Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. A protože se jim v konkurenci animované záplavy roku 2006 dařilo nad očekávání dobře, vykoledovali si pokračování. V něm dojde na rozhodující souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. V divočině Buřtíka láká bezbřehá volnost, na druhý břeh ho zase přitahují vitamínové kosti, které na něj líčí jeho panička ve snaze ho najít. Před nemateriální svobodou nakonec zvítězí pamlsky v tlamě a na Buřtíka spadne klec, respektive za ním zaklapnou dveře obytného karavanu jeho páníčků. V tu chvíli si uvědomí cenu svobody, ale to už je trochu pozdě. Naštěstí má divoké kamarády, kteří ho nenechají ve štychu a s nasazením vlastních krků půjdou v jeho stopách, aby ho uchránili před osudem domácího mazlíčka. Naneštěstí Buřtíkovi páníčci směřují na sraz chovatelů domácího zvířectva, kterému šéfuje jeden věčně zpruzený pudl, jenž kromě špatně provedené ondulace nenávidí ještě jednu věc - divoká zvířata. Střet, který se blíží, je zcela nevyhnutelný, a Elliot s Boogem budou muset oprášit všechny triky, aby z téhle krize vyšli se zdravou kůží a navíc ještě zachránili kamaráda Buřtíka. (oficiální text distributora)

DeLaMorte

Mě prostě tyhle animáky baví a myslím si že práve Lovecká sezona má co se humoru týká co nabídnout...nezklamalo mě to naopak pobavilo a o to mi šlo :-) ()

LadyVader

Jelen Eliot je asi největší debil, jakýho jsem v animáku viděla. Sid z Doby ledové je oproti němu génius. Navíc sympaťák, což se o tomhle paroháči bez parohů moc říct nedá. Z něj by se nedal udělat ani guláš. Teď pro změnu dvě hvězdy za dikobraza a mr. Weenieho. A chudáci králíci, v obou dílech si to pěkně vyžrali. ()

rozbris

K jedničce jsem napsal toto: "Není co dodat snad jen klasický americký béčkový animák, u kterého je možnost, že usnete." Opakovat se už nemohu a ani nechci. Jestli se Vám Lovecká sezóna aspoň trošku líbila a chcete si na to ponechat takový názor tak se na to ani nedívejte. P.S.Radím dobře, zbytečná ztráta hodiny a půl! ()

Herráček

Asi mám zvláštní slabost pro modrýho dikobraza... Oproti jedničce je to opravdu jen bramborami nastavovaná krupicová kaše, leč mlhavě si pamatuju, že jsem se občas i smál. I když nemůžu vyloučit možnost, že to bylo pouze nějakými interními asociacemi. ()

Testament

První díl mi přišel celkem fajn, i když se jednalo o všemožnou vykrádačku slavnějších "bratříčků". Druhý díl Lovecké sezóny je ale upachtěný po všech stránkách. Slabá animace, nudné gagy a vyloženě otravný jelen Elliot. To vše v balení, které se může zamlouvat dětem pod deset let, ostatní se maximálně párkrát uchichtnou a zhruba po 20-ti minutách budou nervózně koukat na hodinky a toužebně očekávat závěr. Další nudný animák v řadě... ()

BlackTom

Strašne milý film. Pan Buřtík je neodolateľný "nemecký" jazvečík, Elliot ako vždy skvelo kontruje Boogovi a jeho vzťah s Giselle je príbehom úplne sa vzďalujúcim od rozprávky, presahujúcim až do manželskej poradne :) Samozrejme, nedá mi nespomenúť čiernobielu mačku s farebnými očami, ktorej výraz a hlášky ma rozosmievali jedna radosť. Toto si ešte rád zopakujem. ()

HiddenDragon

Znatelne slabsi nez jednicka. V prvnim dile byl dej jeste vcelku originalni a adaptace zdomacneleho Booga v divocine, nebo zaverecny boj proti lovcum, napadite motivy. Dvojka vlastne z "lovu" nema nic. Zachovava pouze hl. postavy. A zatimco se Elliot chysta rict "ano" na svatbe s lankou Giselle, "unesou" jezevcika (ci co to je) Burtika - v jednicce puvodne domaciho mazlicka, ktery se rozhodl zustat s divokymi kamarady. Nyni ho ovsem opet nasla jeho panicka, a bere ho s sebou. Ostatni se vydavaji na zachrannou "akci" a tot vpodstate vse. Koukat se na to da, ale je to zatracene unyle, misty trapne, nic moc se vpodstate nedeje, jen se hodne zvatla. A to jakoby ruznymi narecimi. Takze z Burtika je nevim proc "Nemec" a kachny jsou (tusim ze jak v minulem dile) "Francouzi". Do toho se primota parta domacich psu a kocek, ktere "nahodou" jedou s lidmi kolem na vylet do divociny. Tyto mazlicky vede natupirovany zakomplexovany pudl (v CZ dabingu s kupodivu zenskym jmenem Fifi??), ktery divocinu vylozene nesnasi. Cele to pak pusobi, jak to zni. Jako takovy gulasek pejska a kocicky, kam se vrzlo par zviratek, ktere behaji, natlucou si nos a vlastne nic vylozene vtipneho nedelaji. V porovnani s jinymi animaky zde neni nic "extra" - zadne narazky, alegorie, ani skvela hudba nebo animace. Mne se osobne tyhle zviratka ani vzhledove moc nelibi a kvalita vizualu mi prisla skoro srovnatelna s "Toy Story" (ktere je ale o 13!! let starsi). Ke konci v parku Pet Paradiso konecne prisli s par vtipnejsimi napady a celkove se to detem libit muze, ale mozna ze v budoucnu dam jeste o hvezdu min. ()

Ripley

Další nepříjemně užvaněný a nudný animák s velmi jednoduchou animací.První díl byl o něčem.Tohle bylo o ničem.Nedivím se,že to nešlo do kin. ()

AdamesWWE

[3/10] Lovecká Sezóna 2 je od Sony Pictures čisto komerčný ťah, pokračovanie dobrej jednotky, zaujímavé že tvorcovia - američani do vlastný kín tento film nepošlú a dajú ho na DVD produkciu, ale do zahraničia ho s radosťou posielajú do kín. Čo sa hanbia za svoju tvorbu? Ale za toto sa aj hambiť môžu. Hodina a štvrť zábavy pre deti bez žiadneho nápadu a deja, animácie pod úrovňou Sony Pictures, horšie ako jednotka, malé detaily, nie svetlé výrazné farby, proste na Sony Pictures to je úplný ťažký podpriemer, ktorý nič nezachráni, ale zase chápem že do toho dali čo najmenej penazí a chceli z toho najviac vyťažiť, vravím, komercia jak hovado. Tvorcovia ho poslali aj k nám do kín, pričom človek ani nevedel že je toto pokračovanie a zrazu bum - Lovecká Sezóna 2, už o mesiac a podobné bláboly, ale hlavne že podstatnejšie lepšie americké kúsky vychádzajú u nás rovno na DVD, čo je dosť hlúpe a smutné zároveň. Určite je druhá Open Season jeden z najslabších diel Sony Pictures. ()

Paity

Kdyby alespoň Lovecká sezona 2 byla stejně dobrá jako jednička, ale opak je pravdou. To, co bylo špatné se ještě zvýraznilo a klady potlačily. ()

Mafiapau odpad!

Jak mě na*rat tutorial. Už jednička byla dost velká chujovina, ale po shlédnutí dvojky po více jak deseti letech, jsem měl těžkou krizi s jeho dokoukáním. Už nikdy se na takovou čoklosračku nepodívám! ()

Hanes88

Tohle pokračování se nepovedlo. Neměli ho radši ani dělat. Nicméně když už na to člověk koukne, tak se určitě dodívá. 40%. ()

Paldiny

Skôr príhoda ako recenzia, no vypovedá o kvalitách filmu. Raz sme sa s kamarátom rozhodli urobiť dojem na dve nežné pohlavia tým, že sme im nechali voľnú ruku pri výbere filmu. Tak ako jediný s vodičákom štartujem starý Opel Cadett ročník 90´ a hurá smer Polus. V Biografe vzhľadom na skorú hodinu výber filmov nepatril k tomu najlepšiemu, čo rok 2008 priniesol, a tak hlasná prosba mladšej zúčastnenej vidieť Loveckú sezónu obmäkčila zvyšok osadenstva. Bez akýchkoľvek očakávaní sa v správnom poradí naše pozadia usadili v úzkych sedadlách, zhasli svetlá a mohol začať jeden z najkratších celovečerných zážitkov. Prvé minúty neveriacky hľadím na plátno, kde pobehujú zvieratká v rádoby vtipných pózach a zhruba tucet ďalších prísediacich sa na nich výsostne baví. Minúty ubiehajú a ja s pocitom, že sledujem iný film sa asi po štvrťhodinke zahľadím do seba. A zostala tma. Zrazu čosi so mnou kmitá natoľko, že sa prebúdzam, ale už v prázdnej kinosále s rozsvietenými svietidlami, zhasnutým plátnom a neveriackym pohľadom slečny v rovnošate, držiacej plastové kelínky. "Pane, film už skončil." mi dievčina hovorí. Pozviecham sa na nohy, podám je ten svoj a so slovami "To bola ale pičovina“ odchádzam. Aby som ale nevynechal happyend, po pár minútach nachádzam tri úsmevy napchávajúce sa cheesburgermi s pripravenou táckou práve pre ten môj * * * * * Poučenie na záver? za prvé - nechodiť na náhodný film a navyše vybraný násťročnou. Za druhé - neplatiť nekresťanské peniaze, ktoré sa vám predražia o lístok násťročnej. Za tretie - nezaspať s neodloženým nápojom, ktorý vám s najväčšou pravdepodobnosť skončí v rifliach skôr, než násťroč... :) ()

Kinslayer

Mizerná animace, nic moc příběh. Průměrný animák, který byl správně posouzen spíš jako video film. Není to sice objektivní, ale 50% si možná zaslouží. ()