Nejdřív sexuální zdrženlivost nad sůl a pak s nezištností nejdál dojdeš.. Není důvod bečet se stádem, já si to užil i díky drobnostem jako jsou spisovná čeština, využití půvabů exteriérů či takový ten Erben-Panklová nádech živočišnosti. A věřte mi, raději se budu o Vánocích dívat na tisíc nahých sexy prdelí, než žvatlavého čertíčka Mádla..(3.1.2014)

• corpsy

Dve sexy sestričky v jednej úlohe. A jedna ( a verím, že aj tá druhá ) s dokonalou prdelkou. Hop, ale toto je predsa rozprávka.(26.12.2012)

Mně se to jako vánoční pohádka líbilo. :) No a co, že jsem byl zrovna při sledování rozněžněný z dárečků..to je přece moje věc. :P(3.1.2008)

• Philippa

Jiří Strach nasadil pohádkou Anděl páně poměrně vysoko laťku.....bohužel nebylo dost síly ani na pořádný odraz ,natož pak o přeskočení....pro mne zklamání.(24.12.2007)

Konečně vánoční pohádka, za kterou se tvůrci nemusí stydět. Scénář je sice předvídatelný a plný klišé, ale okázalá výprava a dobře zvolení herci udělali ze Tří životů jasný nadprůměr, který mi zpříjemnil štědrý večer.(25.12.2007)