Rváči

Green Street Hooligans 2

USA, 2009, 91 min

• ecceHOMMO

Oproti fantastickej jednotke, ide len o slabé pokračovanie, ktorému zjavne došli financie. V jednotke bol nosným piliérom samotný príbeh s kvalitnými hereckými výkonmi, ...čo by sme v dvojke hľadali márne. Nečudo že ide len o video film....V tomto konkétnom prípade toto označenie hovorí samo za seba a je smerodatné. **(13.10.2011)

• Tjaden

S jedničkou to má společné opravdu jen jméno. Na to, že to trvá jen 91 minut jsem se dost nudil, příběh byl navíc hrozně neuvěřitelný a vykonstruovaný. Pár světlých chvil se najde, ale ty mé hodnocení nevytáhnou.(16.6.2010)

• Apolskis

To byl ale horror neskutečně trapný film. Pořád sem čekal kdy se příbeh aspon trochu přiblíží realite nebo že herci budou mín trapný. Ale távěrečnej fotbalovej zápas jenom utvrdil odpad !(3.7.2011)

• swe

Tak ubohý příběh můžou vymyslet jenom Američani. Je mi blivno jen si pomyslím, jak ten film může asi vypadat.(24.3.2009)

Scénář k tomuhle filmu by napsalo pětileté dítě, neskutečně tupý příběh. Přesto jsem se u toho nenudil.(24.2.2012)

• - V scéne, kedy Dave (Ross McCall) volá so svojou priateľkou pred záverečným zápasom, mu jeho rival Mark (Graham McTavish) podáva mobil Nokia N95. No keď si Dave priloží telefón k uchu, drží úplne iný model telefónu. (N0X.)

• - Ross McCall (Dave Miller) je jediný herec, ktorý si zahral aj v predchodcovi Hooligans (2005). (ShortyIC)