Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. A protože se jim v konkurenci animované záplavy roku 2006 dařilo nad očekávání dobře, vykoledovali si pokračování. V něm dojde na rozhodující souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. V divočině Buřtíka láká bezbřehá volnost, na druhý břeh ho zase přitahují vitamínové kosti, které na něj líčí jeho panička ve snaze ho najít. Před nemateriální svobodou nakonec zvítězí pamlsky v tlamě a na Buřtíka spadne klec, respektive za ním zaklapnou dveře obytného karavanu jeho páníčků. V tu chvíli si uvědomí cenu svobody, ale to už je trochu pozdě. Naštěstí má divoké kamarády, kteří ho nenechají ve štychu a s nasazením vlastních krků půjdou v jeho stopách, aby ho uchránili před osudem domácího mazlíčka. Naneštěstí Buřtíkovi páníčci směřují na sraz chovatelů domácího zvířectva, kterému šéfuje jeden věčně zpruzený pudl, jenž kromě špatně provedené ondulace nenávidí ještě jednu věc - divoká zvířata. Střet, který se blíží, je zcela nevyhnutelný, a Elliot s Boogem budou muset oprášit všechny triky, aby z téhle krize vyšli se zdravou kůží a navíc ještě zachránili kamaráda Buřtíka. (oficiální text distributora)

Flynn odpad!

Tohle šlo do kin? promarněná práce animátorů a vlastně i ta samotná dost pokulhává za dnešní konkurencí. Nuda, naprostá nuda, já to ani neměl sílu dokoukat..... jelen Eliot je prostě katastrofálně nezábavný, pochybuju, že se mu zasměje i nějaké dítě..... naprostá ztráta času. ()

Andre3000

Není to kdoví jaká komedie k popukání, ale mě se to docela líbilo pokud to beru v rovině kreslených filmů, které zrovna dvakrát nevyhledávám. Je tu jistá a těžko smazatelná podoba s Dobou ledovou, což taky nepřidá na prožitku. Jedničku jsem neviděl a ani nevím zda mám chtít, trochu divné pořadí no :-) ()

pufina

Škoda, že mezi psy nebyl Shi-tzu a ten malý bílý čokl byl neuvěřitelně otravný! Booga jsem si od prvního dílu zamilovala, a naopak Elliot mi tady lezl pěkně na nervy. Celkově děj byl nudný a zdlouhavý, diváka postupně otráví.. ()

KajusaK

Jedna z nejhorších pohádek jaké jsem kdy viděla. Trapné jména postav, divný humor, dementní vtípky, nezábavné, 76 minut v tomhle případě moc dlouhé..2* velmi velmi slabé jen za animaci a jelena Elliota. ()

majo25

Bohužiaľ, dvojka je o level nižšie. Príbeh je dosť plytký, ale stále sa snaží byť rovnako vtipný. Hlavne Elliot drží laťku stále vysoko. Na animácii ale nevidieť, žeby bola o 2 roky novšia. Samozrejme, treba brať do úvahy, že rozpočet pre 'direct to video' bol nižší. ()

KatanaCZ

Na video film celkem slušná zábava, není to sice žádná pecka, ale Fifi mě dostal. Nenáročná a příjemná podívaná na zkrácení času, film, který vyloženě uvítáte v chřipkovém období, kdy jste nuceni ležet v posteli. ()

Radiq

Další ze zbytečnejch animáků bez trocha humoru. Jediný, co mě tam dostalo, byl Fifi a jeho hlas v podání Crispina Glovera. Je mi jasný, že to navazovalo na jedničku, takže kdo ji viděl, znal postavy a všechno. Jo ještě mě dostal německej akcent pana Weenieho a té kočky s jazykem ven, chch. Ono vlastně namluvení těch postaviček bylo to jediný vtipný... ()

otík

Bohužel animace šla minimálně o dva stupně dolů, občas to místo filmu připomíná počítačovou hru pro nejmenší. Co však je snad lepší než v jedničce, jsou super hlášky veverčáka. Už tu tolik prostoru nemá uřvaný jelen Elliot, ale vedlejší postavy a ty jsou vskutku zábavné. Především na konci třetí čtvrtiny filmu je to hláška na hlášku ("Musím mít opravdu tu mašli? Vypadám jako teplouš." nebo "Na koho čumíš, ty vyoranej křene?"). Příběh je prostý - zdivočelého domácí psa, který v jedničce utekl svým páníčkům, jeho majitelé "unesou" zpět a divoká zvířata se jej vydávají zachránit do zábavného parku pro domácí mazlíčky, kde se střetnou s mazlíčky, kteří je k smrti nenávidí (teda hlavně jeden potrhlý rafan). A jak to dopadne asi tuší každý. Škoda té bídné animace, jinak by to byl pohodový animák. ()

tom88

Druhé pokračovanie je dosť zbytočné a chýba trocha soli a masti, ale nakoniec mi to celkom rýchlo ušlo aj vďaka krátkej stopáži. Dej aj animácia je strašne slabá, čo sa aj dalo očakávať od video filmu s podstatne nižším rozpočtom na rozdiel od predraženej jednotky. Je to predsa pre decká a tie sa pri tom určite zabavili. Mne tu chýba viacej vtipu. 45% ()

drexik odpad!

Zhovadilá animovaná šikana zajíců s pošahaným pudlem (nebo co to mělo být za rasu). Párkrát (doslova 2x) jsem se zasmál, ale bohužel mi uniklo co má děj společného s loveckou sezónou. Celkově - ubohé pokračování, které bylo vytvořeneno z bůhví jakého popudu. ()

Ryuuhei

Původně ohodnoceno jako odpad, nicméně po nedávném zhlédnutí prvního dílu jsem musel lehce přehodnotit svůj názor. Tak tedy, oproti jedničce, která přeci jen měla něco do sebe, tohle má již velice jednoduchý děj, od kterého se pak odvíjí všechno. Bohužel, největším dopadem je zpracování, které je zde dost hrozné (křiklavě digitální a odfláklé). Zbytek taky nestojí za moc, nicméně pro fanoušky prvního dílu to může být jako taková oddychovka, která nenadchne ale může v několika případech i pobavit. Jen se divím, že to vůbec ještě šlo do kin. ()

Lachtaan

Potrhlá, avšak populární animovaná jízda v severoamerické divočině dostala pokračování, které jsem jakžtakž přelouskal, ale nikdy jej nechci vidět znovu. ()

oveckaoa

Stejná úroveň jak první díl jen ubylo vtipů, ale zase někdteré jsou brutální. P.s. do kin do klidně mohlo jít jsou tam x krát horší sračky někdy. ()

Bobik9

Druhý díl už je lehce slabší, ale vzhledem k tomu, o jaký druh filmu se jedná, tak je to pořád slušný průměr. Pár vtípků tam bylo, docela pěkný a milý příběh a dobrá muzika. ()

Danny F.

Slabší odvárek od předchozího dílu. Nějaké nemastné, neslané. Kapku jsem se začínal nudit. Celkem koukatelné a úsměvné. 60% ()

Mr.Dogman

Veverka - ta je nejlepší a nejlegračnější. Ostatní někdy vyřknou taky super hlášky , ale veverka se tu vyskytuje více než v prvním dílu, a to je super. To je ale asi jediné VÍCE než měla jednička. Jednička se jen o kousek nevešla do mých 5 nejoblíbenějších anim. filmů, které mám na profilu, dvojka je ovšem jiná, ale pořád je to mnohem lepší, než některé animáky, co se stvořily a nikdy být stvořeny neměli. Podle všech recenzí jsem to (že to nic moc nebude) čekal a o to více jsem si film užíval. ()

MiaMoonlight

První díly jsou vždycky lepší, než jejich pokračování, takže to nehodlám porovnávat. Tohle je prostě jendím slovem ZÁBAVA když nad tím nemyslíte. A je to animák, takže je to celkem (!celkem!) v pořádku, ne? ()