nunka

Keď som sa prechádzala po Waikiki beach, zrovna sa tam točil nejaký film, možno to boli práve Kopačky. Ako nostalgická spomienka na jedno z najkrajších miest na zemi s vypnutým mozgovým centrom zodpovedajúcim za kritickosť sa na to dá aj pozerať. BTW - áno, Jojinecko, vieme svoje:) ()

juta

To se Máršl opravdu slíknul, nebo to byl jen efekt? :D Koukat se na to dalo, trapárna to nebyla, ale jako bych už někdy něco podobnýho viděl a moc nových věcí tu také nebylo. ()

Fiftis

Film ma príjemne prekvapil, ale hlavne zabavil, čoho dôkazom bol vyše hodinu a pol neopakovateľný zážitok. V priebehu celého filmu je jasné badať rukopis Apatowa a jeho znakov z predchádzajúcich snímok. No za najväčšie plus musím zaradiť hlavne herecké obsadenie, ktoré filmu dodáva poriadnu dávku tej správnej zábavy a hlavne Jason Segel či Russell Brand s jeho typickým anglickým akcentom veľkej speváckej hviezdy je jednoducho geniálne. Ďalej si nemôžem odpustiť spomenúť Milu Kunis, ktorá bola krásnou perličkou filmu a myslím že to bola zatiaľ jej najkrajšia rola. K neúplnej dokonalosti síce prispel výrazne „sladučký happy- end“, ale ten sa vo filmoch podobného razenia skrátka tak či tak jednoducho musí objaviť. Nič na tom však nezmení fakt, že Stoller a Apatow vytvorili jeden z najlepších komediálnych filmov, kde už len pre ten dômyselný vtip, sexy podtón scén či dialógov produkujú veľa a veľa zábavy. ()

Shakers

Priznám sa že som čakal trošku inú komédiu, ale táto je viac "dospelejšie a reálnejšia" čo niekomu zrovna nemusí vyhovovať. Za seba môžem povedať, že som sa moc nenudil a bolo to zaujímavé sledovať ako sa situácia bude vyvíjať ďalej. Aj keď pár nudných miest by sa zo začiatku našlo, ktoré neboli zaujímavé a ani vtipné. Je to dobrý film, kde príbeh určite zaujme, len keby sa trošku zapracovala na humore, ale chápem, že tvorcovia to chceli podať takto. 65% - 3* ()

ajuska

Příjemná nekoretní komedie, která se liší od obvyklé hollywoodské produkce frekvencí sprostých slov, nahotou hlavního představitele a v jistých ohledech sympatickou nešablonovitostí postav (např. chlap, co hlavnímu hrdinovi přebral holku, není jen černobíle vykreslený zavrženíhodný šmejd). K tomu všemu pár vydařených hlášek a vtipných situací a o letní zábavu je postaráno. Navíc dokonalá reklama na dovolenou na Havaji. 3,5* ()

lamps

Rozhodně nic extra, ale na druhou stranu strašně roztomile naivní a příjemně zahrané, takže všechny přešlapy a klišé se nakonec docela úspěšně zamaskovaly. Jason Segel do své role pasoval výborně, stejně jako Mila Kunis, jejíž krása suverénně předčí i celou havajskou scenérii a mně dokázala už tak pohodový snímek ještě o něco zpříjemnit. Co je mi ale záhadou, je tak hlasitě opěvovaný kult Judda Apatowa - při vší úctě, jakkoli se na Kopačky krásně kouká, opravdu marně hledám jediný dějový nebo emocionální impulz, který by je vyzdvihl z žánrové rutiny a dotkl se toho romantického, co se ve mně snad skrývá, se stejnou láskou a upřímností jako některé filmy Roba Reinera, Jasona Reitmana nebo Lasse Hallstroma.. ()

JohnnyD

Veľký potenciál, skvelí herci, Havaj, bábkový muzikál o Draculovi, ale zároveň aj asi 3/4 hodiny vaty a zbytočných scén. Navyše záverečný amorálny zvrat a následný happyend by nebol vtipný (alebo dojímavý?) ani keby to zahral Will Ferrell. Ale nemôžem povedať, žeby som sa nebavil. ()

Boogeyman

Skvělá komedie, jako ostatně zatím všechny z dílny Apatowa. Je to prostě hodně vtipné, lidské a hrozně pravdivé. A Mila Kunis je skutečně nádherná. ()

Nin

Skvělý rozchodový film. Tohle se "Marshallovi" alias Jasonu Segelovi, který si tenhle film napsal, fakt povedlo. Příběh je výborně rozehraný, hlavní hrdina trpí rozchodem, ale i v pěkném prostředí Havaje naráží na svou bejvalku a to ještě k tomu ve vztahu s mašinou na lásku Russellem Brandem. Marshall (teda Peter) trpí jak zvíře, což se ale samozřejmě postupně překlopí k něčemu pozitivnímu, obzvlášť když pozná megasympaťačku Milu Kunis. Zní to dost jako klišé, ale kupodivu v různých detailech je scénář velmi příjemně originální. Hodně dělají postavy, které nejsou až tak schématické - např. popová hvězdička Russella Branda by pravděpodobně v obyčejnějších komediích byla mnohem pitomější a prostší, tady jde o ždibec propracovanější postavu. Forgetting Sarah Marshall je velice vtipný, neskutečně pohodový a celkově prostě vyvedený film. (9/10) ()

sheen

Docela pohodová páteční komedie, oddychovka se vším všudy. Pár hodně vychytaných scének a hlášek. Skvělý Segel a Bell, jejich výkony to drží! ()

petaspur

Romantická komedie, když se povede (a to je tento případ), dokazuje svoji nesmrtelnost. Hlavní devizou filmu jsou neokoukaní příjemní herci (Mila Kunis je tak dokonalá, že je snad nakreslená), spousta skvělých vedlejších figur (bratr, surfař, Bobby Sixkiller a mnoho dalších), to vše podpořeno anglickou sexuchtivou rockovou hvězdou, kterou nelze než uctívat a chvílemi jí i trochu závidět. Zase jednou je mi na světě líp. ()

Rosaviva odpad!

Jo tak ten hlavní hrdina je ten co hrál Marshalla. Hm, tak v tu dobu, kdy jsem to viděla jsem se ještě na HIMYM nedívala. Každopádně hlavní hrdina mi přišel značně nechutnej a dost trapnej. Tohle nebyla komedie, a už vůbec ne romantická. Tohle byl naprostý horor! ()

HAL

Jason Segel. To je člověk který pozvedá tuhle jen mírně nadprůměrně pitomou Apatowovku na docela dobrou romantickou komedii - jeho lehce ňoumovitý hudebník léčící si zlomené srdce po rozchodu se svou láskou je prostě přirozeně vtipný a přitom se k tomu nemusí nijak pitvořit či přehrávat a nuceně fuckovat na každém rohu, vystačí si s civilním projevem což ho dělá překvapivě uvěřitelným a jeho příběh lehce stravitelným. Scénář je neurážející a k hranici, za kterou leží příliš retardovaný nevtipný humot, se přiblíží jen párkrát (protože vylízaný Jonah Hill se ve filmu moc nevyskytuje), takže není problém se u Kopaček celkem pohodově pobavit... což jsem o nějaké Apatowovce zatím říci nemohl. 7/10 ()

Javert

Po dlouhé době osvěžující komedie v záplavě laciných teenagerovských hovínek. Film má vtip, patřičnou dávku romantiky, (pro mě) šťastný konec + skvěle napsanou roli Aldouse Snowa. Představitele hlavní role Segela mám rád už od How I Met Your Mother a ani tady mě nezklamal. Je to prostě sympaťák. ()

DJ Obelix

Nejdříve jsem se na "Kopačky" chystal do kina hned po uvedení kvůli tomu, že předchozí filmy "made by Apatow" se mi moc líbily. To mi ovšem kvůli nemoci jaksi nevyšlo, ale stále jsem je měl v podvědomí. A když jsem objevil HIMYM a zjistil, že Jason Segel alias Marshall hraje hlavní roli v tomto filmu, začal hon na tento snímek. A musím říci, že zklamaný rozhodně nejsem. Výborné parodie na CSI (které mi už lezou krkem) a popkulturní odkazy výborné kvality byly super včetně celého hereckého obsazení, ale stále by to bylo spíše na velmi dobré 4 hvězdy. Proč jsem tedy dal plné hodnocení? KVŮLI UVĚŘITELNOSTI POSTAV! Už dlouho se mi nestalo, že bych se natolik sžil s hlavní postavou a skutečně ten příběh prožíval s ním každou minutou. A navíc - Kristen Bell i Mila Kunis jsou prvotřídní kočky :-) ()

Aknah

Docela milá a příjemná romantická komedie, kde je Peter naprosto bezprostřední a všechno okolo je tak zábavné a přirozené, že vás to úplně vtáhne. Romantický konec, zároveň vtipný, všechno podtrhnul a byla to parádní zábava. ()

gilmore_girl

Jasona Segela mam rada, hlavne z How I Met Your Mother, ale ve chvili, kdy upustil rucnik a zacal predvadet svoje nadobicko (jestli bylo vubec jeho, ale to neni podstatne), jsem se zacala ptat, co to ma jako byt. Proc?? Doted nechapu smysl... ale bylo mi jasne, ze to bude dalsi z tech vulgarnich radoby vtipnych komedii. Jason byl dobry, o tom neni pochyb (hlavne scena s vrazdicim telefonem byla skvela!), ale vazne nechapu, o co se tam pokousel. Pokochala jsem se jeste Williamem Baldwinem a Paulem Ruddem, ale Kristen Bell mi to neustale kazila. Zklamani. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru