Držitel Ceny Akademie® Kevin Costner se představuje v roli čerstvě rozvedeného otce, který se se svou dospívající dcerou Louisou (Ivana Baquero) a malým synem Samem (Gattlin Griffith) stěhuje na venkov do Jižní Karolíny. Když se Louisa v novém domově začne chovat zvláštním způsobem a probudí se v ní sklony k násilí, John musí odhalit pravdu, která se za její proměnou skrývá. Může za to šokující tajemství bývalého majitele domu? Jak daleko bude otec ochoten zajít, aby svou dceru ochránil před dávným zlem, které si ji chce podmanit? Ve vedlejších rolích napínavého thrilleru, anglickojazyčné režijní prvotině Luise Berdeja, spoluscenáristy napínavých hororů [REC]Karanténa, se představují Samantha MathisErik Palladino. (oficiální text distributora)

zekon

Docela nuda, napětí mizerné až konec začne být zajímavější. Nicméně nesnáším filmy které nemají hlavu ani patu a není úplně jasné o co šlo a co tím kdo chtěl říct. Jediné co mě překvapilo, že v takovém filmu si zahraje Costner. ()

Flopps

Dům - kopeček za domem a pomalá rádoby strašidelná hudba. To jsou hlavní atributu tohoto snímku, v němž režisér Berdejo namíchal koktejl, který jsme měli tu čest pít už stokrát. Otec samoživitel pořídí dům - světě div se - na samotě a ono v něm a kolem něj straší. Děsivé okamžiky jsou spíš k pousmání - hrůzostrašnost vyzdvihuje jen přihlouplá muzika, samotný děj skřípě a vrže od samotného začátku. Je neuvěřitelné, jak lze naivní a průhledné filmy natahovat ke zbytečné stopáži. Příběh by se klidně vešel do třiceti minut, ale na druhou stranu, kde bychom viděli po tak dlouhé době toporně blábolit Kevina Koneckariéry Costnera. ()

Paokara

Strašnej pokles dolů kariérou pane Costnere..jen ať nedopadnete jak Nic Cage...ten bere taky každou sračku!!!tohle bylo to nejhorší,co jsem od Costěje kdy viděl!!!tfuj,hanba... ()

Ayax odpad!

Starému bodyguardovi zrejme došli prachy, keď sa rozhodol natočiť túto zlátaninu dvojminútových efektov a zablatených ľudí behajúcich okolo jedného kopca. ()

wellfish6 odpad!

První film, kterej mě donutil nedat ani jednu hvězdičku. Přátelé varuju vás před 107 minutama nudy a poté hnusu z toho, že ste se nechali zblbnout jménem Costner a pustili si film, kterej vám akorát sežral čas. ()

Zeth4beatz

Bez Costnera bych to asi bejvala nedokoukala, ten mě tam asi jedinej držel už díky svojí roli, která mu opravdu šikla. Nejvíc mě asi bavila první polovina filmu, protože jsem pořád nějak nemohla vykoumat, jak to bude pokračovat dál. Potom, ale, když ty příšery vylezly ze svýho mraveniště, tak se to rázem změnilo v klasickej nůďovej béčkovej horor, kterejch jsou všude mraky. ()

ProchY01

Tak nakonec ani ty 2 hvězdy. Je to splácanina všeho možného - měli se zaměřit jen jedním směrem a mohlo to být dobré. Costner by to pak také jistě zvládl lépe. Nelíbilo se mi to. ()

Caesius S.

Scénář je hloupost (partička humanoidních mravenců nacpaných v mohyle alias indiánští bohové a drama o rozpadající se rodině moc dobře nefunguje), režie je průměrná, ale Costner hraje starostlivého taťuldu dobře. ()

skyfire odpad!

Cca. hodinu a čtvrt naprostá nuda, kdy se vůbec nic neděje. Pak tam začne pobíhat nějaká potvora, která je pořádně vidět až cca. 15 minut před koncem. Pak následuje nekonečné natahování filmu, kdy Costner leze dlouhé minuty podzemníma tunelama a pak je tu rychlý konec. Že je celý děj nesmyslný a hloupý je už pak myslím jasné. ()

Luciaaas2

Zatraceně špatnej film. Snímek sem zhlídnul pouze kvůli Kosťovi. Film není nápaditý, některé scény do sebe nepasují. Je to film, který většina lidí nedokouká, nebo nevydrží do konce. Konec filmu není ani tak zajimavý a překvapivý. ()

Epco

Kevin už zažil aj lepšie časy a tento kúsok vyzerá ako vybratie si oddychového času. Filmom prešiel z jedným výrazom na tvári a je jedno či sa jednalo o scénu dramatickú alebo horrorovú. To by však nevadilo, ako bezradný otec si vystačil aj s tým jedným výrazom. Čo však vadilo je celková bezradnosť filmu, chabý scenár, strihy na miestach kde by malo byť ( a možno aj bolo ) ešte niečo povedané. Všetko strašidelné sa deje mimo kameru a veľa vecí ostáva nedopovedaných. ()

magis

Čekala jsem víc. Takový lákavý námět a pak skutek utek. Údajné odhalování pravdy jsem asi přehlédla. Sice nějaké ty pokusy by se našly, ale v celku bez odpovědí a do hloubky milý tatík nepátral, jak bych očekávala. Když už se nachomejtla do děje kompetentní osoba, která informace měla, tak o ně nebyl zájem, takže jsem se také nic moc nedověděla. No a konec je pro mě španělskou vesnicí. Ale co udělejte si názor sami. ()

caniferus odpad!

Podobne debilny scenar zbodnem na pive za 20 minut, teda ked budem po poriadnej opici a bude ma strasne boliet hlava. Nuz Kevin, a je to tu, zda sa, ze tancovanie s vlkmi je uz ta tam, a ani melodramticke Odkazy vo flastickach nejako neslapu a tak sa stalo, co muselo, beres uz aj totalne bekoviny. No ale povedz, nemohol by si na ten dochodok brat aspon nieco trosicku, ale fakt trosicku kvalitnejsie.... ()

Mar_Mar

Podle obsahu jsem se těšila na příjemně sychravou hororovou neděli, se šálkem horkého čaje, zabalená v dece jsem usedla k obrazovce a napjatě sledovala první minuty. Skončilo to u prvních minut. Pak jsem další půlhodinku brouzdala na internetu, pak zase chvilku sledovala film a nakonec jsem posledních 20 minut pustila zrychlené přehrávání abych se dobrala konečně ke konci. Špatná volba, měla jsem se raději projít v dešti, to by mělo větší smysl než tahle slátanina. ()

mlock odpad!

Film, v jehož první půlhodině se nestalo skoro nic a nejdramatičtější moment byl synkův nález flinty v piánu a její dlouhé pokládání na zem podle instrukcí, při kterém kupodivu nikoho nezastřelil, není nic než odpad. Kevine kams to vlez? ()

JJaannee

Horor? No nevím. .moc jsem se nebála. .dalo se na to dívat, ale jednou a dost :-( jinak skvělý herecký výkon Kevina Costnera..je stále na co se dívat..jinak herečka v hlavní roli..nudááá.. ()

Costner bojuje s vlastní dcerou

Costner bojuje s vlastní dcerou

27.10.2007

Ne, tohle není zpráva bulvárního charakteru, snažící se dokázat, jak mizerné vztahy mají u Costnerů doma. Je to námět nového Kevinova filmu. V kinech právě řádí Mr. Brooks, a hlavnímu představiteli… (více)