Yes Man

• USA Yes Man (více)

yazik

Jim opět nezklamal, nerad bych se neustále opakoval, ale tenhle jeho styl prostě miluju, takže ano ano ano ano ano :) PS: Podívejte se i na záverečné titulky :) ()

Hululin

Jedním slovem. Perfektní. Jako téměř všechny filmy ve kterých se angažuje Jim Carrey. Jeho komický výkon je bravůrní. Nekonečný zával úsměvných obličejů, vtipných hlášek a scén, při kterých se budete „řezat“ smíchy Vám zaručuje velmi příjemně strávený čas. K tomu zajímavá myšlenka a příjemná Zooey Deschanel jsou opravdu velkými lákadly k tomu, aby jste si našli čas a tento film zhlédli. ()

ChandlerBing

Typická Carreyovská komedie (viz Božský Bruce, Maska, Lhář, lhář apod.). Od začátku víte, jaký to bude a jak to skončí. Pokud máte Jima Carreyho takhle rádi, tak je to určitě jedna z jeho nejlepších komediálních rolí. Mezi Jimovo komediální tvorbou Yes Man vyniká. Je to prvoplánový a je to uplně pro každýho. Klasická americká komedie. Ale má to zajímavej nápad, má to vtip, je to takový svěží a sympatický. Mě se to prostě líbilo:) ()

LIAcek

Perfektní téma, které nás pohání k pozitivnímu myšlení a zamyšlení se nad sebou samým vůbec. Obsazení Jima Careyho do hlavní role je jedinečné a ani si tam nikoho jiného představit nedovedu. Zaujalo mě jak jednoduše můžeme změnit svůj život a prožít spoustu dobrodružství jen vyslovením onoho běžného slovíčka ,,ANO" :) Na tento film budu dlouho vzpomínat a ráda si ho kdykoli znovu pustím když se mi bude zdát že je všechno špatně a ne jen tehdy.. ()

magkriz

absolutně nekreativní a křečovitý film, navíc příliš okatá a nudná reklama na nechutné množství do scénáře nešťastně zařazených produktů... ()

Saros

Od tohoto filmu jsem popravdě moc nečekal, ale moc mile mě překvapil. Ať už Jim, tahoun celého filmu v jeho tradičním tempu nebo superroztomilá Zooey. Sympatický pár, kterému jsem vážně fandil až do konce. K tomu navrch několik ujetých scén a oddychovka po které se cítíte opravdu příjemně je na světě. Doporučuju si tenhle přístup na pár dní zkusit, kdo ví, co může přinést ;) ()

FREEWHEELER

-„You ever had a Red Bull? Ive never had a Red Bull before, but I had a Red Bull last night - I really like Red Bull.“ Yes Man je poctivá kinovka. Film napísaný pre Jima a tak nemožno čakať nič iné ako Jima - našťastie v jeho najlepšiej forme! Škoda to przniť superlatívmi, proste som z toho nadmieru spokojný. Veľa svižných scén, dospelého humoru a v neposlednom rade - šikovnej Deschanel. ()

Palisander

Plytké. Blbé ksichty ma neberú. Ale čo ma nahnevalo najviac, že postava Zooey tie bludy Jimovi žerie. Zooey si určite zaslúži viac. ;-). ()

svjb

Na začátku jsem se obával, že to bude příliš Carreyovské, to jest příliš potřeštěné bez hlubšího smyslu, ale po krátké chvíli mě ten nápad - ten hlavní nápad - zaujal. Ano, bylo to notně bláznivé, ale nějak mi to sedlo. Donutilo mě to přemýšlet a to je u komedie vzácná vlastnost. Hlavní dvojice byla milá, průběh napínavý, bavil jsem se a závěr byl OK. Rád si to někdy dám znovu. ()

BenchPress

Yes Man je netradiční a originální komedie, při které se zasmějete a díky dobrému námětu a scénáři vás vlastně ani nenapadne, že by vás mohla nudit. Stopáž je sice o trochu delší než by měla být, ale rozhodně tenhle film potěší. Jim Carrey je na tyhle role jako dělanej a ostatní mu směle sekundují. Líbil se ti tenhle film? YES! A říkám to, protože je to fakt, ne protože musím. 4/5. ()

Nowasek22

Průměrná komedie v čele s výborným Jim Carreym, který má ale navíc. Námět filmu určitě zajímavý, ale dalo se z něj vymáčknout mnohem více. Dávám o hvězdičku více za okouzlující Zooey, kterou můžu opravdu všude. ()

Silvie_F

Jimovi by měl už někdo říct, že to není vtipný. Je to trapný. A čím je starší, tím víc je trapnější. Jedna hvězda za Zooey. Jinak komedie o tom, jak se na všechno říká ano, na to snad nemohli skočit ani Američané! ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí