Yes Man

• USA Yes Man (více)

Sidon

Mám rád filmy, které mě popíchnou přemýšlet a přemýšlet s úsměvem na rtech mám úplně nejraději. Nemusím Carreyho obličeje, ale tady neurazily a Carrey mě bavil. A co se týče celkového poselství? Myslím, že pokud jste někdy dumali nad tím, má-li smysl vylézt z pohodlí vlastní ulity do toho divného světa tam venku, pak vás film určitě osloví... a nebo možná ne?-) ()

imaginer21

Podle hodnocení jsem čekal spíš snůšku trapných situací s trapnými gagy starého Jima Cerreyho. Ale ne. Já se řehtal! Kdo tu srovnává Yes Man s "Lhář, Lhář", je dost vedle. Tohle je úplně jiná liga. Dobré dialogy, ještě lepší situace a carreyovský humor s dostatečným odměřením tak, aby se na to dalo koukat. A navíc je to ze života. Protože kolikrát si vážně stačí říct "Ano" a jde udělat víc. Ne všechno. Ale určitě víc... 90 procent. ()

pallladin

Připadá mi to trošku jako něco mezi Lhář, lhář a Božský Bruce, ale je to sranda a bavilo mě to celou dobu co jsem na to koukal a ani nic víc jsem od toho nechtěl a nečekal.. ()

MAST3R

ANO ANO ANO ANO ANO bylo to dobré. Navíc krásná Zooey na které jsem mohl oči nechat. Snímek ve které jde jen o to říkat ANO. Díky pár vtipným scénám a skvělému Jimu Carreym to bylo vcelku pěkné, ale víckrát se na to asi nepodívám. Má to moc jednoduchý a přímočarý příběh o který já rozhodně nestojím. 70% ()

gpx

Příjemná a zábavná komedie, která mě místy opravdu rozesmála. Ta scéna, kde umře je dobrá, obzvlášť cool je moucha na jeho oku. Muhahahahaaaaaaaaa. ()

kiraorigin

Prostě jsem se bavila...ať si každý říká co chce, ale já se celý film usmívala a měla skvělou náladu - a to je pro mě důkaz dobré komedie. Nehledě na to,že poslední dobou jsem začala více říkat ano (než jsem shlédla tento film)...a život je opravdu zajímavější. ANO na sushi (i když i uvařené maso nejím už hooodně dlouho) , ANO na motorku (i když od posledního pádu jsem měla panickou hrůzu), ANO kadeřnici, která mi z mých dlouhých vlasů na hlavě udělala brutální sestřih...:-))) Ale zpět k filmu, jediné co mi opravdu kazilo dojem byla hlavní ženská role. Doufám, že se pánové nebudou zlobit, ale Zooey Deschanel je v tomhle filmu pro mě prostě jako pěst na oko..proto 4*:-) ()

tommei

Skvělá zábava! Konečně se Jim Carrey zase ukázal, ale tentokrát mě nezklamal! Jestli se mi film líbil? Yes Man!! ()

pcarogers

Komedie, u které jsem se za břicho popadal a po konci pozitivně nakopnutý na měsíc dopředu, víc nad tím přemýšlet nemusím. ()

benqsiemens

Jo, supr, vtipné, originální, Jim Carrey, všudypřítomný optimismus.... Parádní oddechovka při které jsem se opravdu nenudil a několikrát i od srdce zasmál. Rozhodně doporučuji všem škarohlídům a pablbům, kteří na svět zírají přes brejle zamazaný černou barvou na rakve a negativismus z nich jen srší. Samozřejmě, že takhle se úplně žít nedá, ale aspoň lehce se pokusit vše neodmítat by mohlo být v některých životních situacích ku prospěchu - ne však vždy, to je recht, třeba když tě kámoš se sebevražednými sklony požádá, jestli by jsi si ním neodpočinul v kolejišti, rozhodně neříkej ANO - taková rada do života (aby furt trval). ()

Gooran

Zábavné dílko, u kterého osobně nemusím namáhat mozek a mohu si jen tak užívat kvalit Jima Carreyho, který mi jako komik docela sedne. ()

Element2

Jim Carrey je opravdu komik, ale i dobrý herec. Bohužel postupem času se spíš vžívá do své herecké role, jinými slovy jeho charakter, který dělal Carryho Carrym každým dalším filmem ubývá. Yes Man je nadruhou stranu film, který mě sám o sobě oslovil dokonce i nápadem příběhu. Nemám co vytknout, ale chybí mi Carrey jako ten starý komik, který nemohl být bez vtipné scény. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí