Užvaněný a potrhlý jelen Elliot a zdomácnělý medvěd grizzly Boog tvořili tu správnou dvojku, která v prvním díle Lovecké sezóny uhájila les a jeho obyvatele před krvelačnými lovci. A protože se jim v konkurenci animované záplavy roku 2006 dařilo nad očekávání dobře, vykoledovali si pokračování. V něm dojde na rozhodující souboj na život a na smrt mezi dvěma živočišnými skupinami, které se navzájem nenávidí - divokými a domácími zvířaty. Jediný jezevčík Buřtík, který zdrhnul svým páníčkům, aby ochutnal tu pravou svobodu, stále neví, na jakou stranu se má přidat. V divočině Buřtíka láká bezbřehá volnost, na druhý břeh ho zase přitahují vitamínové kosti, které na něj líčí jeho panička ve snaze ho najít. Před nemateriální svobodou nakonec zvítězí pamlsky v tlamě a na Buřtíka spadne klec, respektive za ním zaklapnou dveře obytného karavanu jeho páníčků. V tu chvíli si uvědomí cenu svobody, ale to už je trochu pozdě. Naštěstí má divoké kamarády, kteří ho nenechají ve štychu a s nasazením vlastních krků půjdou v jeho stopách, aby ho uchránili před osudem domácího mazlíčka. Naneštěstí Buřtíkovi páníčci směřují na sraz chovatelů domácího zvířectva, kterému šéfuje jeden věčně zpruzený pudl, jenž kromě špatně provedené ondulace nenávidí ještě jednu věc - divoká zvířata. Střet, který se blíží, je zcela nevyhnutelný, a Elliot s Boogem budou muset oprášit všechny triky, aby z téhle krize vyšli se zdravou kůží a navíc ještě zachránili kamaráda Buřtíka. (oficiální text distributora)

blondboss

Keď je raz niečo naozaj priemerné, nemalo by sa v tom pokračovať. Prvý diel Loveckej sezóny nebol žiadnym ukážkovým animákom a toto pokračovanie je ladené v podobnom duchu, čo práve preto neuberá na pocite, že tu sa ide ťažko po peniazoch. Animák bez akejkoľvek šťavy, nápadu a hlavne s dosť zlými animáciami, ktoré predčí každý menej dobrý animák. Jediným plusom celkom milé postavičky a určite vhodný snímok pre deti, ale dospelý si z toho fakt nič neodnesie. Podľa mňa dosť zbytočné pokračovanie. 45 % ()

Pute

Přišlo mi to o něco lepší než první díl, sice kvalita animace stojí za prd (některé záběry vypadají jako z 5 let staré hry), ale ujde to. ()

ERiki

Bohužel, jsem dost zklamaná. 1.díl neměl chybu, ale tento příběh opravdu zkazili. I přesto za jelena Eliota dávám 2 hvězdičky a za pěknou grafiku. ()

geedee

První díl byl super, ale dvojka fakt stojí za kulový. Bez nějakého zvláštního a hlavně lepšího nápadu. ()

lyzbeth

Druhý díl mi přijde vtipnější než první. Většinou jsou dvojky na prd, ale tady to neplatí. Ve filmu je spoustu vtipných hlášek, které si budu pamatovat ješět hodně dlouho. Ať žije Buřtík a jeho: "sem difokýýýý" :-D ()

kelet

Nadviazať na jednotku, ktorá bola zvládnuta dobre a príbeh bol originálny, je ťažké, no toto sa vôbece nechytá. Rozprávka, ktorá vo vás nezanechá nič nie je dobrá. Ako pozrieť si to fajn, ale len raz respektíve ak už nie je iná možnosť. Toto bol krok vedľa. Hodnotenie: 30% ()

JindNovo

Oproti koukatelnému prvnímu filmu se spadlo. Sezóna leda tak okurková, takový to má náboj. Po váhání 2 hvězdy, které měl původně první film. ()

LencaN

Lovecká sezóna 2 mě teda hodně zamrzela. Tohle má do jedničky hodně daleko. Světlých momentů tu bylo pár, ale málo. Spíš to bylo až moc ukecané. Teď přemýšlím, co se tam vlastně dělo a oproti jedničce fakt slabý odvar. Sice ten otrávený pudlík byl srandovní, ale jinak žádné výrazné postavy. V jedničce (že to pořád srovnávám) byla ústřední dvojice medvěd a jelen. Tady je to banda zvířátek všech možných druhů. Takže je tu spousta postav, což je příběhu naprosto na nic, spíš mu to uškodilo. A možná to bylo tím, že jsem seděla blíž než u jedničky, ale ani ta animace mi nepřišla tak hezká. Nejvíc mě upoutávaly neumělé stromy a krajina. A co mě zklamalo nejvíc byl jezevčík Buřtík. Trochu jsem to tušila, ale doufala jsem, že to dopadne jinak. Taky nechápu ten na nervy lezoucí německý přízvuk Buřtíka, který se mu v mezidobí mezi jedničkou a dvojkou nějak záhadně objevil ( plemeno jezevčík je spojeno s Německem, to ano, ale bylo to dost navíc ). Už tady je vidět, že se minimálně český dabing nedrží stejné koncepce. A na to, že se film jmenuje Lovecká sezóna mi nepřijde dostačující umístit do filmu jako jediné zástupce lidí tu bandu pejskařů v karavanech, kteří snad pušku neviděli ani z dálky. PS: Teď když si uvědomuju, co všechno jsem vyjmenovala za negativa, tak přehodnocuju svoje hvězdičkové známkování na 1*. ()

Elissabet

Taková předzimní oddechovka pro pochmurný večer. Nic světoborného teda, 1 byla daleko lepší. A zdálo se mi, že i animace stála celkem za nic...Šlo tam jako v každém podobném animáči hlavně o nic, ale já sem celkem bavila. (nemějte mi to za zlé ale tak moc dobře sem se zas nebavila) ()

Jardys88

Musím to tak napsat ale prostě je to naprostá kravina...ale úžasně jsem se u toho odreagoval a navíc jsem na tom byl s kamarádem a celý sál jsme měli jen pro sebe tak jsme se u toho opravdu hooodně zasmáli....navíc postava pudla s vraženými úmysly a nej nej nej postava z celého je kočka s jedním okem modrým, druhým červeným, křivýma zubama, zlomeným hřbetem a naprosto nepřekonatelnými hláškami v průběhu skoro celého filmu....ta kočka mi film oživila a prostě jsem vypnul a odreágoval se....podívat se na to dá ale musíte mít náladu nebo to na začátku vypnete jelikož je to opravdu blbost... ()

freezer02

Sice to nebylo tak dobré jako první díl, ale pokles kvality nebyl až tak výrazný a je to pořád celkem dobrá zábava 60% ()