Yes Man

• USA Yes Man (více)

mala_kea

ANO!!! Konečně pořádná americká komedie, u které se člověk nemusí smát pouze perverzním scénám, ale klasickému nefalšovanému humoru. Jim Carrey opravdu válí. V tomto snímku je vážně frajer jako v žádném jiném. Peyton Reed si s hlavní postavou opravdu pohrál a výsledek za to stál. Nebýt konce, který směřuje směrem, jako každá "teen" komedie, čili ztrátou lásky a následné zpět získání. vážně škoda. I přes tento poměrně "velký "nedostatek má film skutečně co nabídnout a dokazuje nám, že všechny ameriské komedie nepatří do stejného pytle. ()

Krchy

Není to nejhorší, Carey to stále v ksichtě má, ale peckám typu Blbý a blbější se to rovnat zdaleka nemůže. Navíc mi ten scénář připadá dost děravý, stejně jako hlavní myšlenka filmu. ()

Vodny

Žádné velké vtípky, žádný velký comeback Jima Carreyho, ale slušně odehraný film se zajímavým poselstvím. Říkat ano má jistě ze své podstaty větší přínos a smysl, než říkat ne. Jestli to může fungovat pořád, to si nejsem jistý, ale zkusit to někdy třeba na 48 hodin může být docela zábava. ()

Rázlik

Zooye a Carrey tuhle komedii drží nad vodou, jinak by se stala jen další americkou nudou, tedy alespoň pro mě. 65% ()

Isomut

Po zhliadnutí Yes Man-a vo mne opäť narástol pozitívny názor na komédiu, že to nie je žiadna obyčajná roadtripovka alebo vtipy s lacnými hercami alebo naopak. Po dlhom čase som sa znovu zasmial z chuti, pretože pohľad na bláznivého Jimma Carryho dáva pocit, že život bez smiechu ani nemôže existovať. ()

Hapretor

Jilm Kari tady možná říká: "Yes Man!" Ale já říkám: "No Man!" - nudné, fakt nezáživné a nápadem divné. Vůbec mě to nepobavilo, jak bych očekával od filmu s Jilmem Karim. ()

Adm.Nelson

Jedna z tých slabších komédií, kde mi prekvapivo najviac vadil J.Carrey, ostatní herci sadli naopak do svojich rolí veľmi dobre. Zamilovanosť som mu veril iba v jedinom filme (Večný svit), tu to hraje ale veľmi nútene. This is Sparta alebo oblepený ksicht pobavili, určite som sa nenudil, ale v celku je to šedý komediálny priemer. 6/10 ()

kacirek_

To sem se panečku v malej pátek pěkně pobavila a dostala výbornou náladu, i když americké komedie nejsou zrovna mým šálkem kávy, dají se v nich najít i perličky, jako je tato. Jim Carrey je výbornej a jeho herecká mimika je k popukání. Některé scény byly výborné, sem se fakt tlemila, ovšem něco stálo za prdlačku (ach ta romantika). Stejně mi pořád vrtá hlavou to taky aspoň jeden den zkusit, takže si to píšu na seznam věcí, který musím udělat:-), je to jednoduché říct YES MAN!!! ()

Elbarto08

Asi jediná vada byl začátek a vlastně to, na čem film stál - Muž, který všechno odmítá a na všechno říká NE a jednou k němu z čista jasna příjde kamarád, který všechno přijímá a na všechno říká ANO ()

Heroine

I když je závěr filmu trochu primitivní, musím říct, že děj je naplněný skutečně netradičním stylem humoru, a neočekávanými situacemi. Jim Carrey tentokrát udržel sám sebe na nějaké pevnější uzdě, takže mi za něj nebylo trapně po celý film ani jednou. Slečnu Deschanel sice vidět nemusím, ale její role byla jen vedlejší, tak mi to zas tak moc nekazila. Ale jinak fórkům typu "ten dort vypadá jako Mickey Rourke. Doufám že nechutná jako Mickey Rourke." dávám za sebe "YES". ()

Fawkes

Jim Carrey svůj komický talent nezapře, ale přiznám se, že jeho původní filmy se mi líbily o něco víc. Ale jinak jako komedie se dá shlédnout i vícekrát než jednou. (80%) ()

Nerd4Dreaming

Rozhodně to má větší myšlenku než tady někdo tvrdí. Říkat ANO na všechno skýtá obrovský humorný potenciál a film ho ždíme co se dá. Kromě zábavy přináší i trochu zamyšlení, mít peníze na rozdávání tak do toho jdu taky!! Jináč, Carreyho kočka byla hodně sympatická! A závěrečná jízda na "kolečkových oblecích"? WTF :D 4* ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí