Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

Torgal

Jediným zdrojom zábavy pri sledovaní tohto filmu pre mňa bolo sledovanie toho, ako presne film cituje Vianočnú koledu v úprave pre sukničkára. Inak nie je o čo stáť, humoru je tu minimum (aspoň toho vtipného), obsadenie postáv tiež nie je najideálnejšie a príbeh celkovo je značne pritiahnutý za vlasy a neochvejne smerujúci ku klasickému happyendu. Ale niekoľko myšlienok z filmu ma naozaj zaujalo, čo je nečakané plus. 5/10 ()

Castielo

To jsou zase nápady. Jak se ze "zlýho" děvkaře stane milovník jedné slečny. Trapný. 2* jen za ten nápad s vracením se do minulosti. ()

chrispe

Film má pomalý a nudný rozjezd. Říkala jsem si (zvlášť ve chvíli, kdy mi došlo, že jde o další adaptaci /zprznění?/ Vánoční koledy), že to vypnu a pak se tam najednou objevila šíleně vyhlížející Emma Stone a já to nechala jet. Žádný zázrak se nekonal, ale dodívala jsem se a přežila to ve zdraví. ()

tranquill

Má to světlé i slabé chvilky. Matthew McConaughey zde není vůbec sympatický, a to i kdyby byl od začátku "klaďas". Na druhou stranu námět nebyl špatný, jen to zpracování jakési zdouhavé. ()

E lan

Ale ale, tohle bych nečekal. Překvapivě dobrá romantická komedie s katastrofálním námětem, slušnými hereckými výkony (těžko se mi to u McConaugheyho přiznává) a povedeným scénářem. U tohoto dílka se člověk nenudí a navíc hrdinům přeje nenásilný happy-end. ()

Bart16

Tento film byl pro mě příjemným překvapením.Sice mám ústřední dvojice celkem rád,ale čekal jsem od toho jen další průměrnou romantickou komedii,která se bude držet zaběhnutých klišé,ale režisér Waters není žádný rutinér(ostatně filmy,jako Protivný sprostý holky,nebo Mezi námi děvčaty patří v danné žánru k tomu nejlepšímu) a nezklamal mě ani tentokrát.I když jsem věděl celou dobu,jak film dopadne,tak jsem se vůbec nenudil.Poctivých 60%. ()

Primavera

Asi nie som romantický typ podľa amíckej predstavy, lebo toto mi romantické nepripadalo. A už vôbec nie komediálne. To české komédie, to je iné kafíčko, to môžem vždy. Tieto americké rehotačky na hovadinách, pokazených svadbách, trapasoch s tortami, šatami, nevestami, družičkami ....(chýbali mi trapasy s hovnami :-), tie amíci milujú), nie, nezabavám sa. Jennifer Garner je charizmatická, takže ma uhnala k dvom hviezdam. A ešte myšlienka z filmu: "Ženy radi jebú, ale neradi bývajú ojebané." Tak strýko Douglas, za toto by som mohla dať aj päť hviezd, ale len medzi nami....:-)))) ()

VeeDee

Pohádka o tom, kterak jeden moc zlobivý během jediné noci prozřel a stal se z něj pan dokonalý. Kdybych u toho nečistila koš plný hub, asi to vypnu. Jako kulisa se to dalo vydržet. ;-) ()

Petulka88

Klasická romantická komedie, říznutá Dickensovou Vánoční koledou, ve které jsou všechna klišé s tímto žánrem spojená, včetně nutného a otravného morálního ponaučení na závěr. Opravdu tady není nic co by vyčnívalo nad průměr, všechno už tady nejednou bylo a většinou i lépe natočené. Co mě nemile překvapilo, byla Emma Stone, která se ze sexy lolity ze Zombielandu proměnila v uřvanou, dementní kreaturu, u které má zřejmě platit, že čím víc máchá rukama a stupidně se chechtá, tím je zábavnější. Opak je pravdou, mě z ní po nějaké době spíš trnuly zuby. Ještě, že není ve filmu delší dobu. Ale abych byl spravedlivý, v Bejvalkách je přece jen nějaká ta přidaná hodnota. Tou hodnotou je bez debat úžasný Michael Douglas, který je sice ve filmu asi jen 20 minut, ale s naprostým přehledem a svým pověstným šarmem převálcuje všechny ostatní postavy rozdílem třídy. Škoda, že nedostal větší prostor, ale i tak musím jen kvůli němu jít s hodnocením na 3*. ()

ljukyljuk

Kvalitu tohto filmu asi najviac odzrkadľuje to, keď som ho našiel v kompe, tak že si to pozriem, taká oddychová blbostička... a asi po 10 minútach mi došlo, že som to už videl takmer pred rokom. Jednoducho to vo mne zjavne zanechalo silný umelecký dojem :D ()

josieaddms

příběh vánoční koledy zakomponovaný do romantické komedie? Nic pro mě! Matthew McConaughey je fešák, takže to člověka na tu hodinku a půl zabaví ale ostatní si klidně odpustím. ()

Black-star

Milá romantická komedie, ale bohužel jen u toho to zůstalo. Sympatická hlavní dvojice v podání Matthewa a Jennifer, jiskří to mezi nimi, ale bohužel to nedokáží celé udržet a bohužel to na nich celé i padá. Je mi líto ale v konkurenci jiných a lepších se poněkud trácí. ()

netWoor

i když duchařský scény mě moc neoslovily, v globálu to zase taková hrůza nebyla a pro začínající je těch pár obecně známejch Douglasovejch rad k nezaplacení ... :)))))))) ()

Psycho.R

Variace na Dickense... to bylo jediný, co mě štvalo, protože je to v každym třetim filmu, ale jinak parádní oddech :-) ()

Ceberus

Meh, McConaughey v typické romantice, kde jediným poctivým hercem zůstává šarmantní Douglas, ostatní odehrávají klasické figury vhodné pro bezejmenné herce. A vždycky mě pobaví, jak je na konci filmu nutno dopřát spárování i tomu klasickému good guyi, který ostrouhá na vrub hlavního hrdiny. To si vždycky říkám - co ten udělal špatně? ()

mira.l

Je to takový podivný. Dost podivný. Jednou stačilo, typicky americký scénář o blbcovi, co se napraví, navíc řízlej fantasy prvkama. Film tak jednu a ta druhá za praštěnou roli Emmy Stone, i když její role byla jedním z těch duchařských prvků, který zrovna moc nemusím. ()

Maximilianus

Film z dôb, kedy Matthew McConaughey ešte natáčal romantické komédie a nemal také oscarové ambície, aj keď iskru v oku z tej pozlátenej sošky už mal. Ja zasa mám rád takéto filmy, bolo to presne o tom, čo som chcel, Michael Douglas a najmä Emma Stone boli lahodní. Inak to bol priemerný film na jedno pozretie. 6,2/10. ()

BaronX

Bohužel nic nového pod Sluncem, obehrané téma až běda. Navíc obě hlavní postavy (McConaughey a Garner) jsou doslova a do písmene na pěst. Jedna hvězda za asi dva vtipné momenty... ()

Problémové filmy

Problémové filmy