Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

JAzzeURo

Chvílemi i docela vtipní komedie. V hlavě vám asi nejvíce utkví " Hello sir. I have got some yummy for your little girl." :-D ()

Romanko99

Sorry, tento styl humoru mi prilis nesedi. Malo to par vtipnych situacii, ale na dvojhodinovy film bolo toho pramalo a ani 'romanticky' koniec to nezachranil. Som zufalo sklamany... ()

BT4U

Filmy tohoto typu nemusím, protože si myslím, že jich bylo ažaž, od American Pie přes Road Trip až po Superbad, ale byl jsem příjemně překvapený, dokázal mě pobavit i když některé scény jsou opravdu už trochu moc... Zajímavá byla role Setha Greena, to už je snad ikona těcho "studentsko-sexuálních" filmů :-) ()

Ros_tik

Sice průhledné jako vyleštěné čelní sklo toho super autíčka co tam hrálo svou roli, ale jinak velice zábavné. Čtyři hvězdy si tento filmek ode mne určitě zaslouží. ()

edua

Musím se přiznat, že už dlouho jsem se u nějakého filmu tak nenasmál jako zrovna u tohohle. Je to blbost, ale blbost, u které člověk může vypnout a o ničem nepřemýšlet, nic neřešit. Pro mě ideální oddychový film. V jádru jde o totéž jako v sérii Prci, prci, prcičky 1 - 99, ale mně se toto líbilo mnohem více. P.S.: Viděl jsem Director's Cut verzi. ()

f.AJimMy

Jojo takových filmů víc a hned bude na světě veseleji :D Dobrej mix filmů Road Trip a Prciček. Hlavní hrdina jakoby z oka vypadl Jimovi v podání Jasona Biggse. Nemůžu tomuhle filmu nic vytknout jelikož měl vše co dobrá komedie má mít :) ()

Nepl

Na můj vkus až příliš mnoho nechutností a i jinak žádný extra film. Filmů podobného typu jsou desítky a tento rozhodně není nadprůměrný. Slabé tři hvězdičky..... ()

M@xo

Neskutočne dobry kusok za ktory sa netreba hambiť, ani som netušil aky može byť James Marsden tak svojsky zabavny... ()

Fujin

Neuvěřitelně předvídatelnej shit. Clark Duke jako totální balič a úspěšný proutník krásných slečen v roli hnacího motoru hlavního panice roadtripu? Cože? Takovej kuřbuřt? Demence! Po druhém shlédnutí zvedám na 2 kusy. A to za půvabnou Amandu, spoustu hezkých holek, občasně povedený joke a 1/3-tinového Stiflera v kůži Jamese Mardsena. ()

Mirrabel

Až na pár okamžiků, kdy se fakt zasmějete.. nijak zvlýšť povedená komedie. Některé vtipy hodně hraničí s trapností, tak ne všechno pobaví každého. Hláška filmu: "Ten koblížek to myslí vážně!":D ()

Eksi

Tuctová americká teennagerská komédia plná nechutností a sexu, napriek tomu má niečo do seba. A to, že hlavná dvojica je dosť sympatická na to aby upútala divákov do konca, sem-tam niečo vtipné trafí aj pribratý hot-dog s okuliarmi. ()

Freakyy

Originál verze je super, aji sem se zasmál, tyhle road movie mě baví, je to živý, plný barev, "prasáren" a sprostejch slov. Unrated verze byla ale fakt sračka, 90% novejch scén bylo trapnejch, takže se vracím ke slovu na začátku... ()

andy60

Čekal jsem naprostou koninu ve stylu Prciček apod, ale tohle docela mile překvapilo. Má to spád, vtipný momenty se taky najdou a sem tam padne i dobrá hláška. Takže celkem příjemně strávený večer. ()

Profík

Je to víc vtipné než trapné, zbytečně to neuráží dobrý vkus a postavy jsou celkem fajn. Ta hlavní je sice možná nejmíň zajímavá, ale Clark Duke je super a Amanda mě příjemně překvapila, jak je sexy a milá. Je to romantická komedie pro mladší ročníky, ale ta romantická linie tu funguje a vyvíjí se líp než v kdejaké dospělé verzi. 75%. ()

Hansolo35

Bezbreha nuda napodobujici Roadtrip a Eurotrip. Ovsem, co se děje, postav a zábavy týká, tak Roadtripu tohle dílko nesahá ani po kotníky. Opravdu nudní hrdinové, se kterými se nelze ztotožnit a v případě těžkého svůdce a "bouráka" Clarka Dukea ani uvěřit. Mám rád roadmovie, ale tady na cestě mnoho zábavného nezažili a zábava pokulhává. Dvakrát jsem se zasmál. Za co dvě hvězdy? Vlastně ani nevím. Dám jednu. Jednu odeberu za marketingové šizení. V originále se to jmenuje jinak. S Roadtripem to nemá nic společného. ()