Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. A protože se jim v konkurenci animované záplavy roku 2006 dařilo nad očekávání dobře, vykoledovali si pokračování. V něm dojde na rozhodující souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. V divočině Buřtíka láká bezbřehá volnost, na druhý břeh ho zase přitahují vitamínové kosti, které na něj líčí jeho panička ve snaze ho najít. Před nemateriální svobodou nakonec zvítězí pamlsky v tlamě a na Buřtíka spadne klec, respektive za ním zaklapnou dveře obytného karavanu jeho páníčků. V tu chvíli si uvědomí cenu svobody, ale to už je trochu pozdě. Naštěstí má divoké kamarády, kteří ho nenechají ve štychu a s nasazením vlastních krků půjdou v jeho stopách, aby ho uchránili před osudem domácího mazlíčka. Naneštěstí Buřtíkovi páníčci směřují na sraz chovatelů domácího zvířectva, kterému šéfuje jeden věčně zpruzený pudl, jenž kromě špatně provedené ondulace nenávidí ještě jednu věc - divoká zvířata. Střet, který se blíží, je zcela nevyhnutelný, a Elliot s Boogem budou muset oprášit všechny triky, aby z téhle krize vyšli se zdravou kůží a navíc ještě zachránili kamaráda Buřtíka. (oficiální text distributora)

Kryton odpad!

Videofilm jde do kin!Nová doba! Odpad vyhazuje diváky! Nová doba! To co je v USA na trafikách jako příloha nějakého časopisu je u nás s pompou uvedeno do kin. Jak vidno peníze na animaci nebyly a tak se ponechaly zdrojové kody z prvního filmu a na scénař a hvězdné hlasy se radši zapomnělo. Po půlhodině kardinální nudy plné proveřané vaty stylu "strach ze svatby" , do které se nasypalo téma někoho zachraňovat , ale film nezachrání a mě z té nudy také ne (a to jsem už málem chtěl volat 112). Přidaní dalších postav je ještě více trapné a nudé , že film se nedal dokoukat. Pokud rodiče zamyšlejí vzít děti na tento film ať radši peníze investují do dvd Kungfu Panda,VaLL-I nebo Divoké vlny. Po přepočtu to vyjde levněji než návšteva kina na absolutně hloupý film , který pobaví jedině tím , že to u nás jde do kina. A v porovnání s těmito výbornými animáky je to jako rovnat pivo za 3 kč a Pilsner Urquell. Tohle je jasný důkaz , že animovaný film nedokáže jen tak každý a že animace(no tahle není kdo ví jaká) není vše. Odpad prosince 2008! ()

yakoob

Moje hodnocení nezachrání ani skvělý polský dabing a jejich hlášky (animáky jedině s nim)...Srandovních scén je tu pramálo, ale jako oddychovnka není špatná...Hodnotit grafiku nedokážu...Srovnávat to s animaci s Wall-em, to ani nejde a ani nechci...Ale jako u všech podobných animáků, některé "hefty" už asi nikdy nezapomenu... ()

fcreading

Lovecká sezóna 2 je zameraná na mladšie publikum. Príbeh je síce zábavne pútavý, animácia niektorých scén vyzerá byť odfláknutá a režisér nešetrí humorom. Ale ajtak sa mi zdalo, že prvý diel bol lepší. Deti ale budú spokojné a kto by aj nebol v ich mladom veku. ()

mysiak

Ohliadnúc od toho, že je to video film...a je fakt trápny...tak je tu neskutočne vynikajúci dabing...dokonca lepší ako v jednotke...ale je to kvalitný vymívač mozgov pre decká.. ()

UncleG

Ne, ne, ne a stokrát NE! Takhle nemá vypadat animovaná komedie. Po pravdě řečeno.. je mi neskutečně líto, že se vyplencala nemalá duševní energie stovek talentovaných lidí na takovýhle kravině. Lovecká sezóna 2 je pro mě jeden z nejhorších vysokorozpočtových animáků. Bez vtipu, bez humoru, bez nápadu, bez napětí, bez příběhu. Bez...děz. ()

blackrain

Nešvar všech dvojek je, že v některých případech nedokážou překonat jedničky. Záměrně říkám v některých. Myslela jsem, že se zase výborně pobavím, ale zaplácla jsem jen nudnou pauzu na oběd. Ten bišonek nebo co to bylo, byl pěkný neřád. Alespoň už vím, k čemu se používá dikobraz. Další pokračování už raději ne. ()

kaylin

"Lovecká sezóna" nebyl nijak geniální animák, ale tak sem tam pobaví nějaký ten nový hláškující frajer, kterým je v tomto případě jelen, co má trochu problémy se svým parožím. Prostě takový ten klasický animácký loser po vzoru Sida z "Doby ledové". Ve dvojice spolupráce jelena a medvěda nefunguje už vůbec, vtipy jsou provařené, rádoby groteskní, což si myslím příliš nezaujme ani děti, snad jen ty, co se ještě rádi dívají na ty roztomilé postavičky, co si tam tak hopkají a ječí. Proč filmu dát něco víc, že, když na to rodiče s dětmi stejně půjdou, nebo si to koupí aspoň na DVD. Komerce jednou zabije umění, a když ne umění, tak originalitu určitě. Ta už má vůbec hodně namále. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/jumper-babel-kung-fu-divocina-miami.html ()

reqiuem

s loveckou sezónou už to nemá moc společnýho...a děj je tak přiblbej, až to hezký není plus ten otravnej pudl, co si hraje na bosse..a u jedničky to bylo zřejmý, ale proč se dvojka jmenuje lovecká sezóna to netušim-nechápu, proč se autoři alespoň trochu nepřidrželi původního námětu.. ()

Duotone28

Ja myslim ze DOBRE,tymi jednotkami a dvojkami v profile to je isto podhodnotene...tak nech vas to neodradza, a ak by to mal porovnat s jeho starsim brachom...viac menej si vobec nepohorsil, aj ked prvotny original je vzdy original,nazdar ()

Patw

Co se to stalo s grafikou. Podobně jako u Madagaskaru mám i tady problém s tím, že kvalita grafiky od prvního dílu upadla. ()

iHyik

Nechť se přihlásí ten, kdo se nudil, nesmál se a nedodíval se do konce. Ostatní ať třeba skáčou přes švihadlo. ()

HappySmile

Myslím, že to bylo o kapičku lepší než předchozí díl. Ze začátku celkem nuda, ke konci se to se srandou trochu zlepšilo, ale zase začal jeden velký zmatek. Dívat se na to dá, ale film je určen především malým dětem. ()

O´Neill

Jedničku jsem sice neviděl, ale i tak jsem se docela pobavil. Krátke, zabavné. Na 80ti minutovém snímku sice nic moc zmršit nejde (No, Uwe Boll by to zvládnul i na 5ti minutách) ale i tak je to koukatelné. ()