Flipnic

Jsem rád, že někdo natočil z určitýho hlediska tak realistickou komedii o chlapech jak jim je a co vyvádějí, když se s nima holka rozejde ... Ten týpek v tom filmu si zažije šílenou bolest, ale pořád je to nic proti tomu, co znám já osobně ... A ta situace mezi dvěma holkama, jak úsměvné a pro mne aktuálně "aktuální" ... Tohle se mě hluboce dotklo a dostalo mě to. Jasně plnej počet ... :-) ()

Jossie

Hodně příjemná a milá romantická komedie s okouzlujícím hlavním hrdinou (no dobře, určitě jsem trochu ovlivněná How I met your mother). Jen jsem pořád nemohla pochopit, co na té holce viděl. Ale láska je slepá. ()

CheGuevara

Judd Appatow přihlížel pouze z pozice producenta a díky bohu za to. Asi bych začínal mít pocit, že se z něj stává falešný prorok. Né, že by Kopačky nebyl ujeté tak nějak po Appatowsku, nechybí spousta sexuálních narážek ani nakopnutí popkultury do citlivých míst, ale přeci jenom jim schází ono civilní kouzlo pana mistra. Asi tak nějak by dopadl 40 let panic kdyby zůstalo u první poloviny. Takhle je to jenom průměrná komedie, která jen stěží lavíruje mezi nechutností a skutečným humorem To ale nic nemění na tom, jak moc velký je Russell Brand borec. ()

EdaS

Znatelně slabší než Zbouchnutá či Superbad, ale pořád dost vtipné a milé na čtyři hvězdičky. Apatow zkrátka ví, co my sprostí, ale citliví kluci máme rádi. :o) ()

H34D

Kopačky... Každý je jednou (a to určitě nejednou) dostal, všichni víme, jaký je to pocit, být odmítnutý, popř. ještě k tomu nechápat proč a jak se to vůbec mohlo stát... Film Jasona Segela s lehkostí a úsměvem na tváři servíruje jeden opravdu nepěkný a roztahaný rozchod, naplňuje jej však vtipnými postavami, ujetými situacemi a zkrátka akurátní dávkou humoru, aby utrpení hlavního hrdiny nebylo tragické, ba naopak komické. J. Segel si dělá legraci sám ze sebe, a tak třebaže film rozhodně není sondou do vztahů a rozchodů reálného světa, dokáže působit minimálně hloupě. Nějaké to klišé si však nepochybně mohl odpustit, zejména závěr byl natolik schématicky "divácky uspokojivý", až se pro mne stal neuspokojivým... 7/10 ()

Skejpr

Doposud nejnudnější Apatowština, přesto v mnoha směrech výrazně vybočující (počátek serióznějšího trendu, dovršeného Apatowovými Funny People) a především, povětšinou značně civilní. Nejlepší na Kopačkách totiž je, že jakkoliv se zdají situace a náhody na první pohled nadsazené, jedná se ve skutečnosti o bolestivě reálné momenty. Kdo zažil, ví... Mila Kunis je sladká, Brand je šílenec, trio mých nejoblíbenějších herců u Judda Apatowa se u mě definitivně zformovalo na Jasona Segela, Setha Rogena a Paula Rudda... ()

Shit

Tradiční, ale o to zábavnější romantická komedie, která těží hlavně ze skvělýho hereckýho obsazení, kdy obě dvě holky jsou moc pěkný a příjemný, obzvlášť Mila Kunis a Jason Segel alias Marshall z HIMYM je velkej sympaťák. Krom toho se tady neobjevujou takový ty typický záporný postavy, což je jen dobře a v malý roličce si tady zahrál i vypasenej Branscombe Richmond z Odpadlíka ()

Djoker

Segel se s tím vůbec nemazal. Pro uspokojení dámské části publika ukázal kládu a nezapomněl ani na pánské osazenstvo. Bell je bez debat jasná desítka a Kunis v Hula Hula verzi se ani nevejde na stupnici. Prakticky celý děj filmu je umístěn do atraktivní lokace a povedly se zakomponovat i tradiční Apatow vibes. ()

M.a.t.t.

Znateľne lepšie ako Nabúchaná, a hoci možno niekoho trochu prekvapí riedkym výskytom vtipov, absencia kvantity v tomto prípade naštastie neznamená absenciu kvality. Sila Kopačiek je naviac niekde úplne inde. Napriek slabším miestam ide o milý, tak trochu netradičný romantický film a z dielne Apatowa jednoznačne najlepšia záležitosť, ktorú povyšuje na niečo viac aj výborný ústredný štvorlístok. Tuho rozmýšľam, v čom je taká Nabúchaná lepšia a prečo mnohí nechápu, že kvalitná romantika sa zaobíde aj bez silných záchvatov smiechu. A Kopačky kvalitnou romantikou rozhodne sú. ()

choze

Kopačky bránici tak úplně nerozervou, ale vtipné jsou víc než dost, mají moc fajn postavy a přehlídku apatoowských herců a přesně a vtipně vystihují všechnu tu porozchodovou bolest a trapné dolejzání, jaké zná snad každý. ()

Gilmour93

V okamžiku, kdy neustále vystavovaný penis dvojníka policisty Rosewooda z Beverly Hills Cop zažil více rozumu než mozek jeho majitele, měly Kopačky skončit. Sice by to bylo bez fanfár, ale zato s žánrovou ctí a puncem sympatické všednosti. Tak jsem byl jen znova svědkem tradiční závěrečné šablony a jedné rockové opery na úrovni výstupů Mufa ve Studiu kamarád. Nekritické uctívání planetární soustavy kolem Apatowa mi přijde stejně divné, jako že na televizní obrazovky doposud nedorazil ten krimiseriál s Baldwinem.. ()

Psema

Prozatím nejslabší Apatowův mainstream, což ve světle spousty romanticko-komediálních polotovarů "made in Hollywood" znamená výborný film. První ubulená polovina je sice docela na pěst, obzvlášť nemá-li člověk se Segelem slitování a vidí jen chlapa v teplácích či bez nich. Druhá půlka ovšem filmu napravuje reputaci měrou vrchovatou. Jakoby Segel čekal, až sál opustí ti, co radši střízlivější a méně "otevřenou" zábavu, aby mohl nastartovat výrobní linku na hlášky, geniální scény a bránici trhající songy. Die, die... I can`t. UPDATE: Za poslední dva měsíce jsem to viděl snad dvacetkrát a stále nemám těch životních pravd dost. Zvedám na pět fíků. ()

robbiee

[imdb: 7.5/10] | me: Pohodová komédia o rozchode avšak predsa len trošku inak podaná ako žánrovo podobné filmy. Práve detaily a Jason Segel zabezpečujú takú tu rôznotvárnosť a čerstvý - iný typ humoru, ktorý ani z ďaleka nie je typický pre filmy pod hlavičkou : romantické komédia robí z tohto filmu výbornu zábavu. Miestami predpovedateľný dej je však kompenzovaný netypickými úsmevnými vstupmi a teda to celkovo vôbec nenudí,... práve naopak. Zaujimavé príjemné obsadenie a dobrá zábava zanechávajú celkovo veľmi fajn pocit. Hoci globálne nereálne, aj tak výborny relax. ()

Hal_Moore

Konečně se film z Apatowovy produkce vyrovnal jeho prvotině 40 let panic (Superbad ani Zbouchnutou jsem zatím neviděl). Opět si k papíru sedl představitel hlavní role a napsal si roli na tělo. U Paula Rudda to vyšlo, u Willa Ferrella nikoliv. Jsem rád, že Segelovi se to podařilo, přesně do role flegmatického povaleče s týden nošenými tepláky sedí, i když toho svýho potměpicha mohl ukazovat trochu méně. Spousta Apatow(R) cameo roliček je příjemným zpestřením. Kdo mi teda přišel protivný, byla Kristen Bell (to i v Heroes), ale Mila Kunis, to je zlatíčko. Jen je škoda, že foto nebylo pravé. Jedinou výhradu bych tak měl ke stopáži, kdy unrated verze byla opravdu zdlouhavá, a to jen proto, aby byl Segelův potměpich více vidět. Kolem a kolem, Role Models byl z žebříčku nejlepších komedií za rok 2008 sesazen, alespoň prozatím. ()

Kryšpín

Jason Segel je jeden z mála herců, který má úspěch v seriálech i v celovečerních filmech. Film Kopačky jen potvrzují jeho kvality v komediálních žánrech a doufám, že u nich ještě nějakou dobu zůstane. Je vidět že Jason scénář psal přímo na sebe a chtěl se evidentně ukázal v celé své kráse :) Všichni tu vynášejí do nebes jméno Judd Apatow a já si říkal, kdo to sakra je. Myslel jsem nejdřív, že to je scénárista. Ale na imdb jsem zjistil, že to je producent, který má na svědomí ty nejlepší komedie, za poslední tři roky (40 let panic, zbouchnutá, Superbad, Kopačky) a brzy se objeví film Pineapple Express na který už jsem viděl trailer a strašně mě pobavil. Už se na něj těším. Kam Judd šáhne, tam je bezvadný humor, který si získá většinu z nás. Nikdy jsem nevěřil, že by si mě získala nějaká romantická komedie a právě tím mě Apatow vyvedl z omylu. ()

genetique

Stále zostávam v údive z toho, že Apatowova produkčná spoločnosť točí jednu (romantickú) komédiu za druhou a je v nich dokonca aj celkom slušná nádielka klišé a klasických happy-endov, no všetky v závere vyznejú neskutočne vkusne, pozitívne a originálne. 'Forgetting Sarah Marshall' disponuje týmito faktormi v menšej miere, ide o neskutočne pozitívne ladený filmík, ktorý naozaj dokáže rozosmiať, občas šokovať, miestami začne aj nudiť, ale naozaj len začne a hneď aj skončí. Navyše je v príbehu nespočetne veľa vedľajších bláznivých postáv s tak ohromným potenciálom, že by si zaslúžili osobitný film, a ktoré dokážu odpútať pozornosť od tých ústredných natoľko, že som si uvedomil romantické ladenie filmu až v samom jeho závere. 80%. ()

Hellboy

Překvapivě velmi zábavná komedie, která je nahony cítít Juddem Apatowem. Děj je občas takový nemastný, neslaný a postavy nevěděj, co dělat, ale myslím, že to je tak naschvál, protože to skvěle vystihuje stav po rozchodu. Výbornej byl Russell Brand coby anglickej zpěvák, ten mě rozesmíval pouhou přítomností na scéně. Jason Segel v hlavní roli byl docela sympaťák, jen ta Kristen Bell mi tam trochu vadila. ()

Botič

Ne, Ne, Ne tohle nebylo dobrý - Ale vlastně proč ne:o) s odstupem času a po docenění některých životních pravd si tohle dílko zaslouží vyšší hodnocení, už jenom proto, že v rámci romantických komedií je to malý zázrak. Pro ty, kteří nemají zrovna dvakrát v oblibě Jasona Segela je Forgetting Sarah Marshall hotovým utrpením. Alespoň, že Mila Kunis je neskutečně roztomilá. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru