Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

wray

Pomerne velke hype (aspon tu kde zijem bolo okolo toho dost reklamy predtym ako to prislo do kin), herecke obsadenie ktore slubuje fajn film, napad - no myslim ze take cosi tu este nebolo - proste kazdy asi ocakal nieco viac. Vratane mna. Je to komedia, ale - skor som sa usmieval ako smial. Hlavna myslienka - to slubuje trosku mystery, scifi, mozno dakych "superhrdinov" - nic z toho nebude, film sa drzi skor pri zemi. Myslim ze to bol asi aj zamer tvorcov - taka nie celkom obycajna komedia. Mozno si najde svoje publikum, u mna iba priemer (male plus za to herecke obasadenie)... ()

djcremo

No mne to nejako nesadlo. Pri pozeraní som sa zasmial raz, možno dvakrát. Skôr mi to prišlo miestami až trápne a dosť mi vadili tie flashbacky. Nejako som snahu o humor nepobral. ()

Zirael

Přípomíná mi to tu pohádku o tom, jak pejsek s kočičkou vařili dort. Ti do něj taky dali samé dobré věci, ale žrát se to nedalo. Podobné je to s filmem Muži, co zírají na kozy. Tvůrci dali do hrnce bezvadný nápad, hippísáka-vojáka Jeffa Bridgese, roztomile švihlýho George Clooneyho s jiskřivým pohledem, standartně skvělého Ewana McGregora, spoustu dobrých vtipů, trochu LSD a kozy, ale... no dobře, žrát se to dá, ale není to taková dobrota, jako se to tváří. nedrží to pohromadě, chuť je poněkud nevýrazná a snadno zapomenutelná... takže za tři. ()

SphAnel

Přidávám se ke komentáři Hellboie, možná jsem zvolil špatný přístup k filmu... čekám zábavu, ale nepřichází... ()

@nthr4X

Jedním slovem - blbost. Nemůžu jít výš ani přes známé a skvělé herce prostě nemůžu. Komedie? Nezasmál jsem se ani jednou, cukly mi koutky při pohledu na zdrogované vojáky ale toť vše. Pokud tam humor byl - mě nic neříkající. ()

jaqubko

pozeral som do polovice, aj to na trikrát.viac som nezmohol.fakt som tam nenašiel ani jednu jedinú vtipnú pasáž. ()

Mr. Movie

Mám pocit, že tomuto filmu ublížilo veliké očekávání. Já jsem naopak nic moc nečekal, navíc jsem tady četl, jaká že to je kravina. Mě to pobavilo náramě. Hlášky a vtip jsou super a děj je přesně na hraně, kde je to jestě možný stíhat. Super zábava. Podobný v podstatě nudný film "Po přečtení spalte" byl vychvalován a nakonec asi díky Coenům nadhodnocen. ()

jpacuta

Mám rád černý humor České sody i suchý humor některých moderátorů Českého lva. V tomhle filmu je ho však tolik, že mě tak nějak udolal. Je tu pár skvělých scén a hlavně kvalitní herci, ve kterých jsem si pěkně pošušňal (McGregor, Clooney, Bridges a Spacey), ale celek u mě postihnul něco, čemu říkám "černá díra zapomnění". Takovýhle film se mi do paměti nevryje. Škoda. ()

Honzad007

Naprostá minela, která kolem mě proletěla, já ji nestačil zachytit a pravděpodobně ani nikdy nezachytím. Potenciál příběhu šíleně velký, ale výsledek o to slabší, zpracování, závěr ani rozhovory neměly vůbec ten očekávaný "drajv", na který jsem se těšil. Jen oblíbení herci zachraňují filmařskou bídu a zoufalost. Žádný smích, minimum hlášek, tápající režie a naprosto otřesný scénář. Béééééé! ()

Ala007

Neodolatelný koktejl mých oblíbených herců Ewana McGregora, George Clooneyho a Jeffa Bridgese v kombinaci s naprosto ujetým scénářem mě na hodinu a půl zcela paralyzoval a přikoval do křesla. Takže jsem jen zírala a čekala, až se objeví ty kozy :-) ()

Stuart6

Konečně jsem se dostal k tomu, abych si tento film pustil. Bohužel na konci jsem byl totálně zklamaný :o( Toto že má být komedie ? Nevím co to bylo, ale komedie určitě ne ..... Ale co také čekat od režiséra, který se věnoval převážně režírování seriálů včetně takové neskutečné blbosti jako byl seriál Herkules .... ()

bezprezdivky

Promarněná šance, řekl bych. Mnoho hereckých hvězd, které byly zjevně ochotné hrát zcela mimo svou obvyklou šablonu, ale film nedrží pohromadě. Dle mého je to proto, že tvůrci vlastně nevěděli, co točit - bláznivou komedii, satiru, poetiku s nádechem humoru - od všeho je tam trochu, ale je to jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Pár vtipů, byť velmi vydařených, situaci nezachrání. ()

zodiak217 odpad!

Jednoducho nuda v kombinácií s úbohým námetom a naviac zle prevedeným. Na tomto filme sa nedá nájsť prakticky nič pozitívne. Po prečítaní recenzií a hereckého obsadenia som čakal niečo úplne iné, no ide to len na triko tým hercom, že sa rozhodli hrať v takom primitívnom filme. Táto snímka nemá pre mňa absolútne žiadnu výpovednú hodnotu a preto právom patrí do odpadu. Ani keby som sa veľmi snažil, nedokázal by som nájsť nič čím ma tento film oslovil. Ešte aj vážne scény mi pripadali bizarne primitívne. No poďme sa teraz hrať, že je to hrozne vážne, pritom to bola úplne celé somarina od začiatku až do konca a zbytočne vyhodené peniaze na výrobu. Ľutujem tých hercov, že si vybrali účinkovanie v takomto úbohom filme a aj samého seba, že som to vôbec dopozeral do konca. Možno som čakal, že už konečne príde niečo čo ma zaujme, no nič, nič a ešte raz nič. ()

SuzukiZ

Takovou blbinu snad jeste nikdo nevymyslel! Vrazdit pohledem kozy.. Ale v americke armade (resp. v Americe obecne) je mozno vsechno:D naprosto absurdni, ale co se musi uznat, clovek se hodne nasmeje.. Na zaver v titulcich me dostalo: "The filmmakers ask that no one attempt walking through walls, cloudbursting while driving, or staring for hours at goats with the intent of harming them.. invisibility is fine.":D ()

Elassar

Nevím nevím. Myslel jsem si, že to bude podobně nadsazená parodie ve stylu US army, jako je Tropická Bouře. Ale nakonec jsem se dočkal trošku něčeho jiného, a abych pravdu řekl, zrovna téma supervojáka mě nijak nenadchla, lépe řečeno v tomhle provedení. Ale i tak dávám vcelku slušné tři hvězdy - hlavně tedy za obsazení, které na to, že to byla ztřeštěná komedie, bylo víc jak kvalitní. ()