Yes Man

• USA Yes Man (více)

TedTonks

Film sice má slabší chvilky, ale ty zachraňuje Jim Carrey. V tomto filmu vynikají jeho herecké schopnosti. Dokáže skvěle zahrát vážného ustaraného stereotypního muže, i ztřeštěného blázna na motorce s nemocniční košilí a nahým zadkem. Já moc na tyhle zdlouhavé slovní rozbory moc nejsem, takže jenom poslední věc: jestli se mě zeptáte, jestli ten film stojí za to shlédnout, tak já říkám ANO! TO LIVINGDEAD: Tak proč ty dvě hvězdy? ()

m0lL!sS

JUST SAY YES! Jedna z těch nejnovějších a pro mě i nejlepších komedií s naprosto geniálním (a hlavně neokoukaným) scénářem. Jim Carrey má světové kinematografii ještě dost co nabídnout a o půvabu Zooey Deschanel se snad nemusíme ani bavit :o) ()

Irii

Po dlouhé době,u mě opět Jim zabodoval v tehle pohodové komedii,kde nemuže říct ne.Především ta stařenka ,po vytažení umělého chrupu ,si tuto skutečnost zcela jistě užila. ()

Tanmut

Sekty, semináře multilevelů a motivačních agentur, fuj! Do návštěvy svatebního salónu, než do sebe vedlejší linie začaly tak mile zapadat (a počala se rozvíjet romantická linka), to byla vážně legrace. Zooey stejně sladká jako ve Stopaři (ty oči!). ()

Kariya

Z počátku se to jeví jako průměrná americká komedie, stejnobarevná, stejně laděná, jako všechny kolem. Ale z čista jasna se vám dostaví důkaz, že předsudky jsou špatná věc. Kde se vezme, tu se vezme, perfektní filozofická pointa, která se v tomto žánru jen tak nevidí. Lidé aktivní mi třeba ani moc za pravdu nedají, jelikož ne každý aktivní člověk bude tuto myšlenku shledávat za tak filozofickou a pravdivou. Ale všichni ty peciválové, lenoši, počítačový a televizní maniaci, věčný spáči, netykavky, nekaliči, vorkoholici, šprti a podobné ztrácející se existence dnešní společnosti, si mohou z této komedie něco odnést. Vážně doporučuji každému, kdo ještě neřekl životu ,,ANO!" !! ()

Doomer

tak na romantickou komedii dobre, nejak sem si rikal jestli taky nepouzivam to spatne slovo NE! zbytecne moc casto :-) . Ale kdyz se pak clovek projde po andelu a vidi tam ty somraky a cikany co chtej drobny tak me to preslo :-) ()

stiewe

Jimy se vrátil ke svým bouřlivým začátkům a ukazuje čemu se řiká prvotřídní komik. Jenom sledováním jenom obličeje se pobavíte na nejvyšší úroveň. Představa, že někdo řiká furt "ano" je opravdu lehce ztřeštěná a nutí mě k pomyšlení za kolik minut bych asi přišel o všechny peníze a majetek, poté co by na to někdo přišel. Pouze ve filmu na tom může člověk, ale vydělat. A to vůbec né málo. Zooey je ženská k nezaplacení. ()

Teresita

Úplně parádní komedie, kterou tu hodně lidí z nějakého zvláštního důvodu neumělo ocenit. Tak se prostě nedívejte na komedie, jestli se neradi smějete, no. ()

haffen

Filmova kostra postavena na uz tolko omielanom klise: (spoiler) dvaja sa spoznaju, maju sa radi, zaskripe to koli istym okolnostiam, on zacne doliezat a nakoniec happyend. (koniec spoileru). V mnohych ohladoch mi to silne pripominalo Bruce vsemohuci. Snimok celovo priemerny, v nicom nevybocujuci a to je skoda. Jim ma rozhodne lepsie snimky (Blby a blbsi, Truman show...). Je to dokonaly priklad sedeho priemeru, kedy nedokazem najst klady ani zapory... davam 68%... ()

mObscene

Skvela myšlienka dobrý humor a milý koniec...keby sa aj v reálnom živote dalo na všetko odpovedať yas...veľa vecí by bolo určite ľahších.. Každopádne skvelý film..a určite stojí za pozretie. ()

Ashnobe

Fajn komedie na zlepšení nálady, velmi zajímavý nápad, ale bohužel se film postupem času uchyluje do vyjetých kolejí žánru, takže je pak docela snadné předvídat, co se stane dál a jak to celé skončí. Jima Carreyho mám rád, ksichtí se o sto šest a Zooey Deschanel je okouzlující, ale mám pocit, že mi to stačilo jednou a už se k tomuto filmu nevrátím. Lepší 3*. ()

Zombiepod

Humoru Jima Carreyho som nikdy nevedel prísť na chuť no vidím že časom sa z neho stáva fantastický herec a komik zároveň. Dlho som sa nepobavil tak dobre ako pri Yes Man, hlavne ten nápad a jeho spracovanie sa mi javí perfektné. Vidno, že nie vždy je dobré na všetko hovoriť áno keď to chcú ostatní a my nie, lebo by sa všetko mohlo zrazu ľahko pokašlať. Jednoducho výborne zrealizovaný nápad, ktorý má srdce. ()

hero_bk odpad!

Komedie? Tak proč jsem se ani jednou nezasmál? Zápletka by možná nebyla až tak špatná, kdyby nebyla podaná tak stereotypně, předvídatelně a naivně. Dal bych jednu hvězdičku za soundtrack, protože kapela Manchausen by proxy vůbec nebyla špatná, ale protože podle scénáře být špatná měla, tu hvězdičku nedám. Chci tenhle film vidět znovu? NE! Jubilejní stý udělený odpad! ()

dewil21

Yes. Nenudila jsem se, ale jediné, k čemu mě tenhle film inspiroval, je maraton všech dílů Harryho Pottera v kostýmech. Yes. ()

liberita

Jim nám starne, to je jasné, avšak napriek tomu, ešte jeho výkony až tak tragické nie sú, hoci prísť s novými vtipmi a grimasami je pre neho očividne čoraz ťažšie. YesMan je priemerná komédia, ktorá pobaví a neurazí, dlho po jej zhliadnutí ale toho veľa v pamäti nezostane. Zooey je sympaticky trhlá ako vždy a v páre s Jimom fajn, aj keď chémia sa im veriť nedá. Naozaj som sa ale pobavila hlavne na Jimovom kolegovi Normovi a jeho tematických parties. ()

qvark

Carson Daly zjevně neosvítil jen Earla ze Středozemě.....ale v Earlově podání narozdíl od Carla (Carrey) nevyznívá šíření dobra po americkém středozápadě skrzeva karmu tak zbytečně tragicky, utahaně a sobecky........sám Carrey mi v posledních filmech čím dál více připadá jako smutný klaun.... ()

jadran90

Lhář, lhář 2, ale realističtější a lepší. Na začátku se seznámíme s hlavním hrdinou (Carrey, samozřejmě), jeho solidním filmovým vkusem a ne zrovna optimistickým viděním světa. Obrat o 180 stupňů nastane ve chvíli, kdy se vlivem určité skupiny lidí rozhodne říkat na vše ANO. A tady je ten starý známý Carrey s gumovým obličejem a šílenými scénami. Nahrává takové dílo sektám? ANO! Ale závisí náš život na přístupu k němu? Milionkrát ANO! V hlavní postavě se určitě spousta lidí najde a svým způsobem jsou ovlivněni, jenže ta změna vychází z nich samotných, z žádného boha či mravního kodexu. Carrey sám už by film těžko utáhl, ale tady dostal schopnou, o 18 let mladší, parťačku - Zooey Deschanel. Vzniká sladěný mix jeho ksichtění a její roztomilosti. Zooey navíc dokazuje, že se na ni nejen dobře kouká, ale že umí hrát a umí i zpívat (kéž by mi někdy zazpívala Who You Are). Příjemný soundtrack. Vedlejší postavy pokulhávají, až na sebevraha Gurmána (nejlepší scéna filmu). Atmosférou mi to připomínalo Kopačky. Aha, viz Workman, Stoller. Mám dát filmu čtyři hvězdy? ANO! ()

Haller

Už jsem si zvykl, že se v tomto typu komedií vyskytují dvě šablony: „lovestorismus” a „happyendismus” s velice předvídatelným vývojem děje. Když je dokážete přehlížet, zbude celkem pohodový film, u nějž se dá odreagovat. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí