Sobis87

Judd Apatow se po panictví, které se dožilo krize středního věku (40 let panic), neplánovaném těhotenství (Zbouchnutá) a středoškolskému "hučení v kládě" (Superbad) zaměřil na další běžnou věc, která vás může potkat, anebo vás už i potkala. Tentokrát se jedná o rozchod. Rozchod je taková krutá hra pro dva, kdy je jeden z nich vítěz, zatímco ten druhý skončil obličejem v pořádné hromadě svinstva. Ve filmu Kopačky je tím chudákem Peter (Jason Segel), který zrovna dostal košem od své dlouholeté přítelkyně a televizní hvězdy Sarah Marshall. Aby se z tohohle pořádného dupance do hrudníku zotavil, rozhodne se jet na dovolenou na Hawaii. Náhoda je ale pěkná mrcha, a tak se tam Peter znovu setkává se Sarah, která si na slunných plážích zrovna užívá se svým novým přítelem, známou rockovou hvězdou a britem jako poleno - Aldousem Snowem. Nebýt pohledné recepční Rachel (úžasná Mila Kunis), asi by se Peterovi zdálo, že si při odletu spletl letadlo a dostal se do pekla. Poněkud provařený námět, že? Ale nebojte se, Jason Segel napsal docela chytrý scénář a je z něho dobře znát, že se pan spisovatel značně inspiroval vlastními zkušenostmi. I když to je především zábavná komedie, skrývá se v ní tolik pravdy, až z toho občas i mrazí. Dialogy jsou vtipné a většinou i parádně vypointované a hlavně samotné postavy nejsou žádné černobílé figurky, ale celkem normální lidi (v rámci možností). No řekněte, kdy jste naposled viděli film, ve kterém chlápek, co hlavnímu hrdinovi přebral holku, je vlastně docela sympaťák, i když se občas chová jako pako? Kopačky jsou příjemným "osobním" filmem, občas trochu melancholickým, povětšinou vtipným a ze všech filmů z dílny Judda Apatowa tím nejusedlejším, což zákonitě nemusí být špatně. Jen škoda, že tvůrci počáteční boj proti žánrovým stereotypům v půlce filmu vzdali a neukončili film trochu jinak, než jak jsme zvyklí. Každopádně to byly příjemné dvě hodiny...velmi příjemné. 80% ()

Sonnery

Naprostá sympaťárna. Připadá mi, že snaha přibllížit se realitě, která potkala ,jak chlapa v netopýřím obleku ,tak i odbarveného Jamese Bonda, pronikla do komedií. Obzvláště do téhle. Snad každý, kdo ochutnal hořkost rozchodu musí s hlavním hrdinou souhlasně sdílet každý jeho pocit. Když jsem spatřil scénu v "jednotýdenních" teplákách zjistil jsem, že přesně tohle samé přožívám já právě teď sledováním tohoto filmu! - bez pokroucené hole z pána prstenů. A o tom Kopačky jsou...Každý z nás byl alespoň jednou týpkem v teplákách ()

Jordan

smiešna komédia, kde sú 2 pekné herečky a kde ten mľandravý dlháň z how i met your mother ukazuje svojho pipíka na konci je super ukážka z bábkového muzikálu dracula; havaj je tu podaný ako super miestečko, kde sú na seba všetci dobrí, správajú sa ako zhulení a zabíjajú prasatá vreckovým nožíkom; chcem vedieť, či tá fotka, kde ukazuje mila kunis svoje broskyňky je fake alebo pravá; ()

MikeCool

Úžasný, místy až odvážný výkon Jasona Segela, ale to je tak jediné co mě na Kopačkách bavilo. Jeden z mnoha romantických filmů o tom jak hlavní hrdina potká tu svojí vyvolenou a na konci se šťastně líbají. Heh, jak sladké. ()

teutates

Milé prekvapenie v podaní Sarah Marshall zaručil Jason Segel a Russel Brand :), ktorý dodávali tomuto snímku potrebnú šťavu. Myslím, že každý si tu najde svoje. Kopačky ma nesklamali, naopak potešili a dokazali rozosmiať. Prvotina Nicholasovi Stollerovi naozaj vyšla a nádych Apatowa je cítiť na "sto honov"! 8/10 ()

swamp

Další film ze stáje Apatowa mě opět nezklamal. Jason Segel, kterého jsem si - jakožto Marshalla - neskutečně oblíbil v HIMYM, tady rozjíždí pouť za zapomněním.. vše ovšem nabere opačný směr, když zjistí, že ona zapomněníhodná krasavice bydlí ve stejném hotelu..o co hůř, se svým novým? přítelem. :) Z příšerné 'detox-dovolené' se však díky krásnému úsměvu, očím a vůbec celému tělu (chci tedy říci hlavně povaze:) Mily Kunis stane ráj na zemi (pro nezúčastněné..hovořím o Havaji). ;) ()

oje

Vydařená konverzační komedie se špetkou romantiky, dobře zvládnutým příběhem, příjemným prostředím Havajských ostrovů a sympaťákem v čele. Co titul posouvá oproti ostatním o krůček dál je hlavně široká paleta osobitých komiků, která filmu dává možnost dávkovat humor v nejrůznějších podobách a nejen prostřednictvím několika vyvolených. Otěže zábavy tak ladně předává jedna postava druhé a že je čím se bavit dokazuje i fakt, že dvě z nich vydaly i na samostatný celovečerák. ()

predators

Já bych to viděl na docela průměrné Kopačky :-) Ono se ani nejedná o nějakou blbost, příběh je originální, může potkat každého z nás a až na pár výjimek jsou vedeny docela inteligentní rozhovory. Pochválit musím vybrané herecké obsazení, hlavně Mila Kunis a Russell Brand. Ta první je kočka a ten druhý je magor:-) V dobrém slova smyslu, protože celému filmu dával nadhled a správnou šťávu. Příště, prosím, film o Aldouovi:-) "Nesnáším tvou hudbu."..."Jo? A já jsem včera opíchal pokojskou... :-) 70% ()

Slarque

Výborná komedie s uvěřitelnými postavami (a to jak díky scénáři, tak přesnému obsazení), která na základní příběh kolem jednoho rozchodu dokázala navěšet spoustu drobných fórků a kuriózních postaviček. I fakt, že dvě z hlavních postav jsou populární hvězdy (televizní a hudební), je využit dokonale. A tak se dočkáme svérázných parodií na stupidní kriminální seriály, soutěžní show i popmusic (písnička Inside of You s vpravdě neuvěřitelným „romantickým“ textem). Navzdory všemu tomu sprostému, nevázanému humoru je to ovšem hlavně romantická komedie. Ovšem velice chytrá, takže vždy, když se schyluje k nějakému klišé, dokáží ho něčím shodit. ()

Tomco

Škoda, že prvá polovica tej druhej nesiaha ani po členky. Samotná posledná hodinka by odo mňa dostala v pohode 80%. Ideálne však na večernú oddychovku. ()

Arsenal83

Plytký, primitívny a presexualizovaný pokus o komédiu s maximálne jednou, dvomi vtipnými scénami. Vo všeobecnosti humor pôsobí sílene až násilne a dobrý dojem z pekných herečiek kazí afektovaná ohavnosť Russel Brand. Spolu so Segelom to je takmer nezvratný krok k odpadu. Zaujímavá scéna z divadla na konci filmu aspoň čiastočne napravila veľmi nechutný dojem. ()

Rocky62

Vcelku ucházející komedie, kterých vzniklo nespočet, ale málokterá má kvalitní humor a emoce. Ne že by Kopačky byly nějak extra velkou výjimkou, ale aspoň se tu nedočkáme gejzíru nechutností a omezeného vtipu. Téma je jakýmsi aspektem, který nenabídne velkou porci zábavy, ale nutí sledovat dál. Na otázku, zda bych se na to podíval znovu, bych však odpověděl negativně. 70% ()

Chrustyn

Další povedená a sprostá komedie z Apatowovi dílny. Výborní herci a smršť vtipů kde je nejčastější téma sex. Takhle by měla vypadat inteligentní vtipná podívaná. ()

klerik

SUPERBAD, 40 ROKOV PANIC, ZACK A MIRI TOČIA PORNO, ZBUCHNUTÁ či KAMOŠ ZA VŠETKY DROBNÉ majú slušného bračeka. Vtipné narúšanie romantických klišé (penis sa v romantických filmoch len tak nevidi), sympatickí herci. Možno by stačilo menej vedľajších postavičiek, ale film ani chvíľu nenudí a vie byť rovnako romantický ako vtipný... ()

mat.ilda

Málokterá americká komedie - zvlášť s přídomkem romantická - mně padne do noty, k sledování této vedla především zvědavost - kdo je Jason Segel a co na něm vidí Michelle Williams (doufala jsem v hodně velkou sílu osobnosti, či obrovský smysl pro humor, nejlíp obojí, jelikož z fotografií dost nechápu, ačkoliv je známo, že láska je slepá:-)). No, abych to rozsekla, neposunula jsem se dál, po Jasonovo obnažovacích scénách nechápu ještě víc... ale tento problém se nakonec ukázal jako nepodstatný pro to, že jsem si svých 111 minut naprosto neužila, dějovou linií s více než méně trapnými momenty počínaje a směskou nesympatických osob konče, nemohu vyjmout ani Milu Kunis, ježto ve své hloupé roli krákala, že by obživly i Goghovy vrány v pšeničném poli, letmé úsměvy nakonec vyloudil ten, jehož jsem zpočátku odhadovala na krále trapáků - Russell Brand. ()

heyda

První půli Segel probrečí, druhou půli randí s Kunis. Nevím no, od romantické komedie s hodnocením 72% bych čekal víc, a to o hodně víc. Na druhou stranu chápu, že Hawai vždycky táhne hodnocení nahoru. Na mě to však nezabralo. ()

jojinecko

3,5*/5...V mojich očiach to nie je žiadne prevratné dielo, dobre sa na to pozerá, pár scén je skutočne skvelých a nesmierne vtipných , pár klišoidných a otravných...Ale ako príjemné letné osvieženie je to ideálna voľba. Btw pol boda pridávam za nostalgické prostredie Havaja, vo filme som spoznával miesta na ktorých som mal možnosť osobne byť (áno, strašne frajerím, však Nunka? :))))))))) ()

Stanislaus

Tak tahle komedie mě teda nijak výrazně navzdory zdejšímu hodnocení neoslovila, ale asi jde nejspíš a vlastní názor a také o fakt, že zrovna dvakrát nemusím Jasona Segela a Russella Branda, kteří se ani po tomto filmu nestanou mými hereckými oblíbenci. Inu, co naplat! Absolutně jsem byl mimo vnitřní prožívání hlavního hrdiny, a tak mi některé momenty přišly prostě nesmyslné a místy jsem se i nudil (stopáž mohla být rozhodně o 15 - 20 minut kratší). Zkrátka mě teď nenapadá nic víc, než jen říct, že pro mě šlo o naprosto průměrnou záležitost. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru