Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

carly

žiadne filmové veľdielo to nebolo. tak prečo tie 4*? lebo som sa neskutočne zabávala. a herci boli vynikajúci. a pretože tých rytierov Jedi naozaj potrebujeme viac ako kedykoľvek predtým ()

necisty

Když mi to kolega doporučoval, tak říkal, že si to musím pustit aspon dvakrát, abych to pochopil. Nevěřím mu, tomuhle druhé shlédnutí nepomůže. Na největší šílenost, co jsem kdy viděl, to má ještě daleko, ale dostatečně to vybočuje z normálu. Podle mě ale kdyby tam nehráli tak slavné jména, tak by to byla fakt blbost. ()

Ice123

Skoro celý snímek je provázen průměrnou náladou, kdy vás občas něco pobaví ale nic extra to neni. Až na konec filmu kde se dočkáte úžasného zpestření v táboře a budete umírat smíchy, jen je škoda že to bude trvat pouhých cca 5min. a příběh pak pozvolna končí. Bohužel ani tento moment, ani skvělé obsazení (uvítal bych větší roli pro Kevina Spaceyho) nedokázalo zvyklat k něčemu víc jak 3*, jelikož i na ty to dosahuje jen horko těžko.... ()

Icefist

Solidní film, ale žádnej zázrak. Tempo nic moc, humor zvláštní, i když pár vyloženě podařenejch momentů se najde. Ovšem potenciál asi uplně dosaženej nebyl, zvlášť při takovym hereckym obsazení. 60 % Oblíbená část- Ben Echmeyer ()

dr.fish

Na tři málo na čtyři moc. Něco mi na tom vadilo, i když v jádru to bylo velmi dobré. Coenovský přístup tam je na každém kroku vidět, jen to není tak dotažené... ()

pankreminek

Tohle je film, o kterym s naprostym klidem můžu říct, že je naprosto nedoceněnej. Perfektní humor, zápletka, zkrátka nic nechybí, dokonce ani Spacey ne. Škoda, že tu neni top 11ka, abych si moh tenhle geniální kousek umístit. ()

TomPrusik1

Pokud si myslíte, že Muži, co zírají na kozy je nějaké staré NDR porno z 80. let tak jste na omylu. O žádnou prasárnu se nejedná (bohužel). Film má být válečná komedie, ale ta komedie, aspoň u mě, to nebyla. Ne, že by scénky neměli nějaký nápad (speciální vojenská jednotka s mírovými metodami), ale chybí jim nějaká dobrá pointa, která by mě přinutila se aspoň trochu zasmát. Zasmál jsem se asi ve třech případech (když se Bridges dal k hipíkům, jeden Clooneyho kec, který už si nepamatuju a finálová scénka). Ale vážně nechápu čemu bych se měl smát dál (že se někdo rozběhne proti zdi? podobné video je na internetu už nějakou dobu a je to o dost vtipnější https://www.youtube.com/watch?v=fkgeK0o7fJc . Opravdu to nebylo vtipné ani smutné, zato nudné a jalové. a taková zvučná jména herců a TAKOVÝ ZVUČNÝ NÁZEV FILMU. Tohle byli dvě velká lákadlo, která mě na vábily k promarněným devadesáti minutám života. Jaká škoda. Myslím že popis pod plagátem "Žádné kozy, žádná sláva" vystihuje přesně tento film. 40% ()

Safenat

Film sice postrádá v některých momentech patřičný spád, ale díky naprosté bizarnosti s jakou je celý příběh napsán si čtyři hvězdy právem zaslouží. A když vydržíte až do konce titulků, tak si lze všimnout závěrečné doušky, kde tvůrci poměrně klasicky prohlašují, že kromě dvou hlavních charakterů, kteří mají skutečné předlohy, tak ostatní postavy jsou smyšlené a že tvůrci nedoporučují nikomu, aby zkoušel procházet zdmi, rozptylovat mraky během řízení, či zírat na kozy s úmyslem je zranit, ovšem neviditelnost je v pořádku:) ()

bartias

Možná, že je to tak geniální, až to místy působí debilně. Clooney, McGregor a řada dalších výrazných herců ale prostě nemůžou nudit, jakkoli se tahle politická satira „bez satiry“ může chvílemi zdát nepovedená nebo bezzubá. Příběh je to pěkný. S řadou vtipů, kterým se člověk musí smát nahlas. ()

Radiq

Stačilo kouknout na trailer a viděl jsem všechno, co jsem vidět potřeboval. Jinak toho totiž ve filmu moc není. Nápad je to skvělej a ujetej. Potěší Bridgesův vzhled ala Lebowski a několik vtipnejch scének, ale to neznamená, že bych to musel vidět znova. Chudáci kozy. ()

Loki81

- Kdy Rusáci začali s tímto druhem výzkumu? - Zdá se, že se dozvěděli o našem pokusu o telepatické spojení s jednou z našich jaderných ponorek, zatímco byla pod ledovcem. - O jakém pokusu? - Žádný neproběhl. - Vypadá to, že šlo o kachnu ze strany Francouzů. - Rusáci si myslí, že historka o tom, že je to francouzská kachna je jen báchorka. - Takže začali s paranormálním výzkumem, protože si mysleli, že ho zkoumáme my, když vlastně nic nezkoumáme? - Ano, pane. - Teď když s ním začali to musíme zkoumat taky, pane. Nemůžeme si dovolit, aby Rusové na poli paranormálna vyhrávali. ()

wendelin9

Tohle je asi první film s titulem "komedie" u kterého jsem se zasmála asi 2x (to je myslím na 94 minut docela málo)... Nevím, možná mi něco uniklo, nebo mi něco nedochází, ale já na tomto filmu nevidím nic vtipného. Jednu hvězdičku dávám jen za píseň od oblíbené kapely Boston. ()

3n3my

Keby som nepozeral po filme aj film o filme, nedal by som mu ani tie tri hviezdy, čo som mu dal. Je to len slabší odvar toho, čo mohli (zamýšľali) ľudia okolo tohto filmu vyprodukovať. ()

sator

Můj názor je, že nám Clooney chtěl sdělit něco víc... Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve vás ignorují, pak vás zesměšňují a nakonec vás zastrašují... ()

Hafran

Netradiční zápletka a výborný Clooney jsou základem pro mnoho vtipných scén, avšak celek se nevymaní z kolážovité kompozice "od nikud nikam". Heslov si vybral příliš subtilní příběh, založený na psychologických nuancí otázky jestli je, nebo není Clooney cvok a proč dělá to, co dělá - což v tomhle roztomile švihlém kabátku působí jaksi nepřiměřeně. Na první shlédnutí a podle ukázek jsem čekal něco krapet jiného. Možná se to časem zlepší. 50%. ()

Doudis19

1 slušnej fór na cca: 10 minut poflakování se po poušti a žvástům o ničem. Sice se tu a tam vyskytli opravdu vtipný pasáže, ale jako celek zklamaní. O nic moc nepřídete, pokud zůstanete jen u shlédnutí traileru. ()