Ulovit miliardáře

• angličtina Catch the Billionaire (více)
Česko, 2009, 90 min

Předloha:

Martin Nezval (kniha)

Kamera:

Marek Jícha

Tomáš Matonoha, Ester Janečková, Jiří Mádl, Kateřina Pechová, David Štěpán, Josef Carda, Milan Šteindler, Radomil Uhlíř, Miroslav Etzler, Tomáš Vorel ml. (více)

Miliardáře touží ulovit každý i každá. Policisté, novináři, politici, umělci, dámy i chlápci od náboženství. Na úspěšného podnikatele Patrika Grossmanna je navlečena vykonstruovaná reportáž. Atmosféra zhoustne natolik, že si do něho může každý kopnout, a tím demonstrovat svou morálnost. I jeho přítelkyně, televizní rosnička, cítí, že by její kariéra mohla být ohrožena. Zdálo by se, že musí přijít nezastavitelný pád, když se v marihuanovém opojení dostaví spásný nápad… Podstatnější než příběh je odhalování vztahů a mechanismů, na nichž funguje informační společnost. Diktatury nepoužívaly Public Relations, ale propagandu. O propagandě věděl každý, ale nikdo ji nevěřil. O Public Relations neví nikdo, ale věří mu každý. Zkrátka být dnes miliardářem, není nic záviděníhodného… (oficiální text distributora)

huasca odpad!

Jé to je tak trapné, jak se tolik známých herců propůjčilo, asi neví, jaký to bude nakonec. A kdo jim poručil mluvit takovou afektovanou a manýristickou mluvou. To jako chtěli napodobit Kopytem sem, kopytem tam?-fuj takový plagiát. Kdo půjde do kina, bude pěkně naštvanej. Přitom v telce byly takové dobré české filmy na podobné témata - ty mohly jít do kin. ()

lisma odpad!

Upozornění : následující komentář obsahuje značné množství vulgarit a byl inspirován nevalnou kvalitou tohoto filmu : "Kurva tak to byla zase komedie jak hajzl, ta moderátorka počasí byla piča už od pohledu natož dyž otevřela hubu, všude samej buzik, investigativní čurák, posraný židovský spiknutí, kurva tak tomu říkám humor jako děvka, akorát toho šukání tam bylo málo... " ()

tamadas odpad!

Ve spleti drahých obleků, luxusních aut a i Phonů jsem nenašel nic pro co by stálo dívat se na tento film. ()

blekekeke odpad!

Takhle se nechutně pomstít mnoha kvalitním, či zábavným hercům. PS: Ti co porovnávají tento film se sklepními výtvory, pravděpodobně žádnou sklepárnu neviděli. ()

Mikec007

Ty jo vy tady tomu dáváte pěknou čočku. Ale pro mě to byl v poslední době konečně zase jeden českej film kterej by se mi fakt líbil. Narozdíl od mnoha Lvy oceněných filmů sem se u tohodle nenudil!!!! Holt asi nejsem tak kulturně a filmově vzdělanej jako vy, sem jenom obyčejnej středoproudař (co se filmů týče, jinak teda rohodně ne), a asi proto se mi tohle fakt líbilo! Vim, že tam byla spousta hovadin a podobnejch nesmyslů, ale podle mě to docela i dávalo smysl, navíc mě bylo velmi vyhovující i herecký obsazení... Beztak si myslim, že spousta z vás, kteří ste tomu dali odpad ste to ani neviděli, jenom ste ten film zahlídli v žebříčku 200 nejhorších, tak v rámci honění nějakýho skóre (nebo kvůli čemu nevim, třeba jenom z principu) ste tomu taky šoupli odpad. Tím se samozřejmě nechci dotknout těch, kteří to skutečně viděli a film se jim nelíbil! ()

Bugiii odpad!

Panebože, co to je??? Ester Janečková, Kateřina Sedláková ani ostatní ,,velcí" herci nemají vůbec talent!!! Hrůza a děs, nejhorší český film!!!!! ()

cici24 odpad!

No jo no, co na to napsat?...asi jen to, že peníze na to vynaložené se zbytečně prošustrovaly na neuvěřitelnou kravinu....někdy se divím, jak někteří se můžou živit herectvím!!!! A Vorel?..ten už by měl přestat s tím hulením, už je trochu mimo.... ()

Mr. Movie odpad!

Ačkoliv jsem byl rozhodnutej tento "film"dokoukat do konce, nepořařilo se mi to. Přesto si to dovolím ohodnotit i když obvykle nehodnotím, dokud film nevidím celý. V tomto případě udělám vyjímku bez sebemenších výčitek. Je mi spodivem, jak jsou někteří herci lační po penězích bezproblému vlezou do režisérových fantasmagorií, který pak ještě "zdárně" dokončí. A proto nejen vzkaz režísérovi, ale i hercům: ušetřete nás podobných sraček ()

Bornd odpad!

Nehorázná blbost. Film o ničem a herecké výkony stejně tak. A ještě k tomu Mádl s přiblblým knírem. Proste škoda času. ()

MorraEddie odpad!

Tomáš Vorel nepatří mezi mé oblíbence a tímhle filmem si své postavení jen potvrdil. Není to ani tak DRZÁ komedie,jako spíš DEBILNÍ komedie. Tímto filmem jsem promrhal 90 minut života,které mi už nikdo nevrátí. ()

MaxQ69 odpad!

Víte jak chutná zkažené maso se zapáchajícími vejci připravené na žluklém másle? Ne? Pusťte si další z českých skvostů a poznáte ten pocit. Pak teprve oceníte hodnotu sladké nevědomosti. ()