Yes Man

• USA Yes Man (více)

RobbieM@N

Jim Carrey se dostal do velice dobré formy, celý film stojí hlavně na jeho "gumovém" herectvi a spontánních šklebech. Tady se ale nachází jádro pudla, slovo spontánní totiž vyjadřuje celkovou filozofii filmu, nic promyšleného, všechny vtipy, jakkoli jsou vtipné, jsou pouhou improvizací, a pokud se dá mluvit o myšlence filmu, tak ta je taky improvizovaná a jako celek je Yes Man jenom rychle odsýpající rychlokvaška, která má lidi pobavit a odvrátit jejich oči od probíhající krize. Poslední bod se vydařil skvěle, ale náročnějšímu divákovi to v žádném směru stačit nemůže. ()

Mr.Roman

Vyvolať úsmev, dobrú náladu a vzbudiť nadšenie pre vec o ktorej sa nás niečo snaží presvedčiť je obrovský úspech, aj keď je to dosahované nepríliš originálnou, ba až šablónovitou cestou. ()

vitac.

Pohodová, lehce střelená komedie, která svůj humor nestaví na hnoji. Ano, děj je povrchní, předvídatelný a bez logiky (tak už o tu střelených komedií bývá;)), ale o to tu přece nejde, živnou půdu pro vtipné dialogy a situace podle mě přináší. Mezi největší klady počítám hudební kulisu a Allison v podání mojí oblíbené herečky. Tři a půl hvězdičky, ale za tu americkou hymnu na klávesy zavěšené na krku dám čtyři (moje top scéna, Zakk Wylde hadra!:)). P.S. Budu se nějakou dobu pozorovat... jestli mě tento nezodpovědný a nebezpečný snímek náhodou nedotlačil ke konzumímu typu chování:)) ()

Bigfuckman

Yes man je komedie jak má být a humor Jima Carrey mě zde prostě dostal. Jeho grimasy a výrazy zde jsou vyšperkovány k dokonalosti (mrtvola s poletující mouchou, zaizolepovaná tvář úředníka v bance, Harry Potter) nebo jeho jízda na Ducati v nemocničních hadrech s vystaveným pozadím. Prostě tahle porce humoru mi sedne stejně jak trenky na prdel. Vím, že po filmové stránce snímek není dokonalý, ale já se královsky bavil a o to má jít v komedii vždy až na 1 místě. ()

Burrows

Vždycky jsem si myslel, že s úsměvem jde všechno lépe, ale ono tomu tak není. Slovo "ano" vám změní život od základů, zbavíte život rutiny, zažijete úžasné okamžiky a najdete lásku. Začnete žít! V praxi to ale neplatí, tento koncept funguje jen na filmovém plátně, ale proč se tomu nezasmát. PS: nejulítlejší je Harry Potter a 300 ("This is Spartaaa") party :-) 55% ()

Jara_II

Po hodně rozpačitém začátku se Yes Man tak tak vyšplhal do šedého průměru - a to je na komedii s Jimem Carreym trochu málo. Celkový dojem vylepšuje jen roztomilá Zooey Deschanel. Jim Carrey zestárl, a v současné době by už se měl věnovat především svým vážnějším rolím, které mu momentálně sednou víc. ()

xxlch

Jim Carrey jako obvykle vynikající,škoda že příběh je o ničem.Ale kostým Pottera a závěr filmu bez kostýmů je super."Yes"! ()

Katte

Jim Carrey mě ještě nikdy nezklamal. V jakémkoliv filmu se objeví, tak mě dokáže rozesmát až k pláči. Komedie jako každá jiná bláznivá, zamilovaná a velice vtipná. ANO! ()

monty.cl

Jim Carrey si to dal zas po delší době hodně vtipně-tlemil jsem se od začátku až do konce. Nej scéna-sen, kdy se mu zdá, že je mrtvej, moucha na oku je fakt super! jo a ta kapela, co tam hraje je taky dost dobrá...80% ()

unrocker

Po dlouhé době jsem se těšil na film s Carreym a musím přiznat byl jsem zklamaný. Nepředvádí žádné ze svých hereckých grimas, žádných pořádných gagů se člověk taky nedočká. Jednoduchý příběh ala lhář, lhář s hereckou kvalitou Jima. Snad se mu do budoucna bude dařit lépe... ()

pekas

Film celkem solidní. Všichni mi přišli dobří a sympatičtí, jen hlavní hrdina, ta hvězda byla nějak opotřebovaná a nesedla mi tam. Prostě Carrey vypadal, jako kdyby každý den před natáčením flámoval až do rána a nestihl se vyspat. Takže za tři. ()

Exix

Sice Jima Carreyho moc nemusim, ale tady to zahral dobre.Napad řikat an vše Ano je fakt dobry, ale buhužel v realném světe nejde realizovat.Škoda ()

Renie42

Bylo to takové rozbouřené, chvilku nuda, chvilku se něco dělo. U některých scén jsem řvala smíchy, u některých jsem si přála, aby rychle skončily. Chvílemi jsem si připadala, že to je skoro jako o mě, jen jsem ještě nezačala říkat na všechno ano. Jim Carey mi připadal stále stejný od Ace Ventury, jakoby se vůbec nezměnil. ()

vieriX

Svěží, vtipná komedie po dlouhé době zajímavý Jim Carey,moc sympaticka Zooey Deschanel a celkově jsem si to moc užil. ()

HarlanWade

Yes Man narazil na typickou chybu těch horších amerických komedií. A to na tu, že se u ní člověk pobaví pouze na začátku a na konci. A ten zbytek je bída, kterou ani Jim Carrey nemůže zachránit. 50%. ()

deep

V první polovině jsem se smál nebo alespoň usmíval relativně často, ve druhé už skoro vůbec. Carrey je pořád gumovej ksicht, což je fajn, ale nějak jsem si ho v poslední době oblíbil spíš ve vážnějších rolích, kde dokazuje, že není jen ten gumovej ksicht. Nebylo to špatný, ale podruhý už to vidět nemusím. ()

LuNaj

Ano, je to variace na Carreyho prču Lhář, lhář. Ano, příběh je vcelku předvídatelný. Užijete si spoustu gagů (kdo umí nejlepší gumový xicht? Ano, Jim Carrey.) Zooey Deschanel mě uhranula už v Mostu do Země Terabithia, mám pro ni slabost- ano, i tady je k nakousnutí. A když se to všechno pěkně sečte, tak nám vyjde co? Ano! Parádní komedie. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí