TRON: LEGACY je 3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády – signál, který mohl být jenom od jeho otce – zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra, se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru – vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk. (oficiální text distributora)

m.a.s.

Z tohoto filmu jsem byl docela zklamaný, čekal jsem od tohoto filmu trochu víc. Do půlky filmu jsem byl spokojený tak, jak jsem očekával, ale bohužel druhá půlka byla dosti nudná a ne moc záživná, ba dokonce jsem uvažoval o odchodu. Ke konci se to začalo zlepšovat ale... . I přesto byl to dobrý film ideální na 3D. Řekl bych, že by tam mohlo být víc akce, pro vžití do 3D. ()

yatan

film stavany cisto na 3D kino..ospevovany soundtrack je tu fakt uzasny a umocnuje 3D zazitok ako sa len da..Herci su tu nevyrazni no pre mna ako filmoveho fanusika potesila detajlna praca a nadsenie, ktore je citit od tvorcov TRONa..Cakal som plytku afektovanu dobre ozvucenu jazdu, dostal som najlepsie 3D od Avatara, kde som mohol svoj software konecne vypnut a nehat sa unasat v cudzom svete fantazie Flynna s najlepsie vygradovanou scenou roka..(no nepoviem vam ktoru myslim :P pre vas to moze byt uplna ina..) 7.5/10 ()

IZFNP

Efektívna, akčná, pútavá a digitálne naskrz prepracovaná rozkoš pre oči i uši. Ale takých filmov (hlavne v poslednej dobe) by tu bolo. Jedna hviezda za Daft Punk, jedna za úžasný vizuál a jedna za Michaela Sheena a jeho bielovlasú spoločníčku. Nič iné, čo by si potlesk zaslúžilo, som nenašla. Vlastne hej- motocyklový súboj oranžových proti modrým a scénu v End of Line. Ale to už nechám bez hviezdy. EDIT: Po druhom zhliadnutí zvyšujem na 4 hviezdy, celá vizuálna stránka a pojatie totiž vytvárali niečo, čo mi prvý raz ušlo- skvelú atmosféru. ()

gidziga

Prečo sa tu nad týmto filmom toľko filozofuje- toto predsa nie je žiadne psychologické dielo. Tu si len treba užívať strhujúcu jazdu prekrásnym svetom!! Takýto audiovizuál nemal do teraz žiadny film, ktorý som videla. Jediné slovo, ktoré my celý film rezonovalo v hlave bolo KRÁSA. Chcela by som viac, lenže v tomto budem mať asi smolu :(. ()

benyy

Plytký dej, kopírovanie úspešného nápadu, až na dve-tri scény úplne zbytočné 3D, ALE neuveriteľné možnosti kybersveta, dokonalé efekty, skvelý Jeff Bridges, neprekonateľne krásne Olivia Wilde a Beau Garrett, dokonale vzorný Cillian Murphy. Za zmienku stojí scéna, kedy Stvoriteľ po 20 rokoch vkročí do "mesta", dokonalé zimomriavky. Vynikajúca hudba. Dal by som 4 hviezdičky, ale z Klu som nemohol spustiť oči. 5. BRAVO! ()

Bratr

Pro mě naprosto ojedinělá záležitost. V porovnání s jiným designovým skvostem, Avatarem, hraje nepopiratelně prim. Detailnost zpracování a vynikající nápady ve všech směrech fascinují diváka, kterého tak v podstatě nijak nepohoršuje jednoduchost příběhu. Po dlouhé době potom musím říct, že bez dokonalého soundtracku by byl film poloviční. Daft Punk odvedli bezchybnou práci. Tron je pro mě jednoznačně událostí roku, nic podobného jsem ještě neviděl. ()

Unterschleif

Teda neviem čím to je ale okrem titulkov mi nič nepripadalo 3D. Prekvapuje ma to o to viac, že film neprešiel konverziou ako napríklad Clash of the Titans. To čo sa mi páčilo bola perfektná hudba od Daft Punku šitá na mieru, dokonalosť vizuálnej stránky (dokonalosť teda predsa len existuje...), krásne ženy, a veľkolepá akcia. Čo sa týka omladeného Jeffa Bridgesa, miestami som si predsa len všimol, že je iba z počítača, a to sa mi pri Benjaminovi Buttonovi nestalo. Ak by sa ma niekto spýtal či je Tron: Legacy lepší ako Avatar tak odpoviem, že určite áno. Na štyri hviezdičky to ale stále nie je. Skôr takých tri a pol. ()

Insegrim

Kašlu na příběh tohle byla 126 minutová klipová jízda Daft Punk přidejte IMAX kino a hodnocení je takové, jaké je. ()

Anitaa

Tu jednu hvězdičku dávám za hudbu. Ostatní nemá smysl raději komentovat. Velmi mě pobavila scéna ke konci, kdy se Jeff Bridges na chvíli proměnil v Gandalfa :))... ()

adamcikv

Nádherná podívaná. Ale bohužel jen ze začátku. Nádherný nástup a hned to nejlepší. Souboje s disky, světelné motorky. Prostě všechno, co může Tronovský svět nabídnout. Ale to je opravdu vše. Po 30-ti minutách vše upadá do sice koukatelného, ale hrozně zdlouhavého stavu. Kdyby si film udržel tempo prvních 30-ti minut, byl by to pro mě nejlepší film tohoto roku. Jenže - neudrží. Zbytek filmu je nabitý nudnými dialogy a v podstatě nic neřeší. Bridges jde k otci, pak jde do baru, kde si trochu zabojuje s šílencem a pak rychle se všemi k východu. A těch 20 promrhaných minut na cestě k východu...děs. Ale i tak dávám 5 hvězdiček a to hlavně díky: 1.skvělému soundtracku Daft Punk 2.vynikajícímu začátku ()

White-Man

Dosti hrůzné oživení legendy. Kdybych nevěděl o co se jedná a nechal si ujít začátek, ani bych nepoznal, že se jedná o život uvnitř počítače. Žádné hlášky ani chování nenaznačovalo, že se jedná o počítačový svět. Za celou dobu bylo použito jen jediné slovo (cyklus)! Tak to opravdu ne! Naprostý propadák, který ani slušné efekty nezachránili. ()

jjimmy

prvého Trona som nevidel, táto ultra kompjútrová uletenosť mi však učarovala, veľkú úlohu tu zohrala aj skvelá hudba od Daft Punk... nie však na toľko, aby to bolo na 100% pretože to nebol až tak samostatný film... ak by som videl prvý film určite by som sa pri tomto diely posral od šťastia.. ()

p.i.t.b.u.l

Tento film není pro každého. Na jedné straně slušná podívaná z prostředí digitálního světa, na té druhé, trochu promarněná příležitost vytvořit něco ojedinělého. Nemůžu si pomoct, ale hrozně mně to připomíná film Matrix. Vím, že tento film je remake originálu z roku 1982, a spíše Matrix by měl být tou kopií, nicméně pár věcí zde určitě převzato bylo. Co se týče filmu, musím jej rozdělit na dvě půlky. Ta první byla výborná. Plno akce, svižný děj, výborné efekty prostě není co vytknout. Bohužel po hodině to vše jakoby přestalo. Nemůžu říct, že by to pak byla nuda, ale film se mírně zpomalil a já jen čekal, kdy se to rozjede. Bohužel už jsem se nedočkal. A nepomohla tomu ani závěrečná scéna se stíhačkami. A to byl pro mně zlom, původně jsem chtěl dát 4*, ale ta poslední hodina byla pro mně dosti nevýrazná oproti první půli. Teď pochválím efekty. Protože ty jsou na celém filmu nejlepší a proto taky tento film vlastně vznikl. Zde se opravdu tvůrci vyřádili. Od prostředí, po dopravní prostředky až k samotnému počítačově ztvárněnému Jeffu Bridgesovi. Prostě dokonalé. Nemůžu si pomoct, film nevyužil naplno svůj potenciál a je to jen škoda. Pro fanoušky tohoto sci-fi žánru to jistě bude skvělá podívaná, pro nás ostatní, to bude průměrný film se spoustou efektů, které potěší nejedno oko diváka. ()

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi