Rváči

Green Street Hooligans 2

USA, 2009, 91 min

• pan Hnědý

Naprosto scénáristicky neoriginální patok, který nechceme vidět a předem víme jak "asi" bude chutnat.(14.7.2012)

• MoRTy

I když mám rád vězeňský filmy a filmy o chuligánech a předchozí díl se mi líbil, tak tohle nějakym zvláštnim způsobem nefunguje. Příběh je dost divnej, to vězení se vůbec netváří jako vězení (navíc je to očividně americká a ne anglická věznice). Hlavní postavy jednaj uplně nesmyslně a furt se rvou - a vždycky dostanou hrozný petelice a pak jim vůbec nic není - a hlavně nemá to v tom filmu žádnej pořádnej důvod a ani to už pak není vtipný. OK pár bitek tam bejt musí, ale rvou se fakt furt jak kokoti. A závěrečnej zápas kde se zase jen furt rvou a strážci se u toho bavěj to je prostě pakárna a je to opravdu směšný. Škoda že takhle zazdili celkem ucházející film.(14.3.2009)

• Apolskis

To byl ale horror neskutečně trapný film. Pořád sem čekal kdy se příbeh aspon trochu přiblíží realite nebo že herci budou mín trapný. Ale távěrečnej fotbalovej zápas jenom utvrdil odpad !(3.7.2011)

Sice nedůstojný ale zábavný pokračovaní.(2.5.2012)

Naozaj by som chcela vidieť to väzenie, kde by sa o slobodu bojovalo futbalovým zápasom. Keď sa niečo také stane v "my name is Earl" okej, úžastné. Ale v dramatickom poňatí nezákonných športov, to nie. Začiatočný prejav fajn, herci sa najprv zdali byť celkom presvedčiví a prirodzení, až na to že do pozície mrchy vybrali už aj tak veľmi nesympatickú ženu, ktorá sa navyše nevedela tváriť výhražne. Potom sa to zvrtlo. A ako taký boj proti "zlu" začal až v tretej tretine, čo je dosť málo.(9.8.2015)

• - Ross McCall (Dave Miller) je jediný herec, ktorý si zahral aj v predchodcovi Hooligans (2005). (ShortyIC)

• - V scéne, kedy Dave (Ross McCall) volá so svojou priateľkou pred záverečným zápasom, mu jeho rival Mark (Graham McTavish) podáva mobil Nokia N95. No keď si Dave priloží telefón k uchu, drží úplne iný model telefónu. (N0X.)