Lucasion

Fajnová romantická komedie, která vyniká hlavně v dobrém obsazení hereckých hvězd (Jason Segel, Kristen Bell). A oproti jiným "klasickým" komediím o lásce si bere na paškál neotřepané, ale pravdivé a bolestivé téma, kdy kluk dostane opravdu kopačky :-) A to se stane v prvních 5 minutách a celý film se snaží vtipně pojednat o tom jaké to je. Jak by se s tím hlavní hrdina vyrovnal. Když jako doporučení dostane odjet na dovolenou. Kde ejhle potkává zase "JÍ". :-) ( 58 procent ) ()

prome

Příjemná komedie, u které jsem se celkem dost bavil, tedy až na poslední zvrat, který mi přišel strašně divný až trapný. Trochu mi zkazil pohled na celý film, ale i přesto dávám místo 3* čtyři, protože některé věci byly hodně povedené. ()

Morholt

Zápletka je ohraná až to bolí. On je podvedený, odjíždí se z toho dostat do příjemného prostředí a potká lásku. Každopádně tady se "hřeší" na skvělé herecké obsazení a je opravdu jen málo romantických komedií, kdy to všem sedne talhle dokonale. Kirsten Bell, ačkoliv jí moc nemusim, co by podvádějící herečka výborná, Russel Brand v roli střeleného britského zpěváka víc než ucházející, Jason Segel má komediálního talentu na rozdávání, no a Mila Kunis...............zjistěte mi kde bydlí a já jí půjdu dělat podnožku. 80% ()

Handle

Málokdy se podaří z klišé námětu udělat pěkný film. Opravdu milá romantická komedie se sympatickým castingem, která funguje hlavně díky tomu, že nepřekročila míru nekorektnosti a naivity a dokonale sladila komediální i romantickou linku. A k tomu všemu postavy, světe div se, jednají fakt uvěřitelně, což se u tohoto žánru také tak často nevidí a proto to na mě možná působilo tak upřímně... A ještě jsem se pobavil. PS. Je Mila Kunis vůbec skutečná? Já fakt nevím... :) ()

aniiicka

Bylo to hodně crazy, ale ten ujetý humor, kterému vévodí přítomnost Russela Branda je asi to, co dělá film určitým způsobem jedinečný :) :) Sledováno ve velmi milé společnosti po náročném týdnu...bylo to fáájn. ()

ScarPoul

Appatow je majster na originálne neoriginálne snímky. Naposledy som sa takto dobre bavil na Zbuchnutej. Hlavným zmyslom týchto filmov je brain off ale tiež sa aj niečomu priučiť. Dôležité je tieto filmy ma bavia preto že aj keď majú určitú dávku klišovitosti a od začiatku vieme ako sa to všetko skončí scény typu posledný záber na bozkávajúcu dvojicu v daždi rozhodne nečakajte. Tento film má nadhľad, pamätné postavy a čo je dôležitejšie kultové vedlajšie - ten indián čo hraj parťáka v odpadlíkovi z lorencom lamasom. Tiež poteší malá rolička sfetovaného surfera v podaní môjho obľúbeného Paula Rudda. Tiež sa môžte pripraviť na určitú dávku necenzúri veď kto by vám ukázal vagínu alebo penis tak otvorene ako v týchto snímkoch a dôležité je že to nepodáva vulgárne ale zábavne a hneď sa stanú z toho pamätné scény - Segel - nahý - plače- vidno mu všetko je nezabudnuťelný- Ďalej Mila Kunis tá roztomilá tvárička s kultu tie roky sedemdesiate príjemne spestruje túto komédiu a finále z bábkovým muzikálovým draculom -Die Van Helsing Die je nezabudnuťeľné. Film ktorému nechýbalo veľa k 5* ale zase stále je to iba obyčajná komédia s mnohými popkultúrnymi odkazmi a skvelými hercami. Takže je to na vás ja sa k tomuto určite vrátim- Stoller to zvládol na jednotku- I AM From Britain - DO something ()

maseer2

skvělá, velmi vtipná romantická komedie.. víc netřeba dodávat.. snad jen, že se mi to líbilo víc než Zbouchnutá i než Superbad :) ... a Mila Kunis je k nakousnutí :)) ()

BoPo

Asi som pozeral nejaký nepodarený zostrih. Asi som nepochopil vtipnosť dialógov. Asi som sa na to nemal pozerať. Síce je tam Mila Kunis, ktorá je naozaj pekná. Ale na toto zistenie bohato stačí Google. Takže sa poučte z mojej chyby a investujte svoj čas rozumnejšie. ()

Borrtex

Hodně povedená pohodová komedie s jednoduchým příběhem, mnoha absurdními ale dostatečně zábavnými vtipy a především skvělým hereckým výběrem v podání "odvážného" Segela, pěknou (ale blbou) Kristen a hlavně naprosto dokonalým Russellem Brandem, který dokázal ztvárnit pro mě zcela nepředstavitelný charakter takového toho (ne)klasického (ne)abstinentského hudebníka. Slabší momenty byly vyplněny dementem, kterého má ve zvyku pravidelně ztvárňovat Jonah Hill (21 JS, 22 JS, Vlk z Wall Street). No a co více od komedie chtít, než skvělé herecké obsazení a jejich výkony? Možná děj by mohl být ještě trošku lépe dolazen. Jinak čistých 75% :-) ()

BigDeal

Trochu iná romantická komédia, v ktorej sú paradoxne najvtipnejšie scény tie (a je ich tam naozaj veľké množstvo), kde je hrdina na dne..nie že by bol divákovi ukradnutý, práve naopak (ono je ťažké nesmiať sa, keď sa hlavný hrdina snaží zabudnúť na bývalú, utečie na Havaj a ona býva v rovnakom hoteli, dokonca má izbu vedľa). Veľkým plusom je, že sa film nehrá na nijakú rozprávočku, hlavné i vedľajšie postavy nie sú práve najkladnejšie a aj napriek tomu si ich každý obľúbi, zrejme vďaka tomu, že každá malá postava má svoj charakter, nie je len pobehujúca bábka a tak nie je ťažké sympatizovať aj s úhlavným nepriateľom. ()

Silence

Průměrná "apatowka", která sice nemá potenciál ani ambice útočit na pozice nejvtipnějších a nejinteligentnějších komedií, přesto se drží v sympatických vodách i s přihlédnutím k tomu, že se jedná o scénáristický debut Jasona Segela. Který je tradičně dobrý i jako herec. Jeho příští scénář by mohl být ucelenější a s méně (nebo lépe propracovanými) cameo úlitbami. 6/10 ()

Martinibaby

Pro mě docela obyčejná romantická komedie.. Ale určitě musím pochválit Jasona 'Marshalla' Segela a rozodně Russella Branda, oba dva naprosto geniální. Ale jako celek to asi na víc než ty tři hvězdičky nebylo, děj je na to až moc předvídatelný. ()

Johny_fork

Naprosto upřímný a originální filmový počin, který si mě získal svojí uvěřitelností, perfektní hollyday atmosférou, prostředí Hawaie, hotelu, personál, vše je promyšlené do detailů, až si člověk vzpomene na svoje vlastní dovolené, s takhle autentickým pocitem jsem se v romantické komedii už dlouho nesetkal. K tomu perfektně napsané postavy, Segel je sympaťák, Kristen Bell a Mila Kunis jsou obě sexy a každá má něco do sebe, bál jsem se, že Kristen bude hrát pouze roli tupé bývalky, ale to sem se šeredně spletl, stejně jako u jejího milence, rockera Russella Branda, který mě dostával svými sexuálními hláškami, ze začátku působí jako prosťáček, ale postupem zjistíme, že má v hlavě vše dobře srovnané, tedy svým osobitým způsobem, rovněž Bill Hader (ten čůrákoborec ze Superbad) je v roli číšníka zkrátka dokonalý, ke vtipným momentům zde dochází naprosto přirozeně, žádné nucené gagy se nekonají a vše funguje jak má, celý film jsem se usmíval a snažil se nevybouchnout, abych slyšel všechny dialogy, ale párkrát se mi to nepovedlo, abych to shrnul, Kopačky jsou ultravtipná, nelaciná, uvěřitelná záležitost s absebcí záporných postav, trošku se podobají filmu Těsně vedle, s tím rozdílem, že zde se mířilo kurevsky přesně. ()

moviesfan

Velmi vtipný a příjemný film. Jason Segel je prostě zábavnej. Humorný scének je ve filmu hodně. Škoda jen typického romantického konce, kdy se dva rozejdou a zase se daj dohromady. Popravdě jsem to ale tušil. Na závěr filmu mě pobavila scénka s divadlem. Váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami. Zatím se lehce přikláním ke čtyřem. Hodnocení: 70% ()

JohnCZ

Jedna z nejslabších Apatowovek, ale přesto skvělá komedie. Jason Segel předvedl (krom jiného) skvělý herecký výkon a i když se mi zpočátku do tohoto filmu moc nechtělo, překvapil mě a bavil mě. Na Kristen se hezky koukalo, i když měla roli strašné kravky. A pro mě dosud neznámá, Mila Kunis, příjemně překvapila. ()

tomeš

Kromě Havaje (jedna hvězda) a záverečné maňáskové taškařice s Draculou (druhá hvězda) mě nezaujalo bohužel nic. Russel Brand sice prima, ale vlastně do puntíku to, co od něj čekáme. A Jason Segel možná slušně hraje, ale scénář, no, nevím, nevím. ()

Torision

Zklamání. Od Jasona Segela, mýho oblíbence z HIMYM, jsem čekal o dost víc. Pravda, pár fórků nebylo zlejch, ale taky jsem ve filmu našel desetiminutovky, kdy jsem se nudil, dovolil bych si to klidně o půlhodiny zkrátit. ()

Revanx

Nie dokonalá komédia, avšak nad priemer sa jednoznačne dostala a to vďaka niektorým dokonalým dialógom a jednému z najvtipnejšíh oralov, aké som kedy videl. Veta za všetko: He turned down a blow job from his ex-girlfriend... mid-blowjob. You know how hard that is for a man? It's called blue balls. He's like Gandhi! But better - he likes puppets! U mňa osobne 70 percent. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru