Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

ugly_joe

Parapsychologická lahôdka. Nečakajte bláznivú komédiu, lebo budete sklamaní. Humor má veľa podôb. - Právě jsem viděl Timothy Learyho. - Ten je přece mrtvý. - Já vím. ()

jack_scott

Hvězdné herecké obsazení (na LSD) a občasné (často rádoby) vtipné hlášky a scénky nedokážou zakrýt celkovou tupost tohoto snímku. Škoda. Něco málo z toho šlo, dávam 40% a ** ačkoliv - být Jedi jako Clooney,dám víc :-D ()

White-Man

I když jsem se docela na tento filmík těšil, po shlédnutí musím konstatovat, že jsem velice zklamaný. Snímek mě nedokázal absolutně ničím okouzlit nebo alespoň přesvědčit, že se nejedná o strašnou blbost. Ani jednou jsem se nezasmál a i když trailer se snažil přesvědčit, že bude sranda, opak je bohužel pravdou. Jednu hvezdičku dávám alespoň za dobrý výběr hudby. ()

sirrgulo

Určitě se z filmu dalo vytřískat víc, mohlo to být celé víc vtipné, ale i přesto jsem se skvěle bavil. George Clooney sedící na postely a mluvící o rytířích Jedy je prostě super a celý jeho výkon. Až se mi zdálo, že sám musel těm kravinám uvěřit. ()

Zodiak

Aaaaahhh takova skoda. Herecke obsazeni i samotny namet sliboval SUPER zalezitost. Realita byla bohuzel trosku jina. Jednim slovem SED. Herci nezklamali, scenar vsak brutalne. Z tohodle sla vyslapat kultovka. To mi nikdo nevymluvi............. P.S. Spacey na tripu byl fakt COOL :) ()

Allia

Trochu rozpačitě, trochu vysmátě a trochu nechápavě jsem odcházela z kina. ale proč ne? určitě stojí za vidění, přeberte podle svého ()

p.i.t.b.u.l

Tak nevím. U tohoto filmu jsem nejistý. Když jsem shlédnul trailer tak jsem se radoval, že uvidím zase nějaký zábavný film. K hvězdnému hereckému obsazení jsem neměl výhrady. Avšak po shlédnutí jsem zůstal dost v rozpacích. Nebýt těch herců asi bych dal jen 1*. Film byl chvílemi vtipný, ale více převyšovali scény u kterých jsem se dost nudil. Chvílemi jsem ztrácel celou pointu o čem to vlastně je. Chyběla tomu taková ta jiskra. Někomu se tento film může líbit, mně však tento film absolutně nezaujal a nezanechal ve mně žádnou vzpomínku. (Naštestí) ()

x_ander

Pokus o takovou šílenou Coenovskou komedii. Jako satira na válku dobré, ale možná to bylo ulítlé až moc. A nezachrání to ani nařachané herecké obsazení. Nejde rozhodně o špatný snímek a věřím, že celý štáb se musel při natáčení velice bavit, ale jako film to moc nedrží pohromadě. Ale některé hlášky vás dostanou tak jako tak. ()

route60

Tak tomu říkám film, Grant Heslov to natočil s takovou lehkostí že jsem se už dlouho tak nezasmál , George Clooney, EWan McGregor a zbytek tohoto ujetého ansáblu jsou prostě k sežráni, jsou tu přehmaty ale odpouštím, bavil jsem se skvěle. ()

Miloško

Obrovské sklamanie. Z hercami ako J.Bridges,G.clooney som cakal nieco na sposob komedie Big Lebowski( ani neviem vlastne prečo,ale čakal som),namiesto toho som dostal neaku nudnu zlataninu na temu zázračne schopnosti niektorych vojakov v Iraku,alebo čo to vlastne bolo.2/10 ()

Bilky

Iba marketing, hviezdne obsadenie a dvojzmyselny nazov je trocha malo... S tak squelym teamom sa imho dalo kuzlit este ovela viac, aj ked niektore odkazy a desiatky filmovych "hraciciek" ma naozaj bavili. Co vsak najviac chybalo okrem ucelenosti (aj ked pri absurdnosti sa na to moc nehra) je nejake zaverecne finale. Cize pre mna nesplnene ocakavanie cosi nad 60% ()

CrazymanM

Na tento film jsem byl moc zvědavý a musím říct,že jsem maličko zklamán.Samozřejmě nemohu říct,že se jedná o propadák,ale přece jen se tento zajímavý námět a skvělé herecké obsazení dalo zajisté využít mnohem lépe.Ale co,stejně to byla sranda,třeba po dalším shlédnutí pozměním názor. ()