poster

Kuky se vrací

 • anglický

  Kooky

Dobrodružný / Rodinný / Loutkový

Česko, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • molotov
  ****

  Je to fajn, nápaditý, roztomilý a občas i napínavý. Jenom je mi zvláštní, že postavy, které se snaží zbavit les odpadků, jsou záporné?(22.5.2010)

 • MoRTy
  ****

  Původně sem šel do kina na uplně jinej film - dokumentární příběh o chlapci, kterému ne a ne sestoupnout varlata - dánský snímek "Kulky se vrací", omylem sem natrefil na tuhle českou pohádku. 3,5*(27.6.2010)

 • Tosim
  ****

  Oči byly spokojeny, ale zatím vůbec nevím proč, často se dostavoval pocit hodně velkého prázdna. Ovšem Ondřej Svěrák je svou bezprostředností přesvědčivý na sto dvacet procent.(2.7.2010)

 • 3DD!3
  ****

  Drsné dobrodružné drama. Svěrák tvoří zajímavý a především fungující svět, který ale možná není úplně pro děti (maminka je tady v podstatě záporák proboha!) jako spíš pro ty co by jimi zase chtěli být. Výtečné hlasové obsazení, nádherná kamera, skvělé akční scény (ten náklaďák mi připomínal Nácky z Indyho a závody ze SKRYTÉ HROZBY) a moc pěkná hudba dělají z KUKYHO pozoruhodnou podívanou. Víc těchle svérázných pokusů o oživení českého filmu.(13.5.2011)

 • Morien
  *****

  Co to, český film, po kterém nemám chuť zvolat kupříkladu "Ta úvodní scéna byla ale trapná!" (Ačkoliv u většiny českých filmů posledního pětiletí až desetiletí mám spíš chuť naříkat "Všechny scény kromě té úvodní byly trapné!") Toto je prosím pěkně český film, u kterého mě nenapadá vůbec nic, co bych mu vytkla. Všechno sedlo jako nočník na zadek a nenastala jediná chvíle, kdy bych se nudila. A konečně také film pro děti, který děti nechápe jako slintající nablblé tvorečky, které stačí odbýt nějakým protivným popěvkem a pár pády na hlavu, nýbrž tak nějak ve smyslu Malého prince. Jsem naprosto spokojená.(2.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace