Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

VasaX

Ach, co si se Sex Drive počít? Ono to nebylo tak špatné, obzvlášť když koukáte na Director's cut, kde si film tak trochu dělá legraci sám ze sebe. Ale scénář a celkově... takové klišé až to bolelo. člověk se tady nedočká žádného zvratu či překvapení. Ale co, vždyť nekoukám na žádný thriller či drama, je to komedie. A po téhle stránce je opravdu zábavná. Trošičku jsem se ostýchal tam dát tu čtvrtou hvězdičku, ale co, za Setha Greena jako amishe se podvolím. ()

sskrblik

Zase další film u kterýho je těžký se rozhodnout mezi třemi nebo čtyřmi hvězdičkami. Zábavou je na čtyři, ale příběhem a zápletkou tak na tři nebo na dvě hvězdičky. Suma sumárum 3,5 :-) za ty zábavný židy! ()

darek kartac

Ke konci možná už trochu nudnější, ale povinnost dát 5*. Film má styl ala PRCI, PRCI, PRCIČKY a herci jsou sympatičtí a scénky vtipné. ()

Danny F.

Šíleně zábavná a řádně sprostá komedie co opravdu pobaví. Některé chvilky byli drsně humorné a celkem dobře koukatelné a docela to časově i uteklo bez chvilky nudy. Paráda. 70% ()

Guzo

Viděl jsem teda jenom unrated verzi, i když autoři na začátku jasně řikají, ať nejdřív zkouknete normální, ale nevadí, i tak jasně poznáte, které záběry v původním filmu nebyly. Příběh Sex Drive je nehorázně ohraný, je to další road movie, tentokrát za holkou z internetu (vzpomínáte na Eurotrip, že? :-D No ale nepochybujte o tom, že cestou se budete skvěle bavit díky lepším i horším vtípků,. po trošku nudnym úvodu se to slušně rozjede a až do konce jsem si to pak skvěle užil.. ()

blackJag

"JSI SI JISTÝ, ŽES TY PRSTY STRČIL DO SPRÁVNÉ DÍRKY?" Mix mezi PRCIČKAMA a ROAD TRIP, jen méně vtipné a víc úporné. Když se rozhodnete škádlit vkus, ale přitom točíte ve vrcholné cudnosti (dvoje amišské kozy ukázané na setinu sekundy a svraštělé koule - to je opravdu odvaz), snaha o drsnější polohu potom působí dost liše a vede kroky jen jedním možným směrem, do slepé uličky, kde už číhá obezřetná NUDA. A ta se jak známo s divákem nemázlí a útočí až po závěrečné titulky. Ještě bych tak ocenil Marsdena, který si roli macho staršího bratra hlavního bezpohlavního hrdiny jednoznačně užívá, jinak ale podprůměrná práce jak v oblasti castingu tak scénáře. Hudba: Stephen Trask. 40% ()

Kangaxx

Keď si človek púšťa tento druh filmu, vie do čoho ide. Vie, že dej bude zbytočné hodnotiť, rovnako tuší, kto s kým nakoniec skončí. Hlavnou motiváciou je teda určitým spôsobom zvulgarizovaný teenegarsky humor, vtipy, srandičky, proste druh zábavy, ktorý vám iný žáner neponúkne. A vzhľadom na to, že som sa pri mnohých scénach skutočne bavil, konštatujem, že takáto zmena nie je občas na škodu. ()

BuryGol

Je to hrozný klišé. Člověk ví od první chvíle jak to dopadne a každou chvíli do filmu vletěj kozy nebo něčí péro. Chlápkovi čumí pytel z trenek a mně se dělá zle...tak proč já blb dal 4 hvězdy? Protože i když je to klasická teenagerská komedie (v tomhle případě smíchanej American Pie a Road Trip), plnej fekálního humoru, trapnejch situací, neznámejch herců a v neposlední řadě plnej sexu, má na druhou stranu vtip, skvělý pasáže, dobrou muziku a klasickej happyend. Rex mi hrozně připomínal S.W. Scotta jako Stiflera, a kdyby ho tam tvůrci obsadili, asi bych byl schopnej dát ještě o jednu hvězdu navíc. Asi nikdy nevyrostu z toho, abych se řehtal u emerickejch teen-komedií s fekálním humorem a sexem. No a co? Já jsem za to jenom rád, protože žijeme jenom jednou a musíme si život užít! ....teda pokud nejste Amišové, nerád bych vás naštval. Mimochodem, něco se mi podělalo na autě, neměli byste chvilku? ()

U.Tarare

Povedená komedie, zvlášť pokuď koukáte na unrated verzi. Bylo poznat, jaký scény tam nepasujou, takže jste se jim mohli jenom smát. Teda pokud tam byla černá klobása, bylo to horší, ale i tak jsem se solidně nasmál :-) 75% ()

Philoun1

Lepší 3*. Zatraceně vtipná záležitost, kde stupidní humor, který není vůbec vtipný přechází v extrémně stupidní humor, který už zase vtipný je. ()

zolo23

Ja idiot som si pozrel najprv predĺženú režisérsku verziu čo som nemal robiť. Tie holé baby každých 10 minút už boli trápne. Najlepšie na tomto filme bol Ianov teplý brat, inak asi nič. ()

IMPAIRED

Celá ta zasraná zkurvená americká slátanina o chudákovi, ubožákovi, šprťákovi, spidermanovi, kterej nikoho nemá, a nakonec získá dívku svých snů.. Dopíči, nejen že takový OPRAVDU normálně nepotkáte, a opravdu, ale opravdu se běžně nestýkají s lůzry, nýbrž celá ta debilní proměna, happy end, správný kluk, miláček, debil, šprták, domácí mazánek, ubožák, to vše je naveskrze debilní, a ubohé. A dokud distribuce nenapíše místo Dobrodružný / Komedie / Romantický --> SCI-FI, nedostane tohle víc jak jednu hvězdu. A ta je za Amish sarkasmus, protože ten je jediný opravdový. Polibte mi prdel s takovou produkcí, začátek mě rozsekal, ale opravdu do hlouby tenhle vtip nikdy nejde. Je to mělké. ()

Soweek

Ano, ano, unrated verze to je tedy pořádná narozdíl od jiných DVD, tady musim scénáristy pochválit, protože tihle hoši mají opravdu koule :-)))))) (kdo viděl, ví co tim myslím). Já jsem se tedy královsky bavil, i když ne od začátku, prvních dvacet minut než se skutečně vydají na cestu jsem byl velmi zklamán, ale zbylých 110 minut poskytuje stejnou úchyláckou zábavu, která má ovšem nápad, stejně jako Eurotrip nebo Road Movie. Vtipem to tu prostě jen hrší a věřte mi, nejsou to nahá ženská těla, která tu poskytují tu nejlepší zábavu. Navíc je velmi příjemné po takové době vidět Setha Greena opět na obrazovce a rozhodně svůj styl neztratil. Vím že je zaneprázdněný svým Robot chicken, ale v těchto rolích mi prostě chyběl. Prostě komedie jak má být a to se cení. 4,5* ()

DeLaMorte

Velice vtipná a chytlavá road movie.Sympaticky herecky obsazené.Dějově předvídatelné ,ale je to přeci komedie a já se skvěle bavil a při stopáži 130 min jsem se obával,že se po hodině začnu nudit......a nezačal! //Director's cut verze// ()

Lukoboss

Pořád se rozhoduju mezi ** a ***. Jednoznačný plus je prostě to auto, pro takový mám fakt slabost :), další plus je, že jsem se několikrát fakt upřímně zasmál (James Mardsen kraloval), přestože se dalo čekat, co bude následovat a poslední plus je ta černovláska, která byla fakt sympatická. Jinak je to průměrná smíchanina Prciček a jim podobných teenage komedií. Btw. stopáž byla zbytečně dlouhá. ()