ale kam dokázal posunúť Judd Apatow tento žáner tak to som netušil. Filmy, v ktorých mal prsty ako napríklad 40 let panic, Superbad či perfektná Zbouchnutá boli včetky výborné. Kopačky nie sú výnimkou. Tento mix romantiky a odviazanej srandy aký je tu sa len tak nevidí. Film je v prvej polovici doslova nabitý vtipmi, aby v tej druhej nastúpila zase viacej romantika. Sympatcký herci (áno dobre myslím hlavne Milu Kunis), svieže prostredie, rocková opera a suverénne najlepšie barové WC aké som videl zaručujú, že si to pozriem ešte pekných pár razy. Možno aj hneď zajtra. 80% ()

Phorbo

Nemůžu si pomoct, ale Jason je tady fakt skvělý. Já na něj zvyklý z How I Met Your Mother na hodneho manžílka a kliďase tak je to poněkud změna. Tady je taky sice kliďas, hlavne na začátku je z nej hodně citlivý "skoro" Marschal, ale potom se s polu s Milou docela rozjedou... Jak řikam. Skvělá podívaná 9/10 ()

Trash

Romantika je ve filmu klišovitá a neoriginální, humor zase prcičkovsky jednoduchý až trapný. Kombinace faktorů dohromady = dost velká nuda. Když už se dívám na komedii, nechci skoro celý film doufat, že ještě přijde nějaká vtipná, ale ne laciná situace... ()

ElizabethB

Hmm…uviesť Forgetting Sarah Marshall pod názvom “ Kopačky ” sa mi zdá trošku nudné, vlastne dosť nudné;) aj keď sa to celé okolo nich točí … A samotný film? Milý , smiechopudny a príjemne romantický... “wow" ;) ()

Zyne

velmi prijemne, oddechove pokoukani, dej odsypa, clovek se u toho bavi a ma to výborného Draculu, který mě pobavil jako dlouho nic, opravdu sada (: a navic jako tresnicku na dortu to ma neprekonatelne sladkou a roztomilou Milu Kunis, která se tímto filmem dostala do top 10 mých oblíbených hereček (: ()

amokey

Po druhém shlédnutí dávám místo dvou tři hvězdičky. Kdybych se na to podívala ještě jednou, tak bych dala třeba i ty 4:-)) Nee, asi ne, konec byl moc přeslazený. A chvilkama se film nevyhnul trapnosti. Ale ty tři si zaslouží. Zábavné ()

Krepi

V kombinaci s flaškou rumu a pěti pivama výborný filmek:-) Nejvíc mě dostala hláška: "Hej, on odmítl kuřbu od holky, která mu ho právě kouřila!!! Víš co to znamená?? To znamená mít modré koule, vole!!" ()

gumolit

Veľmi príjemná romantická komédia so skvelými hercami už dlhšie som nevidel takto celkom dobrý natočený žáner ktorý ani veľmi v láske nemám lenže ak je dobrý scenár a dobrí herci nie je čo riešiť !Kristen Bell je síce sexy ale na Milu Kunis , ktorá bola už v sitcome Tie roky 70 - desiate kočka proste nemá :-) ()

geimz

Pre mňa jednoznačne tá najlepšia romantická komédia. Jason Segel je macher a nikto sa na danú rolu nehodí viac. Počas celého filmu je prítomný taký svieži a originálny humor, aký som dlho nevidel a už dlho sa mi nestalo že by som sa počas filmu tak nasmial. A Aldous Snow je neskutočný :) ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru