Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

RigorMortis

Komédia, ktorá mi síce ubehla celkom rýchlo, no zato dala kvalitne zabrať mojej bránici. K tomu ten ľahko úchylný preklad názvu a Jeff Bridges so svojimi netradičnými tréningovými metódami New World Army... 4/5. ()

Arcipes

Škoda. Byl v tom potenciál, ale ze zajímavého námětu se vyklubalo průměrně zábavné béčko s pár fajn momenty a skvělým obsazením. 3/5 ()

Kubi21

Zápas byl rozehrán ve velikém tempu a povedená akce střídala ještě povedenější vtip. Se soupeřem v podobě kritiků to vypadalo bledě. Po poločase ale začal tým v čele s úžasným Clooneyim, skvělým McGregorem, správně mimózním Bridgesem a ultraslizkým Spaceyim, ztrácet dech a soupeř začal dotahovat. Nakonec je z povedené a vtipné komedie díky druhé polovině pouze plichta a to je málo. Ten pocit z promarněných šancí tu je. ()

nula87

Bez jakýchkoliv podpůrných prostředků (pookud se nepočítá láhev vína) mi to přišlo tak mile absurdně zábavné, že musím hodnotit takhle vysoko.80% ()

MURALI.SHOOK

Nechápu jak se někomu podařilo takhle megalomansky obsadit takovouhle kravinu ....... má to něco do sebe, minimálně je to hodně pozitivní :D ale na druhou stranu, když už na to ti herci byli, mělo to být zpracováno alespoň o trochu méně zmateně a neuchopitelně. (jo a mimochodem v tom názvu jde o zvíře ..... tak se nenechte navnadit :D ) ()

kloaf

Bohužel mě film docela zklamal. Nebylo to pro mě příliš zábavné, ale co se týče příběhu, tak ten se mi líbil moc. Myslím si, ale že právě nápad a příběh se mohl ztvárnit mnohem lépe. 70% příběhu pro mě byla nuda a 30% jsem se usmívala. ()

radys.v

G.Clooney, E.McGregor, J.Bridges a K.Spacey = tomu říkám geniální herecká skvadra :). Netuším, jakou myšlenku a úvahu mi měl film zanechat, každopádně jako večerní komedie k pobavení, proč ne :). ()

subic

Jednoznačně nedoceněná, přitom úžasná úleťárna, americká armáda pod vlivem LSD? Tohle dílko má i skvěle vybraný titulní song Boston - More than a feeling, který je teda starší než já, ale jakmile ho slyším, tak se mi hned vybaví poslední věta: DNES JEŠTĚ VÍC NEŽ KDYKOLIV PŘED TÍM POTŘEBUJEME JEDIIE. ()

Pitryx

Pár velmi dobrých výšplechtů tu rozhodně je, myšlenku to má taky, jen mi vadil způsob podání. Zajímavý snímek svým posláním, vizuálně ovšem nic moc. 201310208435/8937 ()

slowfox

Zajímavá hodně ulítlá komedie, ale s odstupem času pořádně nevím o čem, jen že jsem se dobře bavila. Trochu jako Smoljakova vtipná historka v Na samotě u lesa, asi se na to budu muset podívat ještě jednou :) ()

kubilov

Musím se přiznat, že už jsem dlouho neviděl divnější a doslova retardovanější film s tak skvělým hereckým obsazením. Satira na normálnost a opěvování hippiesáctví, alternativního způsobu boje a dalších ptákovin. O každého z těch čtyř hvězdných herců méně = o 1* méně, klidně i do minusu, takhle je to za slabé 3* ()

Ivoman

3 hvězdičky jen za výběr herců, jinak je to o ničem, podruhý se na to dívat nikdy nebudu. Není jediný důvod. By mě zajímalo, čemu se Kleopatra tak strašně smála. Já tedy ničemu. :-( ()

mrclTV

Keby toto bola komédia, tak by som sa aspoň raz zasmial, ale to sa za celý film nestalo. Trápna zmeska hlúpostí a totálne magorského príbehu z filmu komédiu nerobí, no vtipnosť áno. Ale tu sa žiadna vtipnosť o film ani neobtrela. Ako mohli dostať do takto hlúpeho filmu toľko známych hercov? Spacey, McGregor či Clooney mali zatmenie a videli len výplatnú pásku? Neviem, prečo by som tomu nemal dať odpad. PS: Dobre, dám jednu hviezdičku za to neustále uťahovanie si z Hviezdnych vojen. ()

maoc

Příjemně strávená lehce absurdní půldruhahodinka. Jak píší mnozí - tenhle film mohl být něco víc. Je otázkou, zda tím být chtěl. Každopádně není. Příjemně strávená lehce absurdní půldruhahodinka. S dobrými herci a nějakým tím bořením amerických mýtů (armáda, hippie, esoterika, export demokracie, ...). ()

Hemlock

Dle hodnocení nevím, na co většina zde přítomných zírala, ale já zíral na dech beroucí kokotinu - kozy jsem pak skoukl na pornhubu… ()

Blazkowicz

Pro jednou zase vedle. Ne, touhle opravdu není o Vietnamu (kromě jedné scény). Jinak je to chujovina, která nedává moc smysl. Párkrát dobrý vtípek, toť vše. 2-* ()

Stejšn

Bohužel, u filmu jsem se nebavil. Má to tu rozporuplné reakce a já to naprosto chápu, nějak úplně nevím, komu je určen a čím chce vlastně být. ()