Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ludovit14

Toto dielo je do cela slušná od-dychovka, síce sa tu schuti zasmiať nedá, ale ako rodinná od-dychovka to ujde. Je síce fakt že na diváka to nijako extra nezapôsobí ale ani neurazí. HOD:55%.PS: Chcelo by to výrazne skrátiť filmovú stopáž! ()

manakel

Celkom vtipné a zábavné, niektoré časti a pointy síce boli viditeľne čo sa týka nápadu okopírované, no napriek tomu si film drží určitú dávku originality a v neposlednom rade riadnu dávku zábavnosti :-)... niektoré scény sú skutočne úžasné ;-) (to prekvapivé priznanie na konci filmu na deň vďaky-vzdania ma dostalo :-D) 4* ()

epsyn5

Pro milovníky Road tripů., eurotripů, či prciček lákavý film ses spoustou nových a neotřelých herců. Film ale postrádá jakoukoliv myšlenku a recykluje vše, co bylo ve zmíněných filmech použito....Takže neurazí, ale originalita je nulová....Ještě pozor na naprosto zbytečnou a opravdu oplzlou Unrated verzi... Pro mě slabších 60% ()

canco

Takže celkom haluzná komédia.... Ale bohužiaľ veľmi predvídavá ako 80 percent amerických filmov... To je jediná škoda... Na druhej strane super som sa na tom zabával a ten pontiak GTO tomu dodal to pravé.....jediné čo ma na tom prekvapilo je že jeho brácho sa ukázal nakoniec ako teplý..... ale to asi patrilo k tomu inak by to bol pravý americký happyend ()

oceanic6

Obrovské prekvapenie!!! Film,ktorý podľa ukážok vyzeral len ako ďalšia variácia na teenagerské komédie typu American Pie, nakoniec naozaj prekvapil. Vlastne sa dá povedať, že od čias Prcičiek ide o najlepší film v rámci tohto žánru. Honba za krásnou babou cez celú Ameriku so sebou prináša množstvo bláznivých gagov, šialených dobrodružstiev a desiatky neuveriteľne vtipných vedľajších postavičiek. Mr.Donut, pán v zábavnom parku, všetci tí Ianoví "kolegovia" pri pisoároch a ďalší a ďalší sú jednoducho úžasne vtipní. Celému filmu ale vládne James Marsden v úlohe brata hlavného hrdinu. Ukradol si celý film pre seba a po 5 minutách sa doslova nebudete vedieť dočkať ďalšieho jeho výstupu. Ďakujem....ďakujem za tento svieži vietor do plachiet žánru "teenagerská komédia" :) P.S.: V Unrated verzii tvorcovia dokonale ukážu, že si vedia robiť srandu aj zo seba a zo všetkých tých "Special Extra Unrated" verzii filmov, ktoré vychádzajú na DVD. Pretože takúto UNRATED verziu ste ešte nevideli :) ()

croftak

Poměrně dobrá zábava, přesto nijak nevybočující z té škatulky "teen komedií" sprostá mluva,sex,sprostá mluva,sex. Taková jednohubka, bez většího smyslu. ()

JaguarN

V rámci svého žánru dost dobré. Dal jsem si trochu vínka a dobře jsem se bavil. Takže 60%, ale diváci do 20 let si klidně můžou ještě 10% přidat. ()

freezer02

Ty byla teda jízda! Pro mně zatím jednoznačně nej komedie roku. Teen komedie v poslední době sice všechny stojej za prd, tohle je ale jedna velká vyjímka! 75% ()

xhonza5

Pár momentů bylo dobrých, je to klasický pubertální film o panictví. Příběh je zachycen dobře, přesně podle reálného života. Některé věci jsou zase příliš. ()

Elissabet

Takovej slabší odvar z Prci, prci, prcičky. Celkem sympatičtí herci, v pohodě hlášky, v pohodě zápletka. Zavěr: prostě normální teen-comedy. ()

Mangus

Na zaciatku skvely rozjazd, nasledne utlm a nakonci opat pozdvihnutie urovne. Celkom pohodova, casto aj vtipna teenagerska komedia, ktora je sice odzaciatku priehladna, ale celkom mila. 6/10 ()

airman2655

Príjemná komédia, podobných sú však mraky. Videl som unrated verziu a myslím že tvorcovia by spravili lepšie ak by ju ani nespravili. Pár vecí je z nej zaujímavých (rozprávajúce semenníky:)) ale zvyšok mi pripadal ako dosť trápny pokus byť vtipným. Oceňujem ale vtipné hlášky chlapíka na voze čo opravoval autá. Nikdy som nevedel či to, čo vraví, myslí skutočne vážne. Celkovo nadpriemerná komédia ktorá občas dokáže vyčariť úsmev na tvári (70%) ()

njuska

Po dlouhé době vynikající a svižná komedie. Asi u třech, nebo 4 scének jsem se dokonce hlasitě zasmál a scénku s "kaskadére, nechceš si zvednout tu motorku" jsem si dokonce pustil asi 2x za sebou. Ani si nemůžu vybavit, u jakého jiného filmu z poslední doby se mi tohle stalo :-) ()

montel

Ian (Josh Zuckerman) se přes internet seznámí se sympatickou dívkou, se kterou by mohl konečně ztratit panictví. Rozhodne se tedy, že za ni vyrazí přes půl států bratrovým bourákem a dvěma nejlepšími kamarády...Takových příběhů už bylo plno. Kluk se zamiluje do dívky, jede přes půl země ve stylu Road Trip a všude se mluví jen o sexu,kozičkách a koulích ve stylu Prciček. Většinou je z toho blbost jako hrom, ale na Sex Drive se dá dívat. 55% ()

andre

Panové scénáristi, já Vás neposlechl a zhlédnul jako první unrated verzi. Po nečekaném zážitku, který mě rozsekal – opravdu spoustu kůzlatek a dohrávaných scének (bohužel i ty slibovaní pindíci), jsem byl nadšen, vysmátej a natěšenej na kino verzi. Ta mě měla dát ten skutečně zábavný romantický příběh v mezích škatulky. Jenomže! TO pro moji smůlu NEVYŠLO. Bylo to velice slabé pokoukání. Unrated verze měla tu sílu, mě nechat přemýšlet o tom, co vlastně v kině bylo promítáno. Donutila mě se na ostrouhanou verzi podívat. Opačně by to pravděpodobně nevyšlo. Kino verze hadr. ()

james11

Není to žádný filmový zážitek, na který bych vzpomínal celé dni, ale splnilo to slušně svůj prvnotní úděl. Pobavilo to. I když to bylo místy předvídatelné nebo trapné, tak mi to ani nevadí, protože u každé komedie se najde něco, co někomu nesedí. 75% ()

sospik

Tak na ty čtyři.. za tu scénu v poli kukuřice a s tou vačicí, jinak klišéééé.. občas fakt pecka.. dědkovi lezli koule :D ()