Třetí díl série Underworld, která ve světě vydělala přes 200 milionů dolarů, se zabývá podstatou krvavého boje mezi aristokratickými upíry a barbarskými Lycany (vlkodlaky), který se táhne už po staletí. Mladý Lycan Lucian (Michael Sheen) se ujme role mocného vůdce a sjednotí vlkodlaky v boji proti Viktorovi (Bill Nighy), démonickému králi upírů, který je po stovky let pronásleduje. K Lucianovi se připojí i jeho tajná láska, krásná upírka Sonja (Rhona Mitra), aby se společně pokusili osvobodit Lycany z jejich krutého otroctví. (oficiální text distributora)

KatanaCZ

O poznání horší než předchozí dva díly. Utrpělo co mohlo, všechno je takové strohé, není zde nic co by nadchlo. Nedozvíme se vlastně ani nic nového. Přesto to nebylo úplně nejhorší a vlastně jsem se ani nenudil. Šlo z toho vyždímat mnohem více. ()

bk81

Líbilo se mi to víc než předchozí díly, ale přesto je to jen taková jednohubka na odreagování. Ale dostačující. ()

3n3my

Slabé a na rok 2009 čo sa týka akcie - veľmi smiešne umelé pokračovanie (nech to má rozpočet aký chce). ()

tom88

Underworld 3 podobne ako prvé dva diely mi nedal nič, čím by upútal moju pozornosť. Znovu je tu pripečený kŕčovitý dej, čiastočne nevysvetlený a chaosný. Vlkodlaci boli znovu dosť umelí, no musím pochváliť zopár skvelých scén kde boli digitálny a hneď to bolo o inom. 35 miliónový rozpočet bolo celkovo vidieť. Najväčším plusom je prekrásny vizuál, ktorý ma upútal zatiaľ v každom Underworlde. Zvukové efekty taktiež na úrovni. Herci sú slabší a réžia priemerná. Myslím, že jedno pozretie stačí. Vychádza mi z toho slabý priemer. 50% ()

sir-dave

Nejsem nějaký zarytý odpůrce filmových pokračování a rád se podívám na další díly, ale u Underworldu musím přiznat, že bez Kate se už do toho neměli pouštět. Sice původní díly nebyli nic extra ale dalo se na to dívat. Zde dávám tu jednu hvězdičku jedině za to, že jsem malý fanoušek Rhony. Herci nedokázali vůbec oslovit a člověk více fandí těm "zlosynům" než "správným". O tricích ani nemluvím, které jsou podle mě na hodně slabé úrovni. Nemám rád když někdo říkat ať se netočí další díly, ale zde udělám vyjímku... ()

otík

Série Underworld má dle mých úvah zcela sestupnou tendenci. Zatímco jednička byla něčím novým a ve dvojce aspoň zaujala Kate Beckinsale, ve trojce jsme svědky pouze zabíjení upírů a vlkodlaků za asistence příšerného střihu, zmatečnosti děje a snahy vybudovat nějaký základ pro už existující dvě pokračování. Rhona Mitra rozhodně nezaujme, vypadá příšerně - a tak film ztrácí i tu poslední naději. Na smetiště dějin s tou veteší. ()

Radiq

A tak se nám tahle série poněkud pokurvila... Nebo je možný, že předtím jsem si nevšiml takovejch detailů, jako tady. Nebo to možná držela nad vodou Kate. Je tu dost něčeho, co jsme už někde viděli. Třeba že mezi vzbouřencama nesmí chybět klasickej velkej černoch s hodně hlubokým hlasem. Nebo záběr, jak Lucien verbuje vlky a jeden z nich mu slintá u ucha, to je jak Ripleyová a vetřelec. Vlci taky nevypadali nic moc. Digitálně mi to připomnělo jednu blbost od Uwe Bolla. A je toho víc, ale já si nevzpomínám. Ale taky vím, že to mohlo dopadnout mnohem hůř... ()

ivet.ka

Tato série si mě nezískala. A třetím dílem mě přesvědčila, že tohle je béčko, které postrádá jakékoli kouzlo a myšlenku. ()

Nivenx

Pořád pěkně vizuálně zpracováno, herecké výkony průměrné, ale tento díl mě vzal mnohem méně jak předešlé dva. Už to není ono a ani ty akce už nejsou tak skvělé. Udělat prequel k prvnímu dílu nebyl zase tak špatný nápad, jen to chtělo více emocí. 50% ()

COF_666

Lycaniové příjemě překvapili. Čekal sem bezduchou akční mlátičku jako v předchozích dílech, ale tentokrát tomu tak nebylo. Příjemě temná atmosféra, pěkné efekty a co mě zarazilo asi nejvíc, i dobří herci. ()

Jirgen

Taková Underworldovská klasika, ničím nepřekvapí, ničím neurazí. Jednu černovlásku nahradila druhá, Bill Nighy jako vůdce upírů Viktor zůstal a podal osvědčený výkon. A bitva mezi upíry a Lycany stále pokračuje a nebo teda teprve začíná. Možná by to chtělo už něco víc a nebo radši ne hm :) Jako fanda téhle úpírovské trilogie dávám za tři * . ()

chelseaman22

Akční snímek, jež oplývá napětím a akcí. Kvalita chybí, děj na standartní úrovni. Kdo chce zabít čas, ten si ho užije. 68% ()

filmmovier

Třetí díl výborné hororové ságy není o nic horší než předchozí dva. Velmi se jim vyrovná. Hlavní tahoun série Kate sice chybí, ale Rhona Mitra je důstojná nástupkyně a na kvalitě filmu nikterak neubírá. Velmi mě potěšilo, že Lycani získali více prostoru. Oproti minulému dílu se dost zlepšily i triky. Soubojové scény mezi Lycany a upíry jsou mnohem lépe natočeny a masky jsou taky super. Prostředí podsvětí je stejné jako v minulých dílech, navíc se přběh odehrává ve středověku a ten já mám rád. Tmavé barvy, gotická atmosféra a středověký horor jsou příjemnou zábavou. Třetí díl je opravdu povedený. Už se těším na velké Probuzení Kate. 85%. ()

Triple H

Toto je jediný film z celej série Underworld, ktorý som videl. Popravde som čakal omnoho väčšiu sračku - celkom som sa pobavil. Sheen prekvapivo OK a Bill Nighy prekvapivo až príliš prehrával. ()

Mr.Ripley

Nejslabší díl série s nejhoršími triky, prkennou Rhonou Mitrou na místo sexy Kate. Tvůrci mají pochvalu, že se striktně drží mytologie a předhazují nám příběh, který znám tak dobře z vyprávění. Závěrečné navazující pomrknutí potěšilo. ()

st.jim

Jestli si někdo myslí, že stačí hercům nasadit modrá očička, nechat příšerky běhat po plátně, která řvou "uaaaa" a myslet si, že tím zaujme lidi, tak se šeredně plete. Příběh jako "ji zavřete a on ji pujde zahránit" je trošku málo,nezdá se Vám? Já jsem snad ani v žádný zázraky nedoufal ale takové zklamání jsem opravdu nečekal. ()

LordSnape

Po dobré jedničce a skvělé dvojce přichází jako vždy strašná trojka. Vše co mělo v prvních dvou filmech grády a koule, tady trestuhodně chybí. Rozepisovat se režisérském neumětelství a nadmíru nudném scénáři, nezajímavých hercích (až na Billa Nighyho) je jen dalším mlácením prázdné slámy, jelikož hollywoodští "hitmakři" se zkrátka nepoučí. Stejně jako u třetího Blade za všechno můžou prachy a touha vytřískat z toho co nejvíc, dokud to ještě jde. ()

Bobik9

Nejlepší z Underworldů! Výtečné efekty a celkové spracování a výkony herců byly také výborné. Underworldu jsem nikdy nepřišel moc na chuŤ, ale když jsem slyšel o trojce chtěl jsem ji přesto vidět a nelituji. Při filmu jsem se nenudil, jako anpříkald u dvojky, ba naopak. Sledoval jsem ho se zaujetím a bavilo mě to. Skvělý začátek! ()

Válka upírů s vlkodlaky taky ve 3-D

Válka upírů s vlkodlaky taky ve 3-D

11.08.2009

Třetí Underworld s podtitulem Vzpoura Lycanů sice nevydělal tolik jako předchozí dvě části, ale při rozumném rozpočtu 35 miliónů dolarů jsou i tržby v celkovém souhrnu 91 mega docela potěšující. Něco… (více)

Jeníček a Mařenka – lovci čarodějnic

Jeníček a Mařenka – lovci čarodějnic

03.05.2009

Prezident v ohrožení. Už zase.

Prezident v ohrožení. Už zase.

17.11.2008

Len Wiseman se po úspěchu Smrtonosné pasti 4 vykašlal na sérii Underworld a třetí část za něj natočil trikový mistr Patrick Tatopoulos. Len očividně čekal na mnohem atraktivnější nabídky. Jedna… (více)