• Tom_Lachtan
  ****

  moc pěkná pohádka, ale ne pro děti, ale spíš pro jejich rodiče neb je smutná a romantická... Mne osobně se líbila už když jsem byl malý a líbí se mi čím dál tím víc, čím sem starší...(20.6.2012)

 • Ded@M@tes
  **

  Ne moc příjemný příběh této české pohádky. Churavá a nudnější mezi dnešní tvorbou. Herecké obsazení nebylo zlé. ( Hodnocení: 3/10 )(22.4.2012)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Neotřelá, působivá a trochu nostalgická pohádka o hledání, lásce a perlách. Nebo pro děti převyprávěný rytířský román. Nebo příběh o psychopatickém malíři a kouzlech. Ať to je žánrově cokoliv, tak to má své kouzlo a to nemluvím o tom kouzlu, které se vztahuje k těm perlám, myslím kouzlo toho příběhu. Mimochodem, kdo z vás si taky všiml filmového psa - "Kopretiny" z Císaře a tambora?(5.9.2010)

 • - Pohádka byla natáčena převážně ve Vlašském Dvoře v Kutné Hoře. Mezi dalšími lokacemi lze poznat Pražský hrad a hrad Točník. Exteriéry pak byly pro změnu natáčeny na Slapech. (rodo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace