Reklama

Reklama

Robocop

Trailer 1

Obsahy(1)

V roce 2028 je nadnárodní konglomerát OmniCorp vedoucím lídrem v oblasti robotických technologií. Jejich drony jsou již dlouhá léta využívány armádami po celém světě a OmniCorpu přibývají na účtech miliardy dolarů. Jedinou metou, kterou se jim dosud nepodařilo dosáhnout, je úspěch na domácí půdě, kde jsou jejich technologie stále považovány za příliš kontroverzní. Ale v jistém momentě přijde ke zlomu. Alex Murphy (Joel Kinnaman) je milující manžel a otec, který pracuje jako policista a dosahuje vynikajících výsledků v boji s kriminalitou a korupcí v Detroitu. Až do chvíle, kdy utrpí rozsáhlé zranění. OmniCorp najednou dostane jedinečnou příležitost - zachránit špičkového policistu. A tak se v odvážném experimentu zrodí RoboCop - napůl člověk a napůl stroj, dokonalý protivník všech kriminálních živlů. OmniCorp už plánuje jeho nasazení v co největším počtu míst, ale nepočítají s tím, že uvnitř stroje je myslící lidská bytost, která nedokáže potlačit vzpomínky na svou minulost. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Bluntman

Ukončený už, ak si si nevšimol, bol skôr, než si sa objavil. Tak ho zasa neštartuj od začiatku, sám načínaš ďalší.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Ono je opravdu tak těžké si uvědomit, že jsou lidé, kteří sledují diskuze, protože je zajímá ten film a témata s tím spojená? Ono je vážně takový problém řešit si pokec o časopisech, prequelech Hvězdných válek a literatuře obecně přes vzkazník, případně jít do k tomu určené diskuze? Tak, prosím, ukončete off-topic, protože žádná nepsaná pravidla, zavedené z plezíru někým, zde neplatí.  Thnx.

na příspěvěk reagoval Madsbender, Wacoslav1

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Bluntman

"Najprv si prečítaj, čo sa riešilo, ak sa ti to nechce, nereaguj." - prvé nepísané pravidlo ČSFD diskusií.

Martin: tvoja škoda, možno by si sa niečo naučil. Alebo si ty ten typ, čo stále len cvičí a v hlave nemá nič?

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Bluntman

a) O Pevnosti jsme se bavili proto, že je tam na obálce právě RoboCop (a uvnitř šestičlánkový článek).

b) Myslím, že jsme off-topic diskuzi včas ukončili ;)

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Madsbender

beletria je strata casu. Necitam absolutne. Filmy, to ano, hudba tiez. Ale radsej ako zasranu beletriu si idem zabehat alebo na prechadzku, cyklistika, plavanie .... moznosti je 1 000 000. 

darthhokro

darthhokro (hodnocení, recenze)

to já jsem větší ostuda, poslední číslo jsem kupoval když byl Hellboy čerstvě natočenej :)

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Madsbender

Tak jasně, ale toho mám tak ráda, že doma vlastním zřejmě každou verzi, která u nás a na Slovensku kdy vyšla x) Jedna z mých nejoblíbenějších knih vůbec :) Ale tož nespamujme tu již tolik :)

na příspěvěk reagoval Madsbender

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Madsbender

Jasné, já Pevnost znám už od doby, kdy psali o Buffy či Pánovi prstenů :D Ale kupuji si ji jen příležitostně - naposledy když byl na obálce Star Trek a teď ten RoboCop :) Sci-fi či fantasy knížky nečtu vůbec, to spíš Murakamiho či krimi typu Jason Bourne nebo životopisy (herců a zvláště pak režisérů), proto mě to neláká. Ale proti gustu.. :)

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Ehm, tam je aj sci-fi a horor, ale to je jedno. A z času na čas dávajú mimo svojej edície a nejaký ten kult :D Okrem toho vždy nálož článkov, poviedok a recenzií, rubriky venované filmom a seriálom (vďaka Pevnosti som objavil Vikingov) či stolným a počítačovým hrám. Perfetto. Po SCORE a Týždni môj najobľúbenejší časák. Okrem toho som strašný knihomoľ, takže nebyť Pevnosti, mám 90% všetkých svojich kníh dávno prečítaných.

na příspěvěk reagoval Larrysbride, Martin741

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Madsbender

co si vyteplel? Ze mas vsetkych rad? Ono su tu urcite individua /herci, herecky a reziseri/, ktore nemozno nazvat hercami/rezisermi ani pri najlepsej voli. 

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Madsbender

Já si ji kupuji spíš sporadicky, takže by se mi to moc nevyplatilo a ty knihy... Na fantasy moc nejsem, ale chápu, že je to pro někoho dost velká výhoda :)

na příspěvěk reagoval Madsbender

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Madsbender

Já je miluju. Uznávám, že dvojka je neskutečná slaďárna, ale trojka je dle mého nejlepší díl ságy a jeden z nejlepších sci-fi vůbec... A nazvat Christensena klackem a Lucase senilem - kudla mi ještě teď skáče v kapse!!

na příspěvěk reagoval Madsbender

Související novinky

Zemřel herec Michael K. Williams

Zemřel herec Michael K. Williams

07.09.2021

Ve věku 54 let tragicky zemřel známý charakterový herec Michael Kenneth Williams. Jeho nejslavnější rolí se jednoznačně stala postava Omara z chváleného seriálu The Wire – Špína Baltimoru. Objevil se… (více)

RoboCop našel režiséra

RoboCop našel režiséra

21.11.2019

Vycházející australský filmař Abe Forsythe (Little Monsters) byl čerstvě najat k režii chystaného filmu RoboCop Returns pro MGM a Atlas Entertainment. Forsythe tak nahrazuje Neilla Blomkampa, který… (více)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

29.12.2018

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD.cz tradičně sestavili trojku nej filmů a seriálů, uvedených do distribuce nebo na filmových festivalech v uplynulém roce. S pěti hlasy jednoznačně vyhrávají mezi filmy… (více)

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Loňský Noe sice rozdělil diváky na nadšené a trochu zmatené, nakonec ale vydělal 362 milionů dolarů, takže se dá považovat za úspěch. Co chystá režisér Darren Aronofsky (Fontána, Černá labuť) dál?… (více)

Reklama

Reklama