Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Forty-

Veľmi pekné humorno-vážne filozofovanie nad všetkým možným zasadené do zaujímavého prostredia. Clooney - bravo! Skvelý výkon. A pilotný song sadol úplne perfektne, its more than feeling ;) PS : Prvý film, v ktorom mi bol Kevin Spacey vyslovene nesympatický. Ale predpokladám, že to bol zámer :-) ()

Martell47

Mam rad strelene filmy a uleteny humor. Toto je vsak nieco, co ma obislo na kilometre. Ziadna sranda, nie primitivny ale trapny humor, ktory snad rozosmeje len zdrogovanych ludi....jednym slovom sprostost, jednu hviezdicku dam za dve sceny, kde sa dalo aj zasmiat, bol to vsak smiech cez slzy..... PS: nepozerat, prudko jedovate... ()

Luckyman

Veľmi netradičná a zaujímavá komédia v jednom. Najlepšie je scéna v púšti, keď naberie Lynn kameň alebo ešte predtým mu ukáže iskru v oku :-D Je to skôr pre ľudí, ktorí majú radšej satiru a ja som sa celkom pobavil, ale videl som aj lepšie komédie. Dĺžka je tak akurát, takže sa to dá pozrieť a niektoré scény sú fakt veľmi vydarené. ()

Petula009

Zklamání.Očekávala jsem hláškami nadupanou komedii jak se na Ewana a na Gorge patří.Hodlala jsem se s smířit i s průměrnějším dejěm.Ale v polovině filmu jsem to vzdala.Bohužel,ani konečná scéna mě nepřesvědčila o kvalitě příběhu,scénáře a vůbec. ()

ER

Není to sice žádný "majstrštyk" nad ,kterým Vám plesá srdce a hlášky Vám znějí ještě v uších,ale místy dokáže pobavit. Jednoznačně ironicky sarkastický pohled do zákulisí tajné služby, podaný formou parodie, má totiž problém v rovině náhledu do "tajů" špionážní kuchyně. A dovolím si to ještě zopakovat "tajů". Protože tajné poslání je jako akce rytířů Jedi z Hvězdných válek a výlet do magických schopností příslušníků speciální jednotky má přinést to "kouzlo" parodie.Jenže ne vždy se to povede a v některých momentech se ztratíte ve smyslu sdělení,takže jsem taky občas zíral..... PS.Vlastně jeden moment z filmu mi přeci jen utkvěl v paměti a to, když Clooney a Mc Gregor v gazíku narazí do snad jediného kamene v celé poušti. ()

Melvej

Chcete se pobavit a zároveň vidět všechny vtipné scény z filmu? Podívejte se na trailer. Bohatě to stačí a navíc se zasmějete i takovým věcem, které ve filmu ani nejsou vtipné. Nicméně udělat trailer, který člověka navnadí jít do kina, je doopravdy umění, co však není umění je obsadit do filmu takové herce jako je Jeff Bridges, George Clooney a Ewan McGregor a totálně ho podělat. Velká, doopravdy velká škoda. ()

ljukyljuk

Absurdné, ale zároveň absurdne vtipné. Našťastie som na to nepočul príliš dobré ohlasy, a tak som nečakal nič extra. A práve preto ma to prekvapilo - veľmi pozitívne ()

BDMarty007

Explikace k filmu ve mě vzbuzovala obavy. Hvězdný line-up (G. Clooney, E. McGregor, J. Bridges, K. Spacey ...) vzbuzoval zájem a naději. Po prvních 10 minutách jsem tušil, že to nebude dobré. Po půl hodině bylo jasné, že to je průšvih. Do konce jsem to s vypětím sil dokoukal ryze z "profesionálních" pohnutek. Jednoduše řečeno je to ve filmovém pojetí pouze kapitální slátanina. Vtip, který se nepovedl. ()

DisneyCZ

Chvilkami baví, chvilkami nudí.. Je to něco jihého než obvykle a trailer Vám k tomu rozhodně nic neřekne.. Každopádně jsem se spíš zamýšlel než smál.. Nejvíce mě bavil George Clooney, který vysvětlování jejich "jedi" výcviku podal zábavně, ale to je pro mě asi tak vše.. ()

TetaJane

Taková škoda! Promarněná příležitost! Skvělé herecké obsazení, zajímavý nápad, ale nakonec se z toho vyklubal poměrně nudný snímek s chybějící pointou... takže ty hvězdičky patří spíše hercům. ()

Gendarme

Já nevím asi jsem to nějak nepochopil .... takový skvělý herci, ale film byl celkem nuda. Dobré fórky by člověk spočítal na prstech jedné ruky. Možná po další projekci (pod k ni dojde) to pochopím lépe. Čekal jsem víc ... 30% ()

radeckator

Už to tu někdo napsal, že trailer je zábavnější než celý film a musím souhlasit. Knižní předloze i s takovým potenciálem a hereckým obsazením se ani nepřiblížil. ()

Chip89

Fakt tady tak úplně nevím,co říct. Bavilo mě to, chvilkama jejich smysl pro humor byl až neuvěřitelný a přesto z toho nejsem nijak nadšená. Prostě snímek, který už neuvidím tak budu vědět, že o nic nepřijdu. ()

Saintcrux

Lacná, netradičná a absurdná komédia. Film ,ktorý mal síce jasnú ale absurdnú tému z vojenského prostredia . Vo filme sa nachádza minimum logických scén a dialógov. Na filme sa dá na pár scénach zasmiať ale inak sa to stupňuje do čoraz väčších nezmyslov a keby sa tam náhodou objavili aj mimozenšťania divák by nebol prekvapený. Veľmi sa čudujem ako sa v takom filme objavilo toľko známych hereckých mien. ()