Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Puyi

Opravdu Velmi nadprůměrná komedie, jedna z těch nejlepších vůbec, o tom nepochybuji Spousta zábavných scén, skvělé obsazení, skvělá role pro Zacha Galifianakise, navíc jsem si hodně oblíbil Bredleyho Coopera! Dlouho jsem se tak u žádného filmu nebavil. Skvělé jsou i závěrečné fotky.. :) ()

Kurikmoon

"Tracy říkala, že by neměl moc hrát ani pít." " Ježíši, on je jak Gremlyn..." Tak toto bol fór, ktorý ma dostal. A tým to skončilo. Scénar nebol najhorší, ale výkony hercov v hlavných úlohách nevýrazné a humor ma absolútne minul. Pár priemerných vtipov, ale sedieť kvôli tomu 96-minút v kine? Navyše počúvať tie oslavné žvásty o rozlúčke so slobodou s podporou tatíka vyvolenej samozrejme. ..........Komédia, ktorá vlastne nebola nijako extra vtipná. Film, z ktorého si mnohí s radosťou zoberú posolstvo: "Byť na mol je cool".......Ďakujem, neprosím. Od filmu, skloňovaného v superlatívoch, som naozaj čakal niečo viac... ()

D28

Čo už so mnou, keď k účinkujúcim zvieratkám /OPIČKA,slepica, tiger, hadia koža.../ nemám práve pozitívny vzťah. ()

Zagi20

Originální námět, vtipné zpracování, skvělé postavy. Jedna z nejlepších a asi i nejupřímnějších komedii posledních let. Vždyť ten pocit kdy v hlavě máte okno, v hubě jako v polepšovně a celkově máte draka jako prase, známe snad všichni. A sledovat jak si ústřední trojice dává dohromady tu skládačku plnou šílených historek a při tom všem se snaží najít svého ztraceného kamaráda je k popukání. ()

mkubalikova

Ha, ha, ten tygr mi málem přivodil smrt :-D 80% P.S. Vzkaz pro kolegu Hardyho: jsem holka a nepiju alkohol. To ale nemění nic na tom, že jsem se nehorázně bavila a ráda se na film kouknu kdykoliv znova. Je to chlapský film, ale dobrá parta, i když v ní jsou i holky, může zažít různá dobrodružství. Ve Vegas, nebo i v Chorvatsku! ()

Henk123

Neříkám, že je zde něco zásadně špatně, ale mě to nezaujalo. Ačkoliv to nebyl nijak extra dlouhý film, tak jsem si připadal, že u toho trávím celý večer. Zach Galifianakis se mi absolutně nelíbí, že se něco sem tam povede neznamená, že to zachraňuje celou jeho směšně nesměšnou roli, na které film z části staví. I přes to vše mi to celé nijak zásadně nevadilo, prostě jsem si na 108 minut sedl, hodil nohy nahoru, vypl mozek a díval se. PS: Udivuje mne, že film jako tenhle ( Alkohol, Vegas a parta chlapů rozhodnutých řádit ) dopadl tak špatně, cením však úplný závěr nad přemítnutými fotografiemi. Možná kdeby film vypadal takhle po celou jeho stopáž, byl bych veselejší. ()

Autogram

Ľahká nenáročná zábava, ani neviem, prečo dávam priemernú známku, keď je väčšina filmu silno podpriemerná. Možno práve preto, že z tej najakčnejšej časti nie je ukázané nič, len pár fotiek a záberov skrytej kamery. ()

HomeAlone

Po pravde som od toho necakal nic viac ako priemernu komediu ale musim uznat , ze sa oplatilo ist do kina a necakat na dvd . Jednoducho super - od zaciatku do konca . ()

P1tr

Upřímně řečeno jsem čekal poněkud třeskutější zábavu, ale jak nad tím stále přemýšlím, nakonec je zřejmě lepší výsledek obsahující plynulou a vyrovnanou zábavu, místo pár třeskutých scének a spousty vaty. Pařba ve Vegas nakonec nezklamala a díky uvěřitelnému scénáři a hercům se divák do nastálých situací mnohdy dokáže vžít. Ústřední trio je skutečně povedené a je jedině dobře, že postava, kolem které se vše točí, tedy Doug, zmizí hned zkraje, neboť se jedná o nezajímavou postavu. Tvůrci Pařby ve Vegas věděli jak na nás a Todd Phillips se tak mohl vrátit zpět na komediální vrchol. ()

BuryGol

Asi se to stalo každýmu z nás. Člověk to trošku přepískne a ráno si nepamatuje určitý věci, který se za údivu dozví z fotek, videa či vyprávění. Tady kluci maj ale totální okno. Jeli do Vegas na rozlučku se svobodou jejich kámoše Douga. Ten se jim ale po bujarý noci ztratil, jeden se oženil, v pokoji je cizí mimino, na hajzlu tygr, auto je pryč, místo něj je tam policejní, v apartmá bordel jak po bitvě a mafiáni chtěj 80 tisíc Dolarů. Konečně nějaká pořádná komedie, už jsem ani nedoufal, že zase taková přijde. Sice to neni zase až tak TOP, ale po komediální absenci dávám těch 5 hvězd. Jsem zvědavej na druhej díl. Kalíme!!! ()

iantomasik

Nemalé množství povedených vtipů neskutečně potápí patrně nezáměrná amorálnost hlavních hrdinů, která není ani zábavná, ani zžíravá, ale pouze odpuzující. ()

spikey1

chlapský humor v instantním balení. Každý kdo někdy udělal nějaký provar na rozlučce nebo na svatbě si rád zavzpomíná a podívá se jak to tihle nebožáci podělají ještě o chlup víc:) ()

Pecival

Pohodová oddechová jízda, která ovšem není tak zábavná jak by měla (mohla). Na druhou stranu je to příjemné, netrapné, pokoukání a člověk se tak nějak uculuje celý film. Na čtyři to nakonec vyjde, ale jenom díky tomu úchylnýmu číňanovi, kterej si to fakt dával. ()

rubik1

KONEČNE!!! A to z dvoch dôvodov. Za prvé som rád, že som po dlhom čase videl naozaj dobrú komédiu a za druhé: konečne po dlhom čase nejaký film ktorému dávam 5*. Skvelé herecké výkony hlavných protagonistov, perfektná zápletka, vynikajúci humor a čo je hlavné, vôbec mi tu nevadí ten happy end. Práve naopak, presne sa sem hodí. ()

Josefin

A nebavila jsem se, nesmála mě to vtipné nepřišlo snad ten lev a fotky v nalezeném fotoaparátu. Neoriginální námět a přesunutím zabavných akcí do foťáku mě nikdo nedostane. Pařba to asi byla, ale já jsem ji neviděla. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)