Yes Man

• USA Yes Man (více)

Beky

Jednou větou: Je milé vidět jak Carrey opět nosí gumový ksicht....já chci Zvířecího detektiva 3, prosím:)))!! ()

Bobik9

No popravdě jsem se u filmu nezasmál snad ani jednou. Přesto to byl příjemný příběh, i když chvilkami naproto stupidní. Ale Jim Carrey do této role opravdu zapadl. ()

LadyDevil

Koukám, že jsem tady docela z mála, koho Yes Man nadchl:-) Je to možná i z důvodu, že jsem se v Carlovi docela viděla - ráda žiju naplno a občas udělám něco neobvyklýho, aby život měl šmrnc:-) Spousta scén mě příjemně bavila a já si už po xtém filmu s Carreym říkám, že to není tak špatnej herec..a že mi sedne dokonce i v komedii:-) ()

Thommie

Ještě tři, tenhle film, je vlastně úplně k ničemu, ale neuvěřitelně mě pobavil. Byly tam postavy, které mě na druhou neuvěřitelně sss....štvaly, ale Jim Carrey válel a Zooey nejde roztomilost upřít. ()

Monoxid

Byla to trapárna, hlavní hrdina byl úplnej magor a snad méně chápajíci lidi nevzali vážně jejich návod na šťastný život, ale bylo to fakt romantický. A hned bych si koupila cédéčko tý skupiny z baru! ()

terunka003

Jim Carrey, místy vtipné × trapně bez děje, divná romantika. Chtěla jsem Yes Mana vidět kvůli Carreymu a pár kreacím a větám jsem se zasmála, ale jinak děs a hrůza. Ten jejich "Yes spolek" mi přišel strašně okultistický, i když měl možná něco do sebe. Dál co ta slečna šílená zpěvačka, fotografka a skůtařka? Mezi Carlem a jí to byl takový typický filmový zamilovaný vztah. Některé scény mi přišly absurdní, viz. postelová scéna u sousedky, to bylo docela nechutný. Když Yes Mana shrnu, tak je to nenásilný film, který vám nezabere moc mozkové kapacity a nemusíte u něj moc přemýšlet. Pozitivně jsem shledala kurz korejštiny a párty Harryho Pottera, kde byli všichni včetně Snape a Dobbyho. Já budu vždycky No Man(ka), nebo No woman..? ()

uiu

Když jsem film viděla poprvé, vůbec se mi nelíbil a nepřišel mi vůbec vtipný. Pak jsem jej viděla podruhé v českém dabingu a musím uznat, že ten udělal hodně a je především kvalitní (což se stane málokdy, ale u komedií se dabing daří) a najedou z úst Jima Carreyho vycházel jeden vtip za druhým a dokonce i situace, které zažíval nějak více ožily a já se smála. Film má u mě ještě jedno malé plus díky tomu, že znám pár lidí, kteří na všechno říkají NE a někdy by jim prospělo říct ANO i na obyčejné pozvání ven na pivko :) ()

BoncheR

Priznávam že najprv som tento film ani nedopozeral a už som ho hodnotil. To je pokrytectvo čo? :-D Ale priznávam že to bola fakt dobrá komédia. Chýbalo jej síce zopár detailov ale inak to bola strašná haluz! Jim Carrey je skvelý komediant! Hodnotenie: /70%/ ()

venison

Po stránce komediální se z toho dalo vymačkat mnohem víc.. Chválím Carreyho, že svou uřvanost držel na uzdě.. Zooey Deschanel byla opět příjemná.. Filosofie filmu se mi moc líbila :-) ()

anli

Komedie o rozvedeném chlápkovi,který se rozhodne svůj život od základů změnit tím,že na každou žádost a prosbu odpovídá slovíčkem"ano".Film má pomalejší rozjezd,ale jakmile nabere tempo,je to opravdu slušná a zábavná komedie se vším všudy.Osobně mě nejvíc bavila ona romantická poloha,kdy hlavní hrdina,díky svému"ano"potká dívku,kterou by jinak nepotkal.Těšil jsem se,jak se jejich setkání bude vyvíjet a netěšil jsem se zbytečně.Spousta komických situací je samozřejmě založeno na "gumovém" Carreyho obličeji,ale naštěstí to režisér ani Carrey nepřehání a nikdy se to tak nedostane do oné roviny přeplácanosti a trapnosti.Carrey je totiž pro tuhle roli opravdu jako stvořený,neb jeho rozevlátost a bujarost,s jakou si"ano"užívá,je pro něj jako dělaná.Navíc to mezi ním a Zooey Deschanel příjemně jiskří,takže to není jen zábavné,ale i příjemně romantické.Scénář je celkem jednoduchý a místy příliš na Carreyho spoléhá a režisér Reed taky nevytáhne žádné eso z rukávu,ale pořád jde o zdařilou a nadprůměrnou komedii,na kterou se člověk jednou za čas rád podívá.Takže"ano" a 70% k tomu. ()

elanius

(49/2012, BluRay1080p) / Tak ako áno, pozrieť sa to dá, len či to už neni málo. Bez nápadu, podľa klasických šablón, nič už človeka nemôže prekvapiť, originalita nula. Jedine ak má niekto rád Carreyho aspoň trochu sa zabaví. (6/10) ()

Chris Masters

Další bláznivá komedie s Jimem Carreyem. Líbí se mi takovéhle filmy, kde se odváže a ukáže svou bláznivou stránku, jako u Ace Ventury, nebo v Masce. Stejně tomu je i tady. Ano, říkejte na vše ano a změníte si život. Mohlo by být do budoucna více filmů jako je tento. ()

Pavlínka9

12let starý film, který poukazuje na tak jednoduchou věc, jako říkat "ANO". Viděla jsem ho čerstvě po vydání a vím, že jsem byla nadšená, teď o pár let později už to taková bomba nebyla, ale je tam prostě i tak určitá inspirace do života :) Carrey je držka, Cooper překvapí jako kamarád, ze kterého se za ty roky stala hvězda podobné úrovně jako Carrey a Stamp - já pro něj prostě mám slabost ;) Je to živé, je to bláznivé, je to určitým způsobem poučné a doufám, že to plní nenechá v klidu a uvědomí si, jaký žijí život a jak ho tak jednoduchým slůvkem jako je ano mohou ovlivnit :) Samozřejmě mnohdy i negativně ;) ()

SkyHawk

Chvilku jsme abstinovali od těchto střeštěných carreyovských komedií a já už byl nedočkavej na ty jeho úžasný grimasy a že nám jich zase předvedl. Občas jsem se tady dočetl, že je na to, pro mě král komiků, už starý, ale ani náhodou. Spolu s Zooey vám určitě nejednou za film roztáhnou pusy a o to tu hlavně jde ne? Slabší 4* ;-).. ()

Timak

Jime Jime ... už jsi přece jen starší a je to na Tobě vidět. Už Ti to tolik nejde a je to na Tobě vidět. Pořád jsi muj oblíbenec, ale asi už bys to měl předat někomu jinýmu a zkoušet něco jiného ... v těch dramatech Ti to celkem sedne ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí