poster

Kuky se vrací

 • anglický

  Kooky

Dobrodružný / Rodinný / Loutkový

Česko, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Drsné dobrodružné drama. Svěrák tvoří zajímavý a především fungující svět, který ale možná není úplně pro děti (maminka je tady v podstatě záporák proboha!) jako spíš pro ty co by jimi zase chtěli být. Výtečné hlasové obsazení, nádherná kamera, skvělé akční scény (ten náklaďák mi připomínal Nácky z Indyho a závody ze SKRYTÉ HROZBY) a moc pěkná hudba dělají z KUKYHO pozoruhodnou podívanou. Víc těchle svérázných pokusů o oživení českého filmu.(13.5.2011)

 • Houdini
  ***

  Křišťálový glóbus - výběr, Český Lev 3 : Střih, Hudba, Zvuk + 4 nominace: Nejlepší film, Režie, Kamera, Výprava + Plakát(11.7.2010)

 • MoRTy
  ****

  Původně sem šel do kina na uplně jinej film - dokumentární příběh o chlapci, kterému ne a ne sestoupnout varlata - dánský snímek "Kulky se vrací", omylem sem natrefil na tuhle českou pohádku. 3,5*(27.6.2010)

 • Tom_Lachtan
  ****

  krásně udělaná pohádka, milá poetická, sympatická, krásně výtvarně zpracovaná..(19.7.2012)

 • Galadriel
  ****

  Kuky je v našich končinách značně ojedinělým filmem a hrozně mě baví jeho poetika, kamera a vůbec celá atmosféra lesního království. Co mě bohužel moc nebavilo, je výkon nejmladšího Svěráka, který mi přišel značně toporný jak ve "svém těle", tak i v dabingu Kukyho, ale tentokrát bohužel mě moc nenadchl ani Zdeněk, jehož dabing Hergota byl hodně zvláštní a nepřirozený. Film jako takový zůstal na půli cesty se snahou zavděčit se všem věkovým i diváckým skupinám, ale přesto jsem s ním docela spokojená, protože je plný nápadů, skvělých akčních scén a výborné animace. A hlavně jde o počin, který se u nás prostě nevídá a já jsem v podstatě s výsledkem hodně spokojená.(9.1.2011)

 • - Nejmenší model hlavní kladné postavy byl postaven na podvozku 1:10 Tamiya CC-01, druhy byl truggy 1:8 Hot Bodies největší pak 1:6 HPI Baja. (MutantMarana)

 • - Na grafickém vymazávání drátků od loutek pracovalo 100 lidí. (Milan25)

 • - Při scéně s traktorem bylo přejeto a zničeno jedno Hergotovo auto. (camper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace