Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

FARGO

Chtělo by to trochu přitvrdit, chtělo by to trochu vice té erotiky ... a chtělo by to i občas dodat drajf a temna. ()

Prochy38

Whaw. Tak to bylo něco. Upřímně jsem čekal typický "béčkový" horor ze střední. Opak byl pravdou. Byl na vysoké. Ne, dělám si srandu. Moc se mi nelíbí, jak tu píše Esperanta obsah. "Jednoho dne posedne ďáběl." No sorry! Možná by nebylo zlé to trošku rozšířit. Tento film byl lehce v okultním stylu. A já byl více než nadšený. Proč 4*? Tento horor byl o tři třídy vyše než všechny jemu podobné Vřískoty apod. Krve tak akorát. Nádherná Megan Fox, výborná Amanda Seyfried. Hrozně se mi líbila hudba v celém filmu. Atmosféra nebyla vůbec zlá a režie dobrá! Co bych vytknul. Některé efekty byly velmi povedené, ale záběry na fotku mrtvého spolužáka, kdy pro pokus zdůraznit rychle plynoucí čas odkvétajícími květinami se moc nepovedl. Autor totiž zapomněl, že když odkvéta tak rychle květina, tak ve svíčkách se asi bude stejně rychle rozpouštět vosk. Ale to jsou detaily. Vyzdvihuji ještě jednou soundtrack a hvězdičku odě mě dostává parodie na wikipedii. To si o ní myslíme i u nás na škole. Suma sumárum, koukatelný horor, neokoukané herečky a dobrá zábava. 70% ()

shimpy(CZ)

Nebýt té zatraceně sexy Megan Fox, tak se na tento film nejspíš ani nepodívám a když už, tak hodnotím 2*. Ale jako zas tak špatné to nebylo, prostě klasickej teenage horor. Ale ta Megan tomu dává trochu šťávy navíc :-) Takže 3 ()

chaometic

Masožravá bestie Megan Fox jako Succubus se může zdát zdařile zajímavý námět. Megan fox vás stejně po pár minutách začne nudit, pitomé hlášky a sexualita, kdy v tom nejlepším vytáhne zoubky a stane se z ní krvelačný démon succucbus.. Tenhle teenage horror je nejhorší za posledních 8 let. ()

Teabag

Vcelku vtipná teenagerovká hororová komedie s nehorázně topornou Megan Fox a sympatickou Amandou Seyfried. S odstupem času musím říct, že se jedná o dost zapomenutelné dílko, ale jedno promítání určitě neuškodí. ()

lucijelucije

Ani krásky jako je M. Fox a A. Seyfried tuhle triviálnost nezachránily. Ale hezky se na ně kouká, takže rovným dílem, každé po hvězdě. ()

Hanes88

Tak trochu bčkový horor, ale každopádně pobavil už jen pro sexy Megan Fox...jinak samozřejmě žádná bomba ani v ději ani v efektech. Za mě 45%. ()

MkSallam

Bacha, Diablo Cody asi někdo vykousl kus mozku, protože furt nenacházím žádný důvod, který by ospravedlnil tenhle hloupej imbecilní škvár. Nemá to děj, nemá to hlášky (ok, dvě jsou docela dobrý), nemá to čím zaujmout. Nebo snad někomu stačí prázdné pohledy Megan Fox, ušitrhající dialogy a zásoba WTF momentů na celý rok? Jó, až uvidíte Amandu Seyfried kterak halucinuje při sexu s tím pablbem, protože je nějak propojená s Megan, pochopíte... teda vlastně nepochopíte :D Já vás varoval..... ()

Marys

Nuda, nuda, nechutnosť, nuda, nadbytočný vulgarizmus, nuda, takmer erotika, nechutnosť, vulgarizmus, nuda... Dalo by sa pokračovať, ale nikam by som nedospel. Po polke filmu som si to zrýchlene pretočil, keby náhodou niečo zaujímavé, ale až na to poloodhalené poprsie jedna zdĺhavá ničnehovoriaca sračka. ()

gocatgo

Vlhký sen o Megan Fox se stal skutečností :) Podpaluje si jazyk zapolovačem, pije krev z roztrhaného bříška a v okamžik kdy se nají je fakt famózní. Jinak velmi slušný teenage horror který chytne hned na začátku a odmítá pustit do poslední vteřiny. Hej lidi, nestyďte se dát najevo, že se dokážete bavit i u béčkovýho filmu a nedávejte odpadové hodnocení jen proto, že Fellini mezi oblíbenými režiséry vypadá cool. ()

sona123

Zkuste někdy zariskovat a nedejte na hodnocení na ČSFD. V případě Jennifer´s body si myslím, že se risk může vyplatit. Připravte se na krásný sexy holky, tak trochu teenagerovský film, který ale není trapný, trochu krve a nechutností, dvě tři lekačky, prostě úžasnou oddychovku, která neskutečně sedne po těžkém, náročném dni, kdy tak ještě člověk zvládne zasunout se do polohy vleže před obrazovku a nechat se bavit a odvést myšlenky někam jinam a pak jít s čistou hlavou spát. Já to takhle udělala a v tomto případě to bylo stejné, jako jít třeba na tae-bo (jen to tělo tolik necítilo). ()

berry.77

Tenhle film je o ničem je pravda,že Megan Fox hodně přiláká obecenctvo což i mě a je tu i naposled vidět trošku žhavá jinak celej tento film je nuda jsem tam za čas něco bafne neboli zažehne na 1 min ,ale pak rychle tohle spadne na nulu. Megan Fox byla stvořena režisérem Michaelem Bayem a ten ji prostě udělal a piplal boužel odtrhla se od něho a to bude její konec herečky tedy pokuď vlastně herečkou někdy byla:D V Transformerech jsem ji vnímal jako sexepíl a bylo to hezky za kamuflane, že vlastně umí hrát:D Viděl jsem jí tady a v Hexovy kde spiše laciná štětka ne herečka,ale postavu má pěknou to jí nezazlívám a po herecké stránce je to šereda:D ()

Ollie235

Megan Fox není roztomiloučká jako obvykle, ale v mých očích jí role sedla. Sice to zvládla především díky své kráse, ale kritizovat jí za to nelze. Nějaké vady se ve filmu určitě vyskytly, ale i tak se to docela povedlo a ač se za fanouška tohoto žánru nepovažuju ani náhodou, film mi sedl a zanechal příjemný pocit dobře stráveného času, 3+ ()

Saintes

Upřímně, opravdu od toho někdo očekával něco víc než neustále sexy Megan Fox? Amanda Seyfried jí zdárně sekunduje (bod pro ni, je o několik tříd lepší), tu a tam zazní řízná hláška, a celkově je to tak nějak zábavně nablblé, že nebýt naprosto nesympatického Johnnyho Simmonse, který vypadá za a) maximálně na čtrnáct, a za b) jako Jirka Mádl, neváhala bych téhle oddychové nenáročné slátanině s ucházejícím soundtrackem dát snad i ty čtyři hvězdičky. ()

Gore

Další důkaz, že Megan Fox je kráska, ale zdaleka ne herečka. Plácá se od ničeho k ničemu. Nejhorší na tom je ale režie. Karyn Kusama dokázala zmršit i slibný Aeon Flux, a tento snímek je na tom podobně. Atmosféra téměř žádná, jen kousavá nuda. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)