Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je důležitější než krásná tvář.  Když hrdinka romantické komedie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbě a nemá se kam vrtnout, náhodou potká partu dívek z místní vysoké školy, které si říkají Zeta Alpha Zeta a jsou jejím naprostým opakem. Poskytnou jí sice vytoužený domov, ale vůbec se nestarají o kosmetické novinky ani módní výstřelky a inteligence je zajímá víc než půvabná tvářička. A tak si Shelley řekne, že s tím něco musí udělat. Jenže když své nové kamarádky zasvěcuje do světa šminek, zjistí jednu důležitou věc - že být pěkná opravdu není v životě to nejdůležitější. (oficiální text distributora)

blekekeke

Otřískané téma, otřískané vtipy, otřískaná Anna faris, tedy nevím jak to dělá, ale ona snad nestárne :o) V celku jednoduchá podívaná, do které by se vešlo mnohem mnohem více vtipných scén, takhle to bylo takové dokoukat a spát :o) ()

zigy

Hlavní hrdinka Anna Faris to hraje fakt přesvědčivě, až mám podezření, jestli není opravdu trochu natvrdlá....s hodnocením filmu je to těžké, protože oko milovníka ženských tvarů si přijde na své, ale zase ten obsah a zápletka je úplně banální.....ovšem člověk se docela zasměje, až jsem byl mile překvapen, je to prostě taková nenáročná oddechovka, kterou si jistě více užijí muži než ženy. Slabší 4 hvězdy. Začátek ovšem pětihvězdičkový, pak to klesá dolů. ()

PatrikP4

Ani nevím, ale dávám tomu s přehledem čtyři hvězdy... Líbilo se mi to zasmál jsem se... Byly tam slušné momenty a pěkné holky v čele s Annou Faris, Kat Dennings a Emmou Stone... Navíc Anna ukázala víc než jsem čekal a svůj božský zadeček... ()

Paserak

Oproti názoru mého oblíbence Enšpígla.....tohle nezachrání ani "kozí" záběry....A nedoporučuji ani na studené, osamělé pánské večery. Od toho tu máme jiné filmové skvosty a tam to ty "kozí" záběry vyloženě pevně drží! ()

p.a.douch

Takže jsem si položil otázku: "Je tenhle film blbost?" Odpověď: "Ano!" No a následovala druhá: "Bavil jsem se?" No a odpověď: "Ano!"  Takže tenhle film splnil účel, pro který byl stvořen - baví diváky. To že mi jméno režiséra říká houby a o scénáristkách vím ještě míň, mi vůbec nevadí. Anna Faris to v pohodě utáhne a slečny okolo jí v podstatě stačí. Ještě se nám zde ukázal i Owen Benjamin než ho mainstream v USA odstřihl. A protože jsem film vydržel sledovat i napodruhé a stále mě to bavilo, zvedám hodnocení o hvězdu. ()

Lilith03

Velmi povedená komedie s dost známými tvářemi. Já jsem maximálně spokojená, film jsem viděla už několikrát a vždy mě pobaví. Není to určitě něco, z čeho byste si sedli na prdel, ale tak se film ani neprezentuje. Prostě fajn oddech, sranda, super herečky, kvalitní zpracování a zlepšení nálady... Za mě ano! ()

Mic-hal

Uz to tu bylo nespocetnekrat.. hvezda snazici se zachranit ten nebo onen high schoolspolek.. tentokrat t o ale kupodivu funguje a je z toho celkem prijemna oddychovka na vecer.. pro me zlaty stred ()

4sAd

Film jsem viděl včera a ještě teď se místy tlemím nad některým situacemi. ××× Přijde mi tak trochu zcestné, že u tohoto kousku někdo hodnotí hloubku myšlenky, kterou mu film přinesl. Na to jsou jiné vele či malodíla, protože tenhle film si rozhodně na nic nehraje a přijde k vám v té formě, kterou hned od začátku inzeruje... I když.... Opravdu? Opravdu tady není nic k zamyšlení? Já osobně bych něco našel a říkat co, rozhodně nebudu, protože na to si každý musí přijít sám. ××× What's her name? Oh yeah. Cinderella. Za 4*, protože to baví... ()

tomaszon

Naklonované ošklivky Katky vyrazily do boje se zbytkem světa a v jízdě (nebo spíš chůzi) plné moralismů a pouček natřely zadky všem škodolibcům.. Nebo to tak nebylo? Je to vlastně jedno. ()

Lucyane

Asi si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem viděla tak stupidní film...Člověk ani neví, jestli se má smát nebo radši brečet...Děs a hrůza:-D ()

JSSVLVKMK odpad!

Další idiotská rádoby "kchůl komedy" z řad mentálních hollywoodských pošuků, co si vybírájí tak strašně rádi téma "jsem krásna a udělám z hnusných holek diliny jako jsem já"! Není těchhle komedií už tady dost? Nejvíc mě odrovnalo, když tý blonďatý hloupý krávě zatleskali při projevu, za který by jí normální člověk utrhl hlavu a poslal do Alkatrazu na zbytek života! Nehlásala tam něco o důležitosti krásy?? To je hnus, velebnosti! Jak tu mohli obdivovat, když byla blbější jak ucho od hrníčku? Jestli tohle mělo být právě to komediální, tak jsem to asi nepochopila! Debilní růžový králíček mění společnost v tu dobrou! Zastavte tuhle hnusnou lavinu teen komedií! FUJ! Odpad odpadu! Tohle je ten nejhorší film, jaký jsem kdy viděla! ()

zawa

Romantická komedie?! Spíš jen komedie, něco na způsob prciček, akorát bez kluků. Občas se objeví i vtipná hláška, ale jinak nic převratného. Učitě se najdou z novějších filmů lepší komedie. Hodnocení sedí téměř, pro mě je to rovných 50% ()

sue2008

Já nevím....poučení z filmu, že pokud chcete být populární, tak se stačí nalíčit, obléct (nebo spíš svléct) a snížit si IQ o polovinu....teda pokud nemáte zrovna smůlu a netrefíte na chlapa co chce přesný opak (on je homosexuál??;-) Pár usměvných momentů, ale v podstatě nic nového, prostě skvělý film k žehlení a jakékoliv jiné domácí práci ()

stado

Roztomilé a docela legrační. Anna Faris hrající a skvěle přehrávající. Ikdyž jsem spíše na náročnější filmy tak jsem se docela bavil. Samozřejmě se to nesmí brát příliš vážně a myslím ,že to byl i záměr tvůrců. ()

Mc.Flurry

Trosku trapnej film o tom jak se z ne moc hezkejch holek chtej stat dilinky to si myslim ze se ne moc dobre vydarilo. Tri hvezdy akorat za prumernej hereckej vykon uzasny Anny Faris, ktera by priste mela jit spis do hororu. ()

lilylove

Začátek mě nadchl ale pak mě to začalo pomalu rozčilovat těma naivníma blbýma řečičkama.Ale smála jsem se a líbilo se mi to líbilo.Viděla jsem lepší filmy s podobným tématem ale u tohodle jsem se aspon smála a bavila.I když zase v půlce mě film celkem přestával bavit.... ()