Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

JirKrato

Čekal jsem to horší. Megan opět do filmu dodala opět dostatečnou dávku sexepílu ( co jiného čekat, že :) ) po filmové stránce to zachraňovala Amanda Seyfried. Celkově to hodnotím 50%, ale stačilo málo a z průměrného B-éčka se stalo C-éčko. ()

sbl

Hodně velká slabota. Vůbec sem nevěděl co si o tom mám myslet (v tom špatném slova smyslu). Trapné rozhovory, stupidní postavy, o scénáři (i když je z pera oscarové Diablo Cody) nemluvě. Jednu hvězdu dávám za několik hodně hustých hlášek, u kterých sem se opravdu upřímně smál a většinou takhle hláškovala Megan. Určitě si ji dokážu představit v roli nějaké ukecané hláškující tlučhuby, ale sexy převtělení ďábla fakt ne. ()

DHDV

Určitě tento film bude postupem času stoupat v hodnocení směrem nahoru. Dle mého názoru se tento film docení až s postupem času (jen musíte mít správný vkus-vytříbený). Scénář je napsaný naprosto výborně a přehledně. Víte co se „asi“ stane, ale nevíte to přesně. Ano film nemá moc velkou atmosféru, ale má svou logiku. Výborná kamera a co se týče hereckých výkonů, docela mne překvapila Amanda S. Tento film berte spíše jako moderní temnou pohádku, než horor a bude spokojeni. Nehodlám z toho to filmu dělat AVATAR! Ale musíte uznat, že v záplavě „amerických středoškolských filmů“ (jakékoliv kategorii) se tento film řadí mezi špičku. Nevadilo by mi i pokračování… Možná mě někteří z Vás poté co napíšu tento komentář budou brát za blázna, ale toto dílko jen o něco lépe vypilovat, a mohly by sem tu mít stejný kult jako tehdy způsobil Vřískot. ()

optimus0s

Tahle sračka se snad ani nedá hodnotit:-Djedinej důvod proč jsem se na to koukal tak je samozřejmě Megan Fox a Amanda Seyfried:-D ()

xavierr13

Hororová komédia o krásnej roztleskávačke Megan Fox, ktorá pojedá svojich nápadníkov. Film, to sa nedá nazvat ani film, skôr kravina, ktorú nezachránila ani úžasná zmyselná Megan Fox, ale ceľkom hustá vymietačka ďiabla Amanda Seyfield.. ()

Bohnice05

Kapela, která se nemůže prosadit a tak si chce pomoct temným rituálem, buranov, kde se začne brutálně vraždit, démonské monstrum a jedna tajemná díra? Paráda. I když všechnu pozornost se film snaží obrátit na holywoodskou super kost Megan Fox, což už taková paráda není. Ale vážně nechápu, proč jen kvůli tomu ten film tolik lidí odsuzuje. Vždyť i tak má dobrou zápletku s pointou, gradujícím dějem, který zakončí velké finále a na horory tohoto typu je se vším všudy moc dobrý a vyčuhuje z řady. Vůbec to není stupidní teenage film, i když se tak trochu tváří. Zkrátka a dobře, jsem spokojený. ()

Olík

Středoškolská zmatlanina hororu, komedie, sci-fi a soft-porna natočená pro večerní seance vyznavačů kultu Megan Foxové. Pubertální honiči se dokonce dočkají líbačky mezi Megan a Amandou Seyfried, což je spolu s kraťoučkou minisukní titulní představitelky asi jedinou devízou filmu. Teenager hororových komedii jsme už viděli mraky a tato určitě nepřináší nic převratného. ()

alambert

Nalijme si čistého vína. Upřímně, ten film sám o sobě by si zasloužil tak jednu hvězdičku. Ale, tak třičtvrtě hvězdičky musím přidat za Amandu, hvězdičku a čtvrt za Megan a tu poslední hvězdičku za jejich líbačku. No a sme na čtyřech. Pardon, nemůžu si pomoct...:-D ()

mourinho

Spoustu filmů z tohoto ranku bych zcela určitě zařadil mezi bezduché teenagerské hovadinky, JENNIFER´S BODY má však v sobě jakési zvláštní kouzlo, jež snímek neuvěřitelně povyšuje a díky kterému ho můžu bez omrzení sledovat stále dokola. Moc se povedl casting, kdy zejména nádherná Megan Fox je tady doslova k sežrání. Sympatický dojem z filmu umocňuje také výborný soundtrack a absence mnohdy trapného happyendu. Nečekané, ale o to víc potěšující čtyři hvězdy. ()

animario

Trochu podivná splácanina komedie a horroru, z čehož do žánru komedie lze zařadit jen pár vtipnejch hlášek se sexuálním podtextem jak to adolescenti rádi a z horroru to má pár záběrů na zubatou a zakrvácenou Megan. Kbyby to byl studentskej projekt se stopáží 50 minut za účasti 2 známých hereček či promo filmek nějaký kapely, jelikož teenage vypalovačky tam hrajou každou chvíli, bylo by to celkem fajn, ale jako celovečerák to moc nefunguje. Ale především kvůli sexy Megan a sympatický Amandě se na to kouknout dá. 2,5* ()

BOURQUE

Zo stránky scenáru to nie je až taký zlý a normálne by som to vedel predstaviť ako jeden epizód v seriáli Supernatural , kde sa celý príbeh zmestí do 45 minút! Z režisérskej stránky je to však silný podpriemer. P.S. „Kissing“ scéna (Megan Fox & Amanda Seyfried) však stojí za to! Osobné hodnotenie: 62% (*) ()

Puol

Napriek otrasným recenziám a komentárom som bol nakoniec celkom spokojný. Iný, tak trochu dievčenský horor s dobre obsadenou Megan Fox. ()

domirovec

Já tedy nejsem žádný velký znalec šoubyznysu, ale upřímně částečně souhlasím s rozhodnutím tý kapely plný nesympatických mladých šourků s démonickýma očima a velice, do hajzlu hodně neslušným vyjadřováním. Obětování se je totiž super, ale obětovat Megan Lišku, která zde zuby nehty, zapalovač a jazyk (kůl scéna mimochodem) hraje čistou, zcela tělními tekutinami neposkvrněnou pannu, což bych ji v životě, takto dle mého profesionálního odhadu a nízkému, přímému i nepřímému kontaktu s ženami všech tvarů, velikostí i počtu mozkových buněk, absolutně nevěřil, je docela dost velký šálek čajíčku. Mimo to, že je však už v základu totální extra-mrška, tak se z ní pro krásnou změnu stane krvelačná mrška. Příjemná změna, že?  Tak či onak, tahle rocková skupina sice umí dělat zajímavá rozhodnutí, ale neumí je dotáhnout do konce. Já bych se jí zbavil nadobro, té jedné Lištičky, než abych posral pradávný satanský rituál, a udělal z ní kanibalskou kurvu co obchází milé chlapce z celé školy a dělí si části jejich těl na kousky, aby věděla, že ruce chce v pondělí, hned po domácích úkolech, břišní špekatou část ve středu, protože proč ne, a nohy v neděli, hned po příchodu z kostela. 3/5 ()

Harts

To byla krásná bestiální stupidita, hlavně, že to mělo nějaký děj:-) a vymykalo se to normálu trochu.:-) ()

Leoric

Typický béčkový horor z 80/90 s vizáží hollywoodksého blockbusteru a neuvěřitelnými kecy.. SPOILER: Při umírání jsem "moje koza" ještě nikdy neslyšel. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)