Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

bagetka007

Gerard Butler rocks :) Katherine je tak krááásně (no, jasně) upjatá. Ale jo, ve filmu mi sexističtí chlapi vůbec nevadí. 8) ()

chrispe

Film, který ke mě přišel v tu správnou dobu a splnil svůj účel. Opravdu pobavil. Mezi Katherine a Gerardem to skvěle funguje, je tam vtip, super. ()

Folky

Sám nedokážu říct proč, ale narozdíl od ostatních romantických komedií, co jsem v poslední době viděl, tohle fungovalo. Možná za to můžou hodně sympatičtí hrdinové. ()

Evander

Neříkám, že je to nějak intelektuálně přínosné dílo, ale mě to prostě baví. A ať si říká kdo chce, co chce, je to tak trochu ze života :-) Obsazení hlavních rolí mi z počátku příliš nesedělo, ale nakonec musím říci, že bylo ne vhodné, ale výborné. To jiskření mezi oběma hlavními protagonisty bylo "hmatatelné" i přes obrazovku. ()

Hapretor

Kupodivu ne tak blbé, jak jsem očekával. Kupodivu ne tak nudné, jak jsem očekával. Kupodivu dobře zahrané i docela vtipné. Heigl je hezká ženská, velmi sympatická na pohled. Butler taktéž, i když mluví jak tele s plnou hubou trávy. ()

MickeyStuma

Věčná rivalita mezi mužem a ženou, která nakonec skončí velikou láskou. Gerard Butler je tu ve své roli vynikající, zato Katherine Heigl jakoby chvílemi přehrávala. I tak je film velice zábavný a jedinou vteřinou nenudí. Děj jde směle kupředu bez jediného žaškobrtnutí. Zkrátka jde o hodně dobrý snímek, který stojí za povšimnutí. ()

Fujara777

ÁNO: Nech už máte názor na ženy a mužov akýkoľvek, určite sa párkrát zasmejete. No a to je pri komédii to dôležité. Priznám sa, že keď som sledoval prvýkrát, tak s veľkými predsudkami. Aj tak som sa smial. Treba uznať, že s jednoduchými zovšeobecneniami sa tu pracuje vcelku vydarene. NIE: Vydarene, ale ak vám zovšeobecnenia nepripadajú jednoduché, ale hlúpe, automaticky ide dole celé dielko. Aj takáto komédia by sa pokojne mohla vyhnúť orgasmickým scénkam, pri ktorých akože nikto nič nevie, hoci postava má krušné chvíľky. Nemyslím si, že po toľkých možných spracovaniach a variáciách je to dnes ešte zábavné. Macho vystupovanie ma vie akurát tak vytočiť. Ak aj vás, budete viac chápať, prečo nie je hviezdičiek viac. ()

Ydrosten

Další komedie, z velkého pytle " Nadržený dement vs. tupá husa bez sebevědomí " která uráží jak muže, tak ženy. ()

burton odpad!

Tak tohle je vážně hnus. Odpornému Butlerovi se nějakým zázrakem asi tak v půlce příběhu zvrtne jeho konstituční ego a z feministické obludky Heigel se stane kvokající pipka. Taneční upocená scénka a následné pokračování ve výtahu byly trapně oslintaně antisexy. Brr brr brr, konec nejtrapnější, fujky fuj. ()

strikeman

Romantická komedie rámcově podle šablony, pointa je vám jasná už po 15 minutách, ale přesto v detailech se občas objeví neotřelost a u několika originálních fórků se hlasitě zasmějete. Tedy alespoň mužská část obecenstva :-) 70% ()

Rathalos

Vyborna romanticka komedia s krasnou Katherine Heigl a sympatakom Gerardom Butlerom,pacilo sa mi to a bolo to aj urcite vtipne...:-) ()

illy.cz

Velmi příjemná a svižná komedie, která v tomto žánru patří určitě mezi ty lepší. Gerard Butler patří mezi moje nejoblíbenější herce a tady zahrál skutečně skvěle, je charizmatický, příjemně přisprostlý a celý film je plný sexuálních narážek a povedených dvojsmyslů. Při některých scénách se celé kino smálo jako smyslů zbavené, ale škoda toho závěru, ten byl až moc normální a podle šablon. Katherine Heigl zrovna dvakrát nemusím, a to jak vzhledem, tak hereckým projevem, ale sem se prostě tak nějak hodila a Butlerovi více než dobře sekundovala. Naštěstí jsem měl s sebou v kině více než krásný doprovod, takže by tu mohla hrát hlavní ženskou roli jakákoliv herečka, stejně bych tomu moc pozornosti nevěnoval.:-) ()

Mashak

Tak já nevím. Takových komedií je spousta a vždy se jen trochu obmění děj. Přirovnal bych je k fábiím. Vyrobí se jich spousta, nikoho moc neoslní, ale výrobce má jistotu, že prostě půjdou na dračku. Herci vcelku ušli, ale to je vše. Prostě jen další v řadě. ()

pepa3rd

Jednoduchý děj, kde od prvních okamžiků víme, jak to nakonec musí dopadnout. Přesto je to vtipná, nápaditá a zábavná romantická komedie se skvěle napsanými dialogy a po všech stránkách fungující ústřední dvojicí. Co víc dnes od tohoto vyždímaného žánru můžeme chtít. Já se po dlouhé době skvěle bavil a podruhé s cz dabingem snad ještě víc. 80 % ()

raelz

Opakuju se. Opakuju se. Opakuju se. To chápu. Jenže holywoodské romantické komedie jsou evidentně jen zápletka a postavy zasazené do předem dané šablony. Jestliže to u třeba takového Yes Mana hodně kazilo film, tady ho to uplně zabíjí. Dokud se nezačne vyvíjet vztah mezi Abby a Mikem, je to moc fajn film. Zbytek je už dost hrůza - The Ugly Truth ukazuje Mikovu lásku nejen naivně, jak bývá u těhle filmů zvykem, ale hlavně naprosto nereálně. I přesto ale dávám za tři, protože pokud víte do čeho jdete, tak si ten film pořád bez problémů užijete. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami