Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Shitonit

No jo, tak tohle, co k tomu.. Jako bych chtěl napsat něco ve smyslu, že to je taková píčovina, ze který se marně tvůrce snaží, z a pomoci Klůnyho udělat film. No jo, jenže na druhou stranu, to je tak těžce megaprdelní nářez, že k tomu nelze dodat nic než: doporučuji pro jakýkoli typ deprese. Po shlédnutí těhle koz, vyvstane v kebuli myšlenka:.. no to mi poser kozy :-) ()

Anianna

Já jsem se bavila. Ne úplně americký humor, spíš vtipná mozaika odkazů na americké kultovní perly v evropském stylu. MIšmaš Simpsonů, Angely Lansburyové, Timothy Learyho a nevím čeho všeho zabalený do mírotvorného balíku s LSD a airbegové miny zároveň. McGregor působil roztomile, on jediný ten guláš zbaštil. ()

Pagliacci

Velmi svěží a osobitě zábavný film, postavený na utahovaní si ze sebe sama což je u mém případě, vždy cesta do nebe. Není tu jediný herec na kterého by nebyla radost se podívat a celé to tvoří tak pohodový snímek, že si říkám jestli Jeff nepropašoval něco LSD i mě do hrnku s čajem. ()

blacktomas

Nejsem si zcela jist, co přesně tvůrce tímto filmem sledoval. Chápu, že námětů na všemožnou problematiku spojenou s armádními projekty bylo natočeno poměrně dost a proto je těžké přijít s něčím opravdu neokoukaným a to podle mého projekt zabývající se paranormálními jevy rozhodně je, leč zpracování jaksi pokulhává za námětem. Hvězdná čtveřice hlavních postav bohužel nezachrání nezáživný scénář. Stejný problém mám s žánrem filmu, který měl být komedií a o nějaký vtip či gag člověk sotva narazí. Když teda pominu Bridgese v roli šamanského guru, kterému se řechtám jen ho vidím a jehož charisma podle mého film zachraňuje. Příběh jako takový je sporadický: Novinář v podání Mc Gregora odjíždí do Iráku, aby své bývalé a snad i sobě dokázal, že je taky chlap, kde se setkává Cassadym (Clooney), jenž je bývalým členem tajné jednotky psioniků, která pod vedením již zmíněného šamana Bridgese zkoumá možnosti lidské mysli. Spolu se vydávají na cestu po Iráku, zkříženou únosem, vysvobozením a končící na základně americké armády, která pod vedením arogantního velitele v podání Kevina Spaceyho pokračuje ve výzkumu paranormálních jevů. Jak jsem uvedl, námět originální, zpracování slabé a film, jenž kolem komedie jen proběhl nezachrání ani LSD ve vodě a ve vajíčkách. ()

MarsVl

No, upřímně nevím co napsat. Herci supr, potom pak se i člověk zasměje , což se mi líbilo. Ale hlavně nic moc příběh , úplně blbost . 3* :( ()

Solverino

Jedna za herecké obsazení a jedna za celý film. V součtu nic moc, trapný pokus o vtip. Ani kvalitní obsazení to nemůže zachránit. Mnohem blbější než Hanební parchanti, to byla blbina, ale aspoň chvílema vtipná :) ()

Mincek

Presne ako uz viaceri postrehli, filmu skodi pokrivkavajuce tempo, vyborne momenty striedaju dlhsie pasaze, ktore divaka jednoducho nemaju cim zaujat, co bolo dost na skodu, ked sa clovek pozrie na ten hercky top arzenal, caka zakonite viac. Preto len priemerne 3 a skoda, pretoze trailer bol na hranici medzi 4 a 5 hviezdickami, skladal sa vsak vylucne len z toho najlepsieho a to je na 90 minut hanebne malo. ()

ratpile

Větší kravinu sem už dlouho neviděl. Heslov by asi rád byl Coenem, ale naneštěstí není. Pár vtípků v první půli stalo za to, ale zbytek je jenom vata, vata, vata s vybraným hereckým obsazením. Skutečně "povedený" aprílový žertík. ()

Mr.Roman

Divný film s výbornými hercami a ešte divnejšou zápletkou. Osobne neviem čo si mám o tom všetkom myslieť, no začiatok je veľmi zaujímavý, od stredu však začne strácať dych a dosť zachraňuje úplný záver. Tiež mi je záhadou čo toľko hviezd prilákalo k účasti na ňom a zdá sa mi, že tu niekto premrhal vysoký potenciál celého projektu. ()

miki68cz

Veselá taškařice, LSD trip od začátku do konce. Fantastičtí Clooney, Big Bridges Lebowski a McGregor se myslím vyblbli jako nikdy. Skvěle složená muzika. ()

Elegnor

Tak takovejhle film mi už dlouho chyběl.. Nenáročnej, od začátku vířící jemným svěžím humorem (úvodní scénu s Langem jsem si pouštěl už snad tucetkrát), vypravěčsky laděnej (tady mi to ani v nejmenším nevadí, spíš naopak, skvěle to zapadá do formy filmu), hudba melodická, nevýrazná, ale krásně podbarvující jednotlivé scény (hudebně mi to dost připomíná Duplicity).. Charaktery jsou krásně výrazný, sympatický, Clooney a Lang jsou pro mě takhle naprosto nezapomenutelný. A taky to má hezkej konec, tak to mam rád. :) Naprostá spokojenost.. ()

Dub-C

Neni to spatny film, ale zase neni tak moc dorby. Jsou tam dobre vtipy a Ewan a George se k sobe dost hodi :) ()

ktzc

To jako mělo bejt vtipný?!? Něco tak k uzoufání nudný jsem už dlouho neviděl. Grant Hesov by se už NIKDY neměl pustit do režie. Takhle neuvěřitelně nevyužít potenciál oskarového obsazení by mělo být trestný. Vážně jsem nečekal nic extra, ale aspoň jsem bláhově doufal, že ústřední čtveřice typu Clooney, Spacey, Bridges a McGregor dokáží sami o sobě zajistit notnou dávku zábavy.... chyba :( ()