Oblíbený hudebně zábavný pořad Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře, v jejichž třídě je radost pobýt i o prázdninách. (oficiální text distributora)

Anýz

Tento pořad miluji už od dětství. Dívání se na Hodinu zpěvu o Vánocích se stalo v naší rodině již jakousi "tradicí". ()

Drky

1* jen za ty děti, jinak kde nic tu nic, pan Svěrák a p.Uhlíř jsou mi strašně nepříjemní a vždy když je vidím někde v televizi, tak se snažím buď přepnout, nebo alespoň ztišit zvuk. Jejich nepříjemně pedofilní hlasy jsou opravdu děs. Omlouvám se! Hodnocení 1* a 15%. ()

soukyd33

Tohle dnes chybí. Písničky a poznávání krásného. Právě písničky to umějí dokonale využít. Jako malý jsem to sledoval často, dnes už půlku ani neseženete. Dílů je cca 25! Sehnat můžete sotva 18. 😞 Doporučuji. Změna hodnocení. Poznámka: První díl je z roku 1989. Poznámka: Dnešní generace už tohle neocení! A pokud ano, bude to málo. Poznámka: Je neuvěřitelné, že se to dostalo až do roku 2017. Poznámka: Hodina zpěvu 2017 je posledním dílem. Poznámka: Pořad je hlavně pro děti velmi poučný. Ukazuje krásy naší země, a také různé informace o různých místech a lidech. 👍 Hvězdiček 5 ()

hergot

Od malička je miluju a to se asi nezmění. :-) Myslím, že v jejich textech každý může najít to svoje. Skvělý, oddechový pořad. ()

Sadova302b50

Náhodou to byl pěkný pořad pro děti, vznikla tak spousta písniček, mnohé opravdu hezké (především kvůli textům). A hlavně, oba pánové nepředváděli žádné divadélko a vždy na nich bylo znát, že písničky vymýšleli pro radost svou, i radost dětí. 3,5* a 67% ()

pantokrator

V nějakém dalším pořadu ještě před revolucí přečetl Zdeněk Svěrák dotaz z dopisu. Pisatele zajimalo, proč když jsou oba proslulí každý z jiné autorské a bavičské dvojice, zakládali s Uhlířem ještě tuhletu. Podívali se na sebe a Svěrák se svou typickou smrtelně vážnou dikcí odpověděl něco jako: "My jsme dlouho přemýšleli a dohadovali se, jestli vám to řekneme. A já vám to tedy nakonec povím. My jsme to udělali proto, abychom vydělali ještě víc peněz." ()