Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ZkuKol

Není to nechutné ani trapné, ale je to totální nuda. Vůbec nerozumím tomu, proč do toho vlezl zrovna Marsden. Unrated verze má spoustu bezdůvodných obnažených děvčat, ale stále stejně průhlednou zápletku, která je zcela vtipuvzdorná. A poučení na závěr už tu bylo také originálnější, ale lépe podané. Dvojce "podivínů" je mi stále k nepochopení, hlavně když si nakonec našla přítelkyni, ježíš to byla ztráta času - ale sračka to ještě není:-) Teenage film, jenž chtěl být komedií, ale místo toho působí na puberťáky lépe než sirup na spaní...10% ()

fruitbueno

Kristeježíši, divím se vysokému hodnocení zdejšímu! Hvězda za roztomilou tvářičku hlavního hrdiny a maniakální výstupy Jamese Marsdena. Jinak jsem na takové filmy stará už asi. Sorry ()

rozbris

Byl jsem překvapen, nečekal jsem od toho tolik. Vidím 66%, ale klidně bych to viděl i v červeném poli a hodně vysoko nad 70%. Sex Drive je velmi pohodová komedie u které se pobavíte. Viděl jsem necenzurovanou verzi, kde režisér upozorňuje, že je to dostupné jen 18+, budu muset ještě zkouknou verzi co půjde do kin a docela se těším. Už aby to bylo:-) ()

medlo

No. Videl som unrated verziu a dosť ma zaskočili niektoré veci. Škoda, že to nemôžem porovnať s kino verziou, ale to by sa mi už pozerať nechcelo. Áno, bolo tam pár vydarených vtipov, ale celkovo to bola len ďalšia komédia a la prci, prci. A tie holé ženy, čo tam behali a boli dané do rôznych záberov, nemali chybu. Bolo to tak od veci, že ma to až pobavilo. Aj keď každá minca má aj druhú stranu. A na toho sa mi pozerať nechcelo. ()

Dánek

Nevím, možná jsem na tyhle filmy už starej, ale todle je fakt hrozný. Viděl jsem prních 30 minut a stačilo, dost. Nejvíce trapný věci, autoři si myslej, že všichni sedíme doma u PC a snažíme se sbalit opačný partnery na chatu. 15 % za vtipnou úvodní scénku :) ()

DavidS.

Cesta za ztrátou panictví po americku a na způsob prvních Prciček...Občas lascivní a trapné, místy sexy a zábavné, chvílemi romantické a ze života... Jako celek nesmírně sympatické. Jako žánrovka možná i o stupínek lepší.... Absolutně odbržděný James Marsden a okouzlující Amanda Crew!!! P.S.Unrated verze nabízí navíc jen obnažená pohlaví a to mi připadlo vcelku zbytečné.... ()

keoma26

ale no tak, tohle přeci nemůže mít stejně bodů jako něco na té Mary ... to je urážka nejen Mary, ale i tohohle fóra;-) jediný světlý bod je silniční setkání s amishem, a za tenhle jediný bod celej film stojí. ()

chamba

Bohužial som videl verziu director's cut, ktorá mala nekonečných 129 minút, čo je na film tohto formátu neskutočne dlho a preto ma "Sex Drive" začal pomerne skoro nudiť a ani tých pár podarených vtipov tento film nezachráni. ()

Wally

Tak tohle mne opravdu bavilo...neokoukaní herci, vtipné hlášky, sranda scény...je to na způsob American Pie, ale naštěstí zůstává kvalitou nahoře, nepoužívá tolik fekálního humoru jako dalí díly American Pie a celkově když se dostanete k nesestříhané verzi jako já, tak se dobře pobavíte. ()

darwin

Žánr teenagerovských komedií je sice už dobrých pár let mrtev, ale Sean Anders dokázal, že je stále možné natočit kvalitní teen komedii. Sex Drive má naprosto neoriginální námět, klasicky žánrově načtrnuté postavy a dopředu jasný děj i závěr. Tvůrci však tuto komedii zvládli řemeslně tak precizně, že to vůbec nevadí, ba naopak, utvrzuje mě to v tom, že pro natočení kvalitní teenagerovské komedie není třeba vymýšlet nic originálního. Stačí se věrně držet žánrových schémat. Herci jsou velmi sympatičtí, hudba dobrá a povedené vtípky vhodně doplňují děj. Výsledkem tak je po pár letech sucha konečně kvalitní film z tohoto již mrtvého žánru. Za speciální zmínku stojí šílený James Marsden, který projednou vypadl ze své škatulkové role slušňáka. ()

klukluka

Na tohle už jsem moc velkej :(. Měli jsme se potkat dřív, zdá se mi :) Do problémů teenagerů s prvním pichem se už nevcítím. Ale že si s tím vyhráli, to ještě poznám. :) ()

Eraserhead

Z Prciček si to sice hodně půjčuje (Ianův brácha coby variace Stiflera, trapasy s rodiči), ale fóry jsou poměrně originální a skutečně zábavné. A poznávací znamení diváků Sex Drivu? What's up? What's up? ()

baXter

Překvapivě celkem sranda to byla. U takových komedií se kýčovitosti vyhýbá celkem těžko, ale tady se to jakž takž v mezích daří :) Také se mi líbila originalita závěrečných titulků ! ()

Roman.Caesar

Dal jsem si jen unrated verzi, proti všem doporučením. Pár oplzlých komentářů od tvůrců navíc, hodně koz navíc, několik ptáků... Ale jde o komedii samotnou. Je sice dost předvídatelná, ale od takového filmu člověk nesmí čekat moc, musí mít od začátku slušný nadhled. Potom má tato komedie hodně okamžiků, kdy se zasmějete. Takže s nadhledem 80%, kdo nemá rád blbiny a neumí se odvázat, tomu nedoporučuji... ()