Yes Man

• USA Yes Man (více)

pe3czech

Jeden z mých TOP oddechových snímků!! Leckdy je to jen úsměvná záležitost, ale třikrát nebo čtyřikrát jsem málem smíchy umřel! Určitě stojí za shlédnutí. Jim Carrey navždy. ()

Pharlap

Slušná oddechovka a Jim Carey opět v další poloze, ve které se mi líbí. Tedy že mu sedí nejen čistě komediální - Blbý a blbější - a nebo čisté "vážné" role - Číslo 23. Tohle je přesně tak něco mezi. S nadhledem a neurazí. ()

Black3R

Film ma milo prekvapil svojou jednoduchou komikou :) J Carrey je proste "GUY"...bavil som sa tak že som sa skoro udusil, YES YES YES!!!!!!!...mal som s neho skvelý pocit, len tak ďalej. 95% ()

herrbierer

Víceméně průměrná komedie. Jim Carrey na to sice stále ještě má, ale to nic nemění na tom, že tenhle film je takový, jaký je. ()

kolik27

Film, který je založen, jak je z názvu jasné, opravdu na jednom slovíčku "ano". Začátek je decentně nudný ale film nabere obrátek jak v akci tak romantice. ()

kurzweil

Bída s nouzí....jediný co stálo za to byl Zooey...absolutně mimo míso a vykonstruovaný...takže PÁR vtipných okamžiků = 1* + Zooey = 2* ()

Esmit

Nebavilo mne to. Jim to zachránil aspoň na dvě hvězdičky. Nějak jsem se zasmála asi jen dvakrát a to díky němu. Dřívější komedie s ním jsou o sto procent lepší. ()

kubas369

Trochu sterilní stominutová komedie, která vás moc často nerozesměje. Je to škoda, protože si myslím, že to zas není tak špatný námět na zpracování a zrovna Carrey by mohl s tímhle materiálem dokázat ohodně víc. ()

haffen

Filmova kostra postavena na uz tolko omielanom klise: (spoiler) dvaja sa spoznaju, maju sa radi, zaskripe to koli istym okolnostiam, on zacne doliezat a nakoniec happyend. (koniec spoileru). V mnohych ohladoch mi to silne pripominalo Bruce vsemohuci. Snimok celovo priemerny, v nicom nevybocujuci a to je skoda. Jim ma rozhodne lepsie snimky (Blby a blbsi, Truman show...). Je to dokonaly priklad sedeho priemeru, kedy nedokazem najst klady ani zapory... davam 68%... ()

Dinsberg

Říkat na všechno ano, je vyčerpávající. A navíc zotročující. Proto zůstaňme svoji, ale buďme pozitivní. A přesně o to jde Peytonu Reedovi. Buďme otroky jen svých rozhodnutí. Ať už budu jakákoli. ()

rob_troy

Zase Jim Carrey. Příběh nebyl špatný ale nikoli nad všechny úžasy. Pobavilo mě to, ale nijak zvlášť neoslovilo. Láska, vtip, a svérázný Jim. Scénka v okně s kytarou a sebevrahem měla soci do sebe. ()

Kubi21

Je to vcelku povedené a přiznávám, že jsem se několikrát hlasitě a od srdce zasmál. Ustřední dvojici to krásně šlape a dohramady skvěle funguje. Film je dobře rozehraný a nastartovaný a dlouho drží vysokou úroveň, ale pak přijde celkem násilné prozrazení v podobě federálních agentů a od té doby je to strašně předvídatelné. Naštěstí mi to pocit z filmu tolik nezkazilo a krásně to napravily závěrečné scény s naháči a sjezdem na kolečkách. Nazval bych to typickou komedií Jima Carreyho z poslední doby. Zajímavý nápad, téměř skvělá hodina a pak násilný zvrat a lehce dojemné scény, které naštěstí nahradí vždy zajímavý konec. Byl to Lhář, lhář, Finty Dicka a Jane a je to i případ tohoto filmu. Není to dechberoucí, ale je to pro ty, kteří vědí co chtějí a co můžou očekávat a rádi se nechávají překvapit, co Jim zase předvede, a to není zase málo. ()

macetoma

Jim Carrey je pro mne těžko uchopitelným hercem. Snaží se vystoupit ze své škalutlky blbého a blbějšího komika s gumovým ksichtem, ale zatím se mu to moc nedaří a pořád k tomu sklouzává. Toto je tak na pomezí, chtěl by ukázat něco lepšího ,ale má tu gumovost už moc v genech. Film pro dnešní dobu, tj. sdělení "lidi začněte myslet pozitivně a všechno půjde" Vám tady servírují na stříbrném podnose v každém záběru. Dávám 3 hvězdy, něco do sebe to má. Sami posuďte, že to není úplně černobílé. Nechci to úplně ztrhat jako někteří zde přede mnou. ()

Olafsson

Film je maximálně inspirující... Jim exceluje, Zooey je nádherná a Terence Stamp je naprosto charismatický YES guru... Samozřejmě, je to v podstatě jednoduchá hovadinka s klasickým happy endem, ale já jsem se náramně bavil... A o to tady šlo, ne? ()

Maica

Bylo to celkem vtipné, ale čekala jsem víc. Vůbec se mi nelíbilo, jak kdokoli předabovaný zpíval. Ale zase mi naopak líbilo, kolik otázek s odpovědí "ano" filmaři vymysleli. Ale že bych se na to musela dívat znova? To snad ani ne. A taky jsem zjistila, že nemusím Jima Carreyho. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí