Rváči

Green Street Hooligans 2

USA, 2009, 91 min

• B-Boy1

veľmi úbohé voľné pokračovanie prvého filmu a v podstate ani viac nemusím dodať, veď uvidíte sami....alebo radšej ani nepozerajte(18.9.2012)

Nalinkovaný a scénáristicky naprosto neoriginální patok, ve kterém je od začátku do konce předem dané jak to skončí a co se stane. No jo, jenže bitky, i přes naprostou nereálnost, kde každý vše vydrží, jsou natočeny tak dobře a zábavně, že celý film má spád, takže já jsem se vůbec nenudil. Hold občas ten konzum i potěší...(31.10.2010)

Naozaj by som chcela vidieť to väzenie, kde by sa o slobodu bojovalo futbalovým zápasom. Keď sa niečo také stane v "my name is Earl" okej, úžastné. Ale v dramatickom poňatí nezákonných športov, to nie. Začiatočný prejav fajn, herci sa najprv zdali byť celkom presvedčiví a prirodzení, až na to že do pozície mrchy vybrali už aj tak veľmi nesympatickú ženu, ktorá sa navyše nevedela tváriť výhražne. Potom sa to zvrtlo. A ako taký boj proti "zlu" začal až v tretej tretine, čo je dosť málo.(9.8.2015)

Tenhle film je super, hodně mě bavil, ale 1 je pořád lepší.(25.10.2013)

• sochoking

Nebudem porovnávať s jednotkou, ale toto je neúnosná hovadina! Príbeh stupídny, muzika sa nehodiaca, herci neherci.... Ani vlastne neviem, za čo tá jedna * .(29.6.2009)

• - V scéne, kedy Dave (Ross McCall) volá so svojou priateľkou pred záverečným zápasom, mu jeho rival Mark (Graham McTavish) podáva mobil Nokia N95. No keď si Dave priloží telefón k uchu, drží úplne iný model telefónu. (N0X.)

• - Ross McCall (Dave Miller) je jediný herec, ktorý si zahral aj v predchodcovi Hooligans (2005). (ShortyIC)