Rváči

Green Street Hooligans 2

USA, 2009, 91 min

Film síce postráda nejakú hlbšiu myšlienku, ale o to tu vlastne ani nejde. Bavil som sa? Bavil. Jedná sa síce o priemernú záležitosť, ale pokiaľ máte radi filmy z väzenského prostredia, choďte jednoznačne do toho.(27.9.2012)

Tenhle film je super, hodně mě bavil, ale 1 je pořád lepší.(25.10.2013)

• Terva

My takhle vyjadřujeme lásku k nejlepšímu sportu na světě......... Už to není ono, sice se stále furt perou, ale vše se přeneslo do vězení. Rvačka a samá sprostá slova, tak o čem to vlastně je ? Tomuhle filmu já vůbec nefandím. CITÁT - Nemáš rozvázanou tkaničku ?......... Ten film je strašná blbost.(26.3.2012)

• ecceHOMMO

Oproti fantastickej jednotke, ide len o slabé pokračovanie, ktorému zjavne došli financie. V jednotke bol nosným piliérom samotný príbeh s kvalitnými hereckými výkonmi, ...čo by sme v dvojke hľadali márne. Nečudo že ide len o video film....V tomto konkétnom prípade toto označenie hovorí samo za seba a je smerodatné. **(13.10.2011)

• swe

Tak ubohý příběh můžou vymyslet jenom Američani. Je mi blivno jen si pomyslím, jak ten film může asi vypadat.(24.3.2009)