Yes Man

• USA Yes Man (více)

Pražák

"Řekněte to miliónkrát. Řekněte to ještě miliónkrát. A to slovo, které řeknete dvoumiliónkrát je... Ano!" Jim Carrey comeback? Yes. Originální námět? Yes. Je to vážně vtipný? Yes. Přirozený ústřední romantický pár? Yes. Inteligentní zábava? Yes. A další zastávka Azkaban? Yes! ()

blackJag

Podle mne by Carrey tyhle role už neměl hrát. Jeho gumový ksicht notně zestárl a ztratil elasticitu a místo aby byl k smíchu, je často jen k pláči. Film jako takový je obvyklým produktem hollywoodské představy o tom, jak se vypořádat s usedlým a nudným životem, nabízející pár zábavných momentů a spoustu zbytečné vaty. 50% ()

Gerret

Jim Carrey to zahrál dokonale, je tam plno vtipných scén na které se nedá zapomenout a má můj obdiv za to jak skočil parádně bungee jumping a nejvíc jsem se zasmál tomu jak se chystal spát a najednou telefon jestli s nima půjde do klubu. No mě by se 100% nechtělo říkat na všechno YES. Má to dobře zpracovanou předlohu na kterou Jim Carrey padnul přesně na míru. Hodnotím 80%. ()

Mr.Dogman

Celkem povedená komedie, se zajímavým námětem. Carrey přidává opět svoje úšklebky, které jsou po čase zase vtipné a já se směju a směju. ()

Ichabod

Peyton Reed má na kontě podle mne vynikající Break-up, který ačkoliv se v trailerech prezentoval jakkoliv, tak nebyl zrovna komedií. Yes Man je komedií o něco víc, ale v první řadě je spíš takovou pohádkou pro dospělé s vtipnějšími momenty. Carrey neztratil ze svého kouzla za ty roky nic a prakticky hraje jen miliontou variantu na Stanleyho Ipkisse :-) Moc mne překvapilo jak v pohodě tenhle film je a jak se na něj skvěle dívá, zvlášť když je na plátně všestraně talentovaná Zooey Deschanel. Tenhle film nemá prakticky chyby, ale co se týká tématu "žij na plno" tak už bych raději lehce reálnější a mnohem citlivější a posmutnělejší variaci ve stylu Bucket List. ()

Guzo

Bohužel, dost vtipných scén je už v traileru, na který se nedoporučuji koukat, pokud jste ještě film neviděli. Ale celkově se mi Yes Man líbil, jako skoro všechny filmy s Carreym, který je pro mě Pan Herec:-) Důležité je, že se tu nesnaží být vtipný v každém záběru za každou cenu a film má i jakési "mravní ponaučení", ale pobaví jako správná komedie určitě všechny věkové kategorie! No a jestli má cenu na to koukat? Yes! :-) ()

zigíš

jim je stále vo forme a jeho komediálny tájming je srovnatelný zo staršou tvorbou i ked v tomto prípade mu scenár moc nepomáha (o tom žádná) ..bonusové body za neskutečne roztomilú zooey deschanel a kapelu ´munchausen by proxy´ ()

Scar

Mám chuť napísať "veľký návrat Jima Carreyho", ale uvedomujem si, že to boli skôr slabšie scenáre, ktoré ho na isté obdobie zabrzdili. Aj keď sa film vo svojej prapodstate opiera o Klamár klamár, v konečnom dôsledku je to humor o triedu vyšší. ()

jitrnic

Jima Carreyho mám rád a snesu s ním i některé hodně hloupé komedie, ale tady mi přišel nějaký unavený. Ani tu nějak nefunguje spolupráce s ostatními herci - třeba s Bradleym Cooperem mají být nejlepší kamarádi, to bych ovšem jaksi nepoznal, kdyby to sami neřekli. Scénárista to taky dost odflákl - v podstatě vykradl jiné Carreyho komedie. Divný film. ()

Ravi

Velké překvapení, myslel jsem že půjde o hloupost ve stylu Ace Ventura, ale zmýlil jsem se. Jim Carrey snad poprvé (možná to přislo tak jen mě) hraje roli přiměřeně vyváženou vzhledem k ději. I když děj pokulhával morálně i logicky, ale čert to vem, nebylo to o těchto věcech. Terence Stamp se zdál zpočátku výtečný, ale děj jeho postavu zbytečně utopil. Celkově vzato padá vyvážený film do lehce nadprůměrné zábavy, dávám zasloužených 65% = 3/5 ()

D28

Nie len Jim, ale i ostatní sa pričinili o to, že ide o film, ktorý zlepší náladu. Má hlavu a pätu / a hlavne ksicht, to je treba zdôrazniť/ a pár výborných vtipných scén.Čo mi tam predsa len trošku vadilo, bola veľká predvídavosť všetkého podstatného,čo sa stane.Srandy som si ale užila dosť-telefonát, sen, lepiaca páska,jazda na ducati a výsluch.A toto som fakt nečakala:"Znali sme i jiného Karla,taky vykutálenýho...Jmenoval se Marx." ()

Kurikmoon

Do filmu som sa pustil s tým, že sa aspoň zasmejem, ak už nič iné. A moc som sa nezasmial (Ale inšpirácia pre charitu bola fajn). Myšlienka občas byť spontánny, to beriem. Len to ľudia nedoveďte do extému ako v tomto filme (totiž v živote KLAPKA nie je :P) A prečo som nakoniec dal tri*? Na prekvapenie hovorím YES-YES-YES, romantickej zložke(hlavne vďaka očarujúcej Zooey), ktorá u mňa fungovala dosť dobre. Nie je tu nejaký bezďák, ktorý chce požičať mobil??? ()

MI-380

Asi to měla být superúspěšná kombinace pěkné myšlenky s humorem Carreyho začátků. Nějak to nefunguje. Většinou křečovité, nezábavné a podprůměrně zahrané, kladné body hlavně za pozitivismus, který krátkodobě dokázal zvednout můj optimismus až na 55%. Stejné je i mé hodnocení. Jime, vrať se prosím k Trumanovu věčnému show, nejlépe ve svitu neposkvrněné mysli. ()

Kosmik 1

Dokonalé! Jim Carrey je pro mě ztělesněním zábavy a jeho filmy jsou zárukou kvalitního, originálního a výtečného humoru. Je zárukou, že se budete skvěle bavit, ať už jste jeho příznivcem nebo ne. Páč Jim Carrey je jen jeden a ten je naprosto nenahraditelný. :-D Yes Man patří mezi jeho lepší kousky. Zběsilá jízda na motorce v nemocničním hábitu byla k popukání :-D No prostě Jim Carrey je osobnost. ()

Elleannie

Nejlepší film, jaký jsem s Jimem Carreym viděla. Od začátku až do konce to byla jedna velká jízda, našly se taky chvíle na zamyšlení, ale hlavně šlo o "nepřemýšlení" a užívání si života naplno. Někdy stojí za to, bez uvažování zkusit něco neobvyklého a nečekaného, ale některé věci by se prostě řešit měly. Na to Carl postupně přichází a jeho cesta k onomu pochopení je nabitá adrenalinem. ()

Dreadd

Oddechová podívaná, natočená podle schématu typické romantické komedie. Zooey je roztomilá pořád, s Carreym spolu docela dobře fungovali a pokud nehledáte nějaký hlubší význam nebo poučení, které tento film rozhodně nenabízí (a scientologické církve vás nepřivádějí k šílenství), je to celkem zábavné. ()

vyfuk

Jim mě okouzlil s Lhář, lhář a tam se projevil jako úžasný herec. Toto to nevyvrací, ale potvrzuje. Komedie s romantickým nádechem na mě přes skoro dvě hodiny působila hezky a pohodově. Příběh, který má v sobě trochu nadpřirozena a dokáže vám připomenout seriál Jmenuju se Earl. Nicméně, se jednalo o krásný film na středeční večer. Carrey ze stárnul, ale dokonale. ()

Autogram

Tu bol Jim Carrey v charakterovej roli niekde v strede medzi Blbým a blbším a nejakou vážnou rolou. To mu plne vyhovuje, na úplne vážne dramatické postavy pri svojej histórii naozaj nemá a divák by jeho tvári neuveril. Film po jeho premene z No-Mana na Yes-Mana získal šťavu, ale tá postupne vyšumela až do priemernosti. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí