Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

lebowski!

Film jednoznačně předčil očekávání. Takže body k dobru. Je to pořád sice průměr, ale ostuda to není a jako oddych postačí. Amiši a Seth Green jednoznačně nejlepší! "V pořádku, proto jsem se narodil, abych celej život zadarmo opravoval auta." ()

Tomik12345

Upřímně řečeno nevím, kde se na tenhle typ filmu vzalo tak slušné hodnocení? Pro mě to není nic jiného než oddechovka, kde mi dokonce chyběly i lepší vtipy a hlavně by tomu slušel trošku méně předvídavý děj. Na 2* akorát. ()

O´Neill

Pokud si nutně potřebujete spravit náladu, rozhodně tenhle filmek doporučuji. Nebylo to sice bůhví jaká extra třída, ale sledovat jej, a zapíjet chlazené martini, vám náladu opravdu, ale opravdu nahodí do maxima. A proto velice rád dávám plný počet, protože jako komedie to u mě rozhodně uspělo. ()

Sandstorm

hehe a jo šlo to, dalo se to. Vidět to tak v 15-ti tak by to byla pecka, takhle to bylo spíše jen koukatelný. Některý věci byly docela dobrý a párkrát jsem se pousmál, některý věci zase čistě trapný, ale nenudilo to a to je hlavní. Hodnotím unrated verzi. ()

C0r0ner

Už podle názvu se nedá čekat žádná velká scenáristická paráda, ale na druhou stranu je to dobrá příležitost pro stupidní humor, se kterým jsem nikdy neměl problém. Přijde mi škoda, že to bylo poměrně natažené, ale většina vtipů funguje dobře a k tomu to má taky překvapivě dobrý morální přesah, takže čtyři hvězdy zaslouženě. 75% ()

Fallen_One

Poslední dobou mívám štěstí na opravdu vtipný a podařený komedie, kteří nedělají ostudu svému žánru. Podobně je tomu i tady. Sympatičtí mladí hrdinové, krásný kočky, Ianův brácha, kýbl srandy, dobrej příběh a několik zajímavých myšlenek ohledně vztahů potěší nejen panice ;-) Recenze na: http://fanmovie.cz/recenze/sex-drive-sex-drive/ ()

Pajky3

Klasická trapná scéna na začátek, jako z Bulšitu. Jelikož jsem se i přes varování díval na necenzurovanou verzi, tak jsem si „užil“ navíc. Bylo tam par scén, který bych si odpustil, jako například návštěva v karavanu. Ta se mi vážně celá nelíbila. Naopak vynikající byla scéna ve stanu. ()

Andre3000

Ze začatku to vypadalo na další teenagerovskou ne moc dobrou komedii plnou trapren, nakonec se vytáhlou ve velmi slušný mix Road Tripu a Eurotripu s více, či méně zajímavými sekvencemi. Kultura Amishů byla velice přínosná pro film a velice vtipná, Seth Greene zaválel, jinak i tři mladí hlavní hrdinové docela obstáli ve svých rolích a celkově příjemná věcička co nenaštve. ()

kvasiva

Ale jo ... zvedám na 4*. Je to bláznivá komedie, u které se pobavíme + pěkná romantika a celkově je to taková pohodička. Sice předvídatelný happyend, ale budiž . ()

Matrinx

Doporučení na začátku unrated verze působí stejně směšně, jako okénko na pornostránkách oznamující jejich věkové omezení... Koho to zajímá? Kdo by dal na to doporučení a stáhl nejdřív cenzurovanou verzi? :D Ale dobře no... po zhlédnutí mám vážně pocit, že bych si vystačil i s rated verzí. Bez těch prostitutek, co sehnali někde na parkovišti a nesmyslně se promenádovali nahé na obrazovce, bych se vážně obešel. Nakonec největší kočka ve filmu je ta, která neukázala ani "blbé prso", za to ukázala charakter - a to mluvím o Felicii. Zkrátka největší plus tenhle film má za výběr hlavních postav, hlavně tedy za Felicii a za Lanceho. Není to zrovna film roku, ale já se většinou bavil a mám takový pocit, že bych to chtěl vidět znovu - třeba s přáteli při pití nějakého zázračného nápoje :) ()

Juto

Je to dobrá tínedžerská komédia, ktorá je lepšia ako väčšina ostatných. A to najmä kvôli dobrému obsadeniu a ich chémie. Humor tiež dobre funguje. 6/10 ()

c.tucker

Viděno Unrated Edition, takže během filmu se náhodně producírovali nahé slečny (nebylo to ke škodě), ale ty péra si mohli odpustit nebo trochu zmírnit. Jinak celkem vtipné a James Marsden je brilantní šílenec. Pěkné holky, jak už je v tomto žánru zvykem. Příběh mírně nadprůměrný. ()

Ruuzha

Moc jsem tomu nedával, ale o to víc mě tenhle film dostal. Praštěná roadmovie, která se točí hlavně kolem sexu, již profláklý nápad s jedním panicem a druhým zkušeným frajerem tomuto filmu ale seděl. Místy to bylo tak šílený a absurdní, až to člověka rozesmálo. Mně se to prostě hrozně líbilo. ()

SHI-SHA

Zábavná road movie záležitost. Kvality ROAD tripu nebo EURO tripu nedosáhne, ale určitě se pobavíte. Jen dodám, že dívat se na tu "skvělou" adult verzi nemá smysl, ani nevím, kde se těch dvacet minut navíc vzalo. ()

dr.fish

Souhlasím s názorem, že se jedná o velmi průměrný film s několika velmi dobrými momenty. Téma odpaňování nesmělých chlapíků je v americké kinematografii už samostatným žánrem, stále populárním, i když jeho zlaté časy už asi minuly. Naprosto profláknutý scénář, kdy se borec snaží zaskórovat a celý život má vedle sebe kámošku, která je ženou jeho života, ale oba dva na to nějak "záhadně" nemůžou celý film přijít. Na konci ovšem vždy přijde prozření. Děj jako takový ovšem není podstatný, důležité jsou pouze situace, ve kterých hrdinové excelují. Kvalita těch situací pak nejvíc ovlivní konečný pocit. Tady jsme zůstali už asi tradičně (poslední dobou) napůl cesty, takže ani kočka ani pes. 60% ()

LukeUp

Skvělý, skvělý a ještě jednou...SKVĚLÝ! Od dob prciček konečně komedie, která se jim dokázala vyrovnat, ba je skoro trumfla. Skvělé hlášky, úžasný příběh o panicovi, který se seznamuje přes internet a nakonec zjistí, že tu pravou měl nablízku celou dobu. Nasmál jsem se hodně, takže nezbývá než dát plný počet, protože tenhle žánr filmů miluju, kor když se takhle vydaří. ()

reky

Prcičky - model 2008, šmrnclé Road tripem atd., takže vlastně těžká vykrádačka. Za pár dobrých gagů, Jamese Marsdena, jehož postava je však pouze Stiflerem v bledě modrém, a Setha Greena 35%. --------------- Celkem jsem týhle blbině křivdil, napodruhé to byla solidní zábava, byť je to prostě předvídatelný a charaktery jsou výrazně stereotypní. dobrý 3* ()