Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

kuře.gril

Sympaticky střelený film s výbornými herci. Nemohla jsem se ale ubránit dojmu, že z daného námětu by šlo vytřískat ještě mnohem více. Každopádně bych si po tomhle filmu ráda přečetla knihu od Jona Ronsona. ()

girasollle

Zdá se, že film nemá hlavu ani patu. Netradiční forma komedie s hvězdným hereckým obsazením, ve které si každý najde to své. Díky LSD ve vajíčkách alespoň 2*. ()

Anitschka

Ewan McGregor znova ako rytier Jedi? Temná strana? Čoho? Armády? Čo??? Pokus dobrý, ale výsledok som nejak nepochopila ... ()

Tomster

Výjimečné obsazení a pár vtipů, které člověka skutečně rozsekají. Ovšem je jich pomálu a celkově tak film není nijak zázračný, právě naopak klesá spíš k průměru. Zkrátka film, na který jsem se kouknul a celkem mě bavil, ale rozhodně se nejedná o nějakou pamětihodnost. ()

baba.milan

Po pár minutách filmu jsem si myslel, že si ze mě George Clooney snad dělá srandu (stejně si to asi říkal Ewan McGregor :) ) a taky jsem se při filmu docela zasmál. Postupně mě ale přesvedčil, že má asi pravdu, a že opravdu umí používat sílu telepatie. Trochu odlehčený způsob, jak je také možné se dívat na americkou armádu. ()

kolodej1

je to v podstatě parodie, která je velice svěží a netradiční, hned od začárku hýří dobrými nápady. Ovšem, a to je problém parodií obecně, většinou tak někdy v polovině filmu jim dochází dech, nápady řídnou a nebo se spíš opakují, případně zvážní a nebo to začnou přehánět tak, že už to přestává být vtipné. To poslední je případ tohoto filmu. S blížícím se koncem filmu se ze zábavné ulítlosti stávala čím dál víc jen slátanina bez přívlastků. Je to ale škoda, protože našlápnuto měl ten film opravdu dobře. Navíc s elitním hereckým týmem. ()

kelet

Film totálne plný absolútne nezmyselne znejúcich vecí, až sa niekedy tomu zasmejete. Inak len príbeh parapsychologických vojakoch tajného (nikto nevie akého) zaradenia. Obsadenie filmu veľmi dobré, no myslím, že to je top filmu a pomenoval by som to, že škoda toľkých dobrých hercov. George Clooney naozaj vyzeral ako magor, či to hral alebo je to naozaj, to je už jeho tajomstvo, no filmu to prospelo. Hodnotenie: 20% ()

HiroM

Neskutečný s*anec a hovadina. Jedna hvězda za herecké obsazení. Dobré hodnocení filmu snad jen po užití LSD jako ve filmu, kdo mi vrátí zabitou 1,5 hodiny? ()

S.hort.Y

Skvělá oddechovka, zajmavý kontrast ve spojení hippies s armádou. Podle mě dobré pojetí, byť nic úžasného - ale co by člověk chtěl od komedie, že? :-) Co mi film dal? Hodinu a půl zábavy. A taky poselství, že nemám film soudit podle názvu. ()

zigy

Další příspěvek na téma vyšinuté zelené mozky (Hlava 22, MASH) a to mě baví. Clooney jako mentální agent se pro tuhle roli narodil. Ve druhé půlce už došel vtip a dech, škoda....ale celkově vzato sympatický kousek, o překvapení a absurdity není nouze. ()

Mukade

Taká trápna somarina. Na jednej strane ukazujú, že paranormálne javy existujú a aj ich zámerné vyvolanie je možné, na strane druhej ale sa z toho zároveň robí posmech a tí ktorí sa tomu venujú su zobrazovaní ako imbecili, blbečkovia apod. "nič z toho nebolo pravé" ,povie Bill (o celom ich parapsycho výcviku), ale hlavne že dokázali pohľadom zabiť kozu, či telepaticky presne určovať veci. Vlastne to korešponduje s postojom k týmto javom v skutočnosti (ale to je isto len zaujímavá náhoda, nie zámer). ()

Hadascz

Ve výsledku o ničem. Vynikající herci ale děj slaboučkej-silně připomíná burn after reading jen s tím rozdílem že ten je vtipnější. Hlavní je že víme jak by vypadal výcvik Jedi na Zemi, v míru a v pokoji (s kozama) ;) ()

kpt.Marťas

Výborné a trefné obsazení, skvělý nápad, zajímavý humor, několik originálních a vtipných scén. Ale potenciál toho nápadu s rytíři Jedi a bláznivé jízdy válečnou zónou je mnohem mnohem větší. S vymazlenějším scénářem mohla být komedie roku, takhle jenom příjemná zábava. ()

keepsmile

Ze všeho šlo vytěžit více. Jednu hvězdu za Ewana, který neví kdo je/co je to Jedi a druhou za celkový herecký obsazení. Zkrátka moji oblíbení herci hrají ve zcela průměrném filmu, který jsem asi díky myšlenkám typu "kdy už to skončí" nepochopil. Nuda. ()